0

Kettger: Może to zrobić, ale pod jednym warunkiem - styczniowy transfer do Realu. ;)Mówisz o sobie? Nie wiem czy Real zgodzi się na takie osłabienie :)

0

i to nie jednym :)

0

Dlaczego nie dziwi mnie, że w ogóle nie rozmawia się o kwocie transferu? Martin nie może odejść za darmo. Już się Zubi postara o to, żeby Barca dopłaciła do tego transferu. Jakaś kasa musi się na stole pojawić a w którą stronę pójdzie to Zubi od dawna nie ogarnia.

1

Na dworze dawno chyba ty byłeś skoro tak bluzganie przed komputerkiem opanowałeś do perfekcji. Pytam tylko dlaczego uważasz tą opcję za niemożliwą? Nie twierdzę, że jest jedyna, słuszna, prawdziwa, niepodważalna czy jak ją zwać. Mówię, że jest możliwa, kolega dkuch podejrzewam podobnie. Wyraził swoją opinie, miał do tego prawo. Ciebie za to nic nie uprawnia do tego, żeby po kimś jechać tylko dlatego, że ma inne zdanie niż Twoje.

1

Dlaczego jest durniem? Uważasz, że ta opcja jest niemożliwa?

0

4 osoby w sondzie występują w kabarecie. Dobrą trzeba mieć faze, żeby na Busquetsa zagłosować :)

0

Dobitnie pokazuje to sonda. Dostał bodaj 6 głosów zaledwie do tej pory i to nie wiadomo czy dla żartu lub ze zwykłej sympatii.

3

5 razy czytałem twojego posta i za cholere nie rozumiem

0

To tak jak Niemiec jak mi swojego Golfa sprzedawał. Też płakał.

1

Nasz zarząd już konkretnie wydoi Nike, wszystkich doją jak złoto to i Nike załatwią na amen. Oczywiście żartuję. Znając nasz zarząd to prawdopodobnie Nike będzie błagało, żeby Barca chciała więcej pieniędzy.

5

Suarez z Munirem na zdjęciu osłupieli na widok "grającego" Vermalena. Rafinha uznał to za cud i pada na kolana.
A tak się śmiałem kiedyś z transferu Woodgate'a, ale mnie pokarało.

0

Kluby zazwyczaj nie płacą zawodnikom za jakieś dłuższe kontuzje a piłkarze mają przez to wykupione ubezpieczenia indywidualne gwarantujące im pokrywanie pensji przez ubezpieczyciela. Chociaż w przypadku Vermalena to nie wiem ile musiał wybulić na takie ubezpieczenie, pewnie połowe pensji :)

3

Dlatego napisał "Dla mnie".

0

Dokładnie tak samo uważam. Dodatkowo Alves za swoje cudowne zagranie z 14 minuty i podobny syf z reszty meczu powinien jakąś grzywnę wręcz zapłacić. Bez nich Barca nie miałaby tylu tytułów, są ikonami ale nie rozumiem skąd pomysł aby za zasługi z przeszłości osłabiać zespół w teraźniejszości.

0

Jeżeli posadzenie Masche na ławce byłoby bzdurą to Bartra ma nikłe szanse na gre. Zestawienie Dani, Bartra, Mathieu, Alba i Masche na DM sprawia że jedynym rezerwowym obrońcą zostaje Adriano. Montoya za Roberto albo Munira mógł wskoczyć.

0

A tu w ataku Wawrzyniak :/

1

O czym ty piszesz w ogóle?

1

Nie wiedziałem, że istnieją rankingi łamania przepisów i mataczenia :/

0

Nie trzeba być fanem Realu, żeby uważać to za nieporozumienie.

0

Czy naprawdę tak trudno podnieść klauzulę np na 60mln? Wiele na to nie wskazuje ale niech się Munir obudzi i zacznie strzelać jak na zawołanie. Będzie jak z Thiago. Jakoś np w Bilbao nie mają z tym problemów.

1

Swój chłop, nie ma co sapać na jego zachowanie bo jak było i kto szukał zaczepki tego nie wiemy. Policjanty też w większości święci nie są.

0

To tą białą furą w tle przyjechali? Nic dziwnego, że dostali mandat ;)

0

Kto pamięta początki Messiego ten wie co potrafił. Chwilami gały z oczu wychodziły. Na początku mówiłem, że miał fart, że ładnie mu się udało. Z czasem zrozumiałem, że on tak ma zawsze. Żaden z młodych na świecie nie pokazuje nawet połowy Messiego z tamtych lat.

0

Wejdź na jakąś arabską stronę, tam będziesz miał jeszcze więcej odmiany.

1

Vermalen trochę szklany jest ale rekordu Woodgate'a i mega transferu do Realu i tak pewnie nikt nie pobije.
To tak dla tych co myślą, że gorzej już być nie może ;)

2

A mi najbardziej podoba się to, że o te idiotyczne wrzutki Alvesa to właśnie Neymar najmocniej walczy w polu karnym. Co lepsze, niewiele mu czasami brakuje.

0

Uważam, że Xaviemu pomnik powinni postawić ale co do jego dyspozycji to nie jestem takim optymistą. Wczoraj miał mnóstwo miejsca to i zagrał swoje. Było to doskonale widać przy asyście Alvesa, 90% kibiców pewnie widziała już na 2sek przed podaniem Xaviego, że poda właśnie do Alvesa. Ale jak tylko zaczyna grać pod presją to piłka zwykle ląduje za plecami u kolegów. Nie ta szybkość myślenia, nie ta umiejętność oceny ryzyka. Obym się mylił ale w meczach z konkretnymi drużynami będzie zjedzony.

0

Każdemu? Czekam na składy w takim razie :)

0

obydwaj macie racje :)

0

Co się takiego stało, że z Busiego zrobił się dziad boiskowy? Dla mnie to wciąż poziom światowy, musiałem coś przegapić skoro już któryś post z kolei widzę wjazd na Busquetsa. Pytam poważnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?