0

zdanie pewnie wyrwane z kontekstu a wy się jaracie
jutro napiszą, że Marcelo chodziło o to, że Messi jest aktualnie posiadaczem Złotej Piłki i dlatego jest teoretycznie najlepszy, bo praktycznie to Krystyna jest mega boska, najlepsza itd
Marcelo nie stać na takie słowa niestety.

0

Iniesta jakiś taki przygarbiony :) za dużo facebooka

0

Nie rozumiem trochę tego całego zamieszania. Kontuzje zawsze mogą się zdarzyć a w powyższym artykule nie znalazłem ani jednego zestawienia, gdzie w obronie grałby pomocnik albo napastnik. Skoro tak tzn, że ilość obrońców jest wystarczająca. Ponadto występów Muniesy, Bartry w tym sezonie było jak na lekarstwo. Jeżeli nie ufa się ich umiejętnościom to należałoby pewnie ich wypożyczyć. A skoro się tego nie robi to pewnie są w pełni gotowi do gry, tylko z nadmiaru bogactwa nie grają.
Na środku może grać Puyol, Pique, Masche, Muniesa, Fontas, Bartra a nawet Busquets. Po co to się zastanawiać nad takim Silvą z Milanu...

0

tibijczyk haha a to nie liczy się tylko Puchar Króla?? A nie czekaj to nie ten sezon ;) jesteś żałosnym trollem bez wyobraźni
dziwi mnie jakim cudem jeszcze bana nie masz

0

oo tibijczyk widzę wszędzie trolluje

drodzy administratorzy, tak ciężko dać bana?

0

tibijczyk myśli, że takie marne prowokacje na tej stronie przechodzą równie gładko co na rm.pl :) hehe z metra i dołożona noga, cóż za kreatywność w trollowaniu
a CR7 to 38 goli z karnych strzelił a 4 po podaniach Mourinho ;)

Wyczyn Messiego nieziemski ale mnie niewiele mniej cieszy fakt, że CR7 miał również świetny sezon a w żadnej historii się nie zapisze bo był po prostu drugi :)

0

taki Wenger musi być szczęściarzem, że wylądował na wyspach i to w Arsenalu. Tyle cierpliwości co tam mają to się chyba w całej LaLiga razem wziętej nie znajdzie. Przykład samego Fergusona świadczy, że motywacji nie musi nigdy zabraknąć, że zawsze są wzloty i upadki oraz że dobrych trenerów się nie pozbywa bo później latami można szukać kogoś w zastępstwie. Pep robote robi świetną ale w zespole brakuje dynamiki, gry z kontry kiedy trzeba i strzałów z dystansu. Właśnie dzięki temu Real wygrał lige chociaż w każdej innej rzeczy są gorsi. Dlatego Chelsea przeszła dalej, chociaż wystarczyłby techniczny strzał z 25 metrów, gdzie nikt by nawet nogi nie dostawił skoro cała Che była we własnym polu karnym.

0

morloth10 a nie sądzisz, że Messi myśli dokładnie to samo co do karnych, w przypadku osób prawonożnych? Po prostu nie strzelił, ponoć 25% karnych się nie wykorzystuje. Trafiło na Chelsea i mówi się trudno. Przypomnę, że Messi strzelił więcej goli niż ktokolwiek przed nim w klubie a wy go będziecie jechać za karnego?
Co do Pepa uważam, że nie ma lepszego trenera. Rijkaard może mu z całym szacunkiem ale buty czyścić. Już nie pamiętacie jak przez jego ostatnie 2 sezony każdy narzekał, że taktyki w zespole nie ma? Jak Barca gra cały czas tak samo, z tym samym ustawieniem i taktyką, gdzie jedynie personalia się czasami zmieniały? Barca grała na początku dobrze bo narzuciła swój styl, bo miała dobrą pake, bo Ronaldinho robił różnicę. Zanim się kluby tego nauczyły odszedł Ten Cate (który skoro taki świetny to dlaczego gdzieś zniknął?) a Roni poszedł się nawalić z koleżankami. Rijkaard nie potrafił z tym zrobić kompletnie nic, nie było przypadków, same zaplanowane wtopy. A Pep? Po porażce z Realem i zaprzepaszczeniu ligi, Barca gromi po raz kolejny Chelsea. Zabrakło zwyczajnego szczęścia, sami nie wykorzystali mnóstwa sytuacji a mieli pecha i stracili 3 gole w 3 strzałach i to w doliczonych czasach. Rosell pięknie to podsumował: "Jeśli zawsze wygrywałby lepszy, zawsze wygrywałaby Barca".

