sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chciałeś chyba powiedzieć, jedyne prostopadłe, które stanowiło zagrożenie.
Masa błędów trenera, zawodnicy zrobili co mogli. To Martino przy Simeone był dzisiaj jak Wawrzyniak przy Messim.
0
Barcelona nie będzie mogła kupować nowych piłkarzy, czy kontraktować nowych piłkarzy? Dla mnie to sporo różnica. A co z wypożyczeniami?
Zna ktoś odpowiedzi?
0
jesteś wyjątkiem
0
City z Arsenalem pewnie tak samo mówiły. Są dni lepsze i gorsze, zarówno dla drużyn jak i sędziów. Jeżeli trafia się gorszy to lepiej, żeby mecz był ze słabszym zespołem, przynajmniej jest szansa wtedy nie przegrać.
0
na pewno nie trzy ;)
0
Na moje oko Toure nikt nie przebije. Genialny piłkarz. U nas grał świetnie a teraz gra jeszcze dwa razy lepiej. Szkoda, że go nikt bardziej w pomocy nie próbował bo jak widać dzisiaj w MC potrafi się tam kapitalnie odnaleźć.
0
Ludzie w takich portalach mają płacone za ilość wejść w ich działy. W dużym skrócie. Dlatego tematy w stylu "Kontuzja słynnego piłkarza Barcelony" to norma, gdzie dowiadujemy się, że jakiś piłkarz ręczny, pewnie jeszcze rezerwowy dostał jakiejś drobnej kontuzji. W portalach liczą się wejścia, im więcej wejść tym więcej kasy od reklamodawców, którym zależy na jak największej liczbie odbiorców. A że dużo ludzi łyka takie tematy to interes się kręci.
0
Trochę nieuczciwy temat moim zdaniem. Nike może być najmocniejsze ale nie ma monopolu, Jeżeli MU dostaje 70mln to taki adidas czy Reebok spokojnie mogli by dać Barcelonie 40-50mln. Liczy się kasa, sentymentów w biznesie nie ma. Stąd wniosek, że te 70mln MU pewnie stanowi całość, czyli małe niedomówienie a dużo nieporozumień. Dodatkowo 100mln za same powierzchnie reklamowe? Za rok czy za parę lat kontraktu? Nie lubię takich niekonkretnych wiadomości, bez sensu w ogóle coś takiego wrzucać. Tak samo jak newsy o ogłoszonym budżecie, raz 10mln długu raz 500mln, tak jakby nie można było ciekawie rozpisać co i jak.
0
Występ Alby raczej przeciętny, natomiast nikt się od niego więcej nie spodziewał dlatego można powiedzieć, że nie zawiódł.
0
Ja mam więcej zmartwień po tym meczu niż radości. Nie wiem czy to Barca znowu słabiej zagrała czy III liga w Hiszpanii stoi po prostu na tak wysokim poziomie. Zazwyczaj na tym etapie wychodzi na boisko pół Barcy B, wczoraj jak zobaczyłem skład spodziewałem się pogromu w stylu 10-0. Pierwsza połowa koszmar, grali jak równy z równym. Cartagena świetnie grała piłką, potrafiła stworzyć sobie kilka sytuacji bramkowych. Z naszej strony geniusz Ceska przy obu bramkach. W drugiej zeszło powietrze z Cartageny, notoryczne skurcze, widać było, że fizycznie nie są tak dobrze przygotowani jak Barca. I tylko w tym upatruję zwycięstwo. Trzeci gol to zwykły fart, piłka po rykoszecie idealnie trafia do Pedro, do kogo wobec tego Alexis ją adresował? Słaby występ tego drugiego. Skoro nie potrafi wkręcać w ziemię III ligi to jak ma to robić z lepszymi? Jeszcze to pechowe pudło w II połowie, nie jego wina chyba bo na takim kartoflisku pod bramką piłka zawsze może podskoczyć ale ten strzał to dopełnienie jego występu. Dongou szczęśliwie ale o to chodzi w napastnikach, ma być tam gdzie piłka. Sergi Roberto jak sparaliżowany, Song w pomocy to katastrofa, Pedro jak zwykle najwyższe noty za bieganie, biega pięknie. Jego gole były formalnością, nie robią na mnie w ogóle wrażenia. Za to zaimponowało mi jak parę razy pięknie schrzanił akcje. Ludzie, żeby z III ligą w takim składzie tak się męczyć.
0
Rzeczowa odpowiedź, faktycznie w wielu aspektach masz rację. Różnica zdań może wynika z samego profilu Barcy. Dla mnie wizytówką Barcy jest wysoki pressing, odbiór piłki już na połowie rywala i nie dopuszczanie w ogóle do akcji przeciwnika. Tu Masche jest super. A że w tej chwili nasi grają czasami jak kaleki to i Masche się obrywa. Mimo wszystko jego ostatniego bym się pozbywał.