0

hehe pawloVEB plusik dla Ciebie, dobre :)

0

a możliwe mój błąd, mi SB kojarzy się tylko z jednym, w ostatnich latach z czymś bardzo miłym :)

0

Dopóki nie poszerzą bramek, nie zlikwidują spalonych a buty piłkarzy nie będą wypakowane dopalaczami to nie sądzę aby zjawił się ktoś, kto przebije te wyniki. Zaszczyt doczekać takich czasów i móc to obserwować na żywo.

0

Nejdro urzekłeś mnie swoją percepcją :)
jeszcze wytłumacz wszystkim co ma LM do LaLiga bo ktoś gotów nie załapać :)

0

oba karne były na tym samym poziomie więc co za różnica czy słuszne skoro nikt nie został skrzywdzony

a odnośnie artykułu, Cuenca nie ma więcej asyst w PK? Kojarzy mi się mecz w którym ze 3 asysty miał na raz, nie będę strzelał czy to Hospitalet ale jakiś mecz tak mu wyszedł. Pomijając fakt, że w ogóle w PK w większości meczów się wyróżniał.

0

Ledsbourne a mi się właśnie wydaję, że w tej sytuacji lepiej poradziłaby sobię większość obrońców aniżeli napastników, tak jak Puyol. W grę wchodził głównie refleks, którego obrońcom zwykle nie brakuje. W końcu jakoś muszą sobie radzić ze zwodami, trickami itp. Większość napastników podejrzewam zaczęłaby myśleć, strzelać, przyjmować, odgrywać a że to był ułamek sekundy skończyłoby się pewnie na kiksie lub odprowadzeniu piłki wzrokiem. No chyba, że to DiMaria byłby w takiej sytuacji, wtedy gleba i karny oczywiście.

0

no i takie gadanie do madryckiej ślepoty :)
narka bo nudni jesteście, zaraz powiecie że gdyby nie sędziowie to Barca byłaby w strefie spadkowej a Real miałby już awansem 15pkt na następny sezon :) czarno na białym wyłożyłem, oglądałem sytuacje a ci mi wyjeżdżają co im Marca powiedziała. Może Higuain to w ogóle ręki ze sobą nie wziął w tamtym spotkaniu? :)

0

misiek112 niewiele zrozumiałeś, chodziło mi to, że jak Real 4-5 lat temu łapał mistrzostwo po bandzie to o tym już żaden kibic Realu nie pamięta :) Wypominacie tylko to co wam wygodnie wypominać. A o meczu z Chelsea już szkoda więcej słów, jak taki cwaniak jesteś przypomnij sobie pierwsze spotkanie. W dwumeczu żadnej sensacji nie było, ale trole mają pożywke z rewanżu. Szkoda, że o meczu z Interem jakoś wspomnieć nie potrafisz :) Żałosne.

0

dobrze pofatyguję się i wyjaśnię :)
Valencia - Real 2:3 - ostatnia minuta, ewidentna ręka Higuaina
Getafe - Real 0:1 - ostatnia minuta, ręka Pepe
Mallorca - Real 1:2 - odgwizdany spalony z własnej połowy! W ostatniej minucie ręka Ramosa
Betis - Real 2:3 - dwa niepodyktowane rzuty karne dla Betisu w tym jeden w ostatniej minucie po odbiciach od ręki Marcelo w rękę Ramosa! I trzeba być jełopem, żeby mówić że piłka odbiła się od uda.
Czyżbym użył za dużo zwrotu "ostatnia minuta"? Tak to są wypaczone wyniki. Oprócz tego Real - Levante, brak czerwonej kartki dla Ramosa po skopaniu del Horno. Rayo - Real 0:1, brak czerwonej karki i karnego po łokciu Ramosa, Real - Athletic, brak karnego po faulu Ramosa, za to czerwo dla de Marcosa za nic.
W przeciwną stronę chociażby mecz Barcelony z Espanyolem. Tylko, że kibice Realu są zbyt żałośni, żeby to uznać :) Jakby było normalnie, tabela wyglądałaby zupełnie inaczej. I to mi wystarczy :)

0

Timot3i
losowanie jest jutro. O 11.30 zaczyna się studio na N-ce, czyli samo losowanie pewnie koło 12.

0

czarku gazeta to był przykład na brak twojego rozeznania i tępego myślenia, nie chcesz nie czytaj :) Tyle, że Iniesta z Pepe w przeciwieństwie do was mają dość ogłady aby nie szczekać na wszystko, tylko wiedzą, że żadnemu inteligentnemu człowiekowi sytuacji tłumaczyć nie muszą :)

0

czarek43
ale podkreśliłem błędy wypaczające mecz. Jeżeli jest niesłuszny karny w 50min to on nie wypacza wyniku, chociaż oczywiście sprawiedliwy nie jest. Ale jeżeli dzieją się jaja w ostatnich minutach, na które nie ma czasu zareagować to jest to wypaczony wynik. A takowych kiedyś nie było, poza tym były podsumowania i w poprzednich latach błędy się rozkładały. Nie przywołuj ostatnich 3 sezonów, tak jakby liga wystartowała 3 lata temu, tylko dlatego, że mistrz był nie po twojej myśli :) Temat rzeka widać.

0

czarek43
oczywiście, że błędy się zdarzają. Czasami odgwizda się spalony, którego nie było, czasami pokaże żółtą kartke niesprawiedliwie. Ale u was to nie są zwykłe błędy, tylko chore błędy wypaczające wyniki i sytuację w tabeli. Dla rozjaśnienia przeczytaj sobie Przegląd Sportowy nr60, str 10. Jeżeli gazety już wyśmiewają to co się dzieje w LaLiga, to tego chyba nie zdementujesz. Wy się cieszycie z prowadzenia, nie widząc że świat wyśmiewa to prowadzenie. Chciałbyś wygrać jakiś turniej, wiedząc że mecze w których grasz sędziuje twój wujek? Postawisz puchar na półce ale na ulicy szacunku nie zdobędziesz. Taki jest twój Real, wstydziłbyś się w ogóle odzywać.
A co do mojej pewności, to jest strona kibiców Barcy. Mam gdzieś obiektywizm, dla nas zwycięzca jest tylko jeden i nie uważam, że trzeba prowadzić jakąkolwiek merytorykę na temat wyniku. Jak chcesz obiektywizmu idź na stronę Interu albo Sparty Praga.

0

czarek43
trzeba być gnojem, żeby kogoś nie szanować? :) Real szanowałem kiedy na to zasługiwał. Wraz z przyjściem tego frajera Mourinho i jego chamskich, prymitywnych, niesportowych, dziecinnych, grubiańskich, prostackich, konfidenckich itd zachowań, owy szacunek straciłem. Teraz Real jest zwykłym bandytą, który na dresik założył gajerek i jak przychodzi do rozliczeń za jego bandyckie zachowania, ten spokojnie poprawia krawacik i cała sytuacja się rozpływa. Kibicuje lidze hiszpańskiej od nastu lat, ale takiego chorego sezonu nie pamiętam, więc nie truj o szacunku, sprawiedliwości, uczciwej przewadze, bo o tym pewnie też byłbyś gotowy w zaparte recytować.

0

Nie ma problemu? Pewnie, że nie ma problemu. Dla nas to bez różnicy kiedy Real dostanie baty :)

0

Nie znam się na przepisach i z chęcią dowiem się jak jest naprawdę, ale sędzia na pewno nie ma obowiązku używać gwizdka przy wolnym. Być może jest tak jak ktoś tutaj napisał, że to piłkarz decyduje, chociaż nigdy tego nie zauważyłem. Ale zazwyczaj jest tak, że po faulu zaraz zlatuje się zgraja przed piłkę, sądzę właśnie po to, żeby nie było bezpośredniego uderzenia. Sędzia wskazuje na gwizdek i dopiero wszyscy się rozchodzą.

0

biedny kierowca autobusu, drzwi Audi w ostatniej chwili wtargnęły mu na jezdnię i doszło do tragedii :(

rozkojarzenie Gerarda jest zabawne, wpakowanie się w ciągle otwarte, niczym nie zaskakujące drzwi jest żałosne

0

a nie wiecie jak tam pogoda w Moskwie? Bo przy -10 stopniach Pepe reszta komórek zamarza i żeby do jakiejś tragedii nie doszło :(

0

"zostawił na chwilę auto, z otwartymi drzwiami, na ulicy przed swoim domem" - kozak, ale kierowca autobusu nie lepszy, pewnie miał nadzieję, że drzwi się przestraszą i same się zamknął.
w Polsce news byłby taki: "25-latek musiał się nieźle przestraszyć, gdy zobaczył, że na ulicy nie ma jego samochodu" :)

0

9999 przede wszystkim to się trzeba zapytać bukmacherów jakie mają zdanie. A wiadomo jakie mają. I tylko to się liczy. Także powtórek szybko nie zobaczysz :)

0

krótko i na temat - "ten wynik nic nie oznacza"
ale czasami mógłby kogoś opierdzielić, chyba że nie robi tego po prostu publicznie.

0

Bingoo pewnie, że nie ma co narzekać na sędziów. Co nie znaczy, że trzeba popierać ich ślepote.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?