0
O stary, Masche nie pasuje do Barcy? Męczarnia na stoperze? Real potrzebuje gracza odważnego, walecznego itp a my co, pedałów i cioty powinniśmy szukać? Mam totalnie odmienne zdanie, jego wślizgi w obronie są jak dryblingi Messiego w ataku, nie wiem kto jest w tym lepszy. Jego antycypacja na przedpolu to klasa światowa, świetne długie crossy, walka, odbiór, zalet po prostu w dym. A ty mówisz, że nie pasuje? Szkoda że o Pique drewniaku nad drewna nikt nic nie mówi, jeden sezon zagrał klasowy i tyle z niego. Jestem w szoku jak można złe słowo na Masche powiedzieć, oglądajcie ludzie trochę też co się w obronie dzieje.
0
Coś ci dzisiaj Miki_Messi trolling nie wchodzi.
W końcu każdy ma w dupie to co piszesz, dość karmienia.
0
Przy ogólnej znieczulicy na wszechobecne reklamy to normalne, że branża będzie się coraz bardziej kierować w stronę sportu i ich ikon. Piłkarze będą zarabiać więcej, siatkarze, tenisiści, rajdowcy, lekkoatleci itd itd.
W stanach co się dzieje, taki Grant Hill już prawie 20 lat temu miał kontrakt z Filą na bodaj 20mln rocznie.
0
Może faktycznie Puyol nie kłamał z tym graniem do 40-stki. Na filmiku widziałem motorykę młodzieńca, pamiętam jak Thuram przyszedł do Barcy też chyba w wieku 35 lat to był zwykłym klockiem przy Puyolu.
0
"Dla Valdésa ważna jest jakość życia w nowym miejscu, projekt sportowy, a także oczywiście warunki ekonomiczne."
Byłeś kiedyś w Monaco? Nie wiem co tu dyskutować, tylko zazdrościć takich opcji na życie.
0
Można wysnuć 100 wniosków z tej sytuacji. Dla mnie najbardziej możliwą jest "wariant polski" czyli zarobimy my, zyskacie wy ale zanim podpiszemy umowę posmarujcie trochę pod stołem bo nie po to jestem szychą, żebym miał "biedę" klepać.
0
Z tego co kojarzę to marka jakiegoś rapera, Dr Dre czy kogoś tam. Tak działa właśnie marketing. Inna sprawa, że to chyba najczęściej podrabiane słuchawki. Strasznie łatwo się naciąć. Komu nie zależy na lansie tylko na muzyce to jest kupa innych fajnych słuchawek.
0
fajnie
0
Meczów w których sędzia nie wyrzuca kogoś z boiska albo kontrowersyjnie uznaje bramkę bądź jej nie uznaje są na pęczki i to w każdej lidze. Oglądałem ten mecz z Sevillą i naprawdę nie wiem w czym on był taki niezwykły.
Ale jak się odwala jaja w ostatnich sekundach ewidentnie wypaczając wynik to jest dopiero skandal. I nie wiem jak te dwa mecze można w ogóle porównywać.
Najsmutniejsze, że widać ile Madryt ma do powiedzenia w komisji sędziowskiej. To było celowe zagranie aby odwrócić uwagę od prawdziwego problemu. Jak w polityce, przecież w newsach nie rozmawia się o prawdziwych problemach Polski tylko o radarach, mamie Madzi, paru kilometrach jakiejś obwodnicy, burzy gdzieś która zerwała 3 dachy itd
0
Jak się nie ma argumentów to się wymyśla farmazony. Alexis strzeliłby w 93:03 to by się darli o 3 sek, że skandal. Ale jakby to była 96 minuta a Alexis by NIE strzelił ani nikt inny to by w ogóle tematu nie było. Nie chodzi o przewinienie tylko o skutek.
Coś jakby ganiać 150km/h i nikt nic nie mówi, ale jakby Ci dziecko wyskoczyło pod samochód przy 93km/h to zaraz byłbyś piratem, mordercą, bezmózgiem itd.
0
Mam prośbę. Wszyscy mówią o prawidłowo zdobytej bramce J.Cali. Wg mnie wyglądało to tak, że Cala strzelił gola wskakując na Alvesa tym samym uniemożliwiając mu skuteczną interwencję obronną. Jedno z ujęć ładnie to pokazuje. Dla mnie to jest oczywisty faul. Może mi ktoś wytłumaczyć tą sytuację i w czym się mylę? No bo skoro wszyscy twierdzą, że był gol no to muszę się mylić.
0
Jakby taki sędzia miał kary finansowe za tego typu mega wtopy, albo był zawieszany na parę miesięcy to by zaraz każdy uważał i nie myślał o tym kogo lubi i komu kibicuje. A tak dostanie pouczenie albo zawieszenie na góra parę spotkań i z powrotem do roboty. A sprezentowane 3pkt zostaną w sercu na zawsze.
0
Trochę szkoda Ronaldo. Chłopak wyrobił się ostatnimi laty z buractwa i bycia lalusiem a tu taka wtopa. Pewnie myślał, że karny był słuszny to i się cieszył z bramki. A jutro zimny prysznic, znowu pół świata go opluje. Nie lubię go, ale fakt faktem, że nie on mecz wydrukował.
0
Skoro Neymar i Messi będą grali zawsze, to taki Pedro, Alexis, Tello będą strasznie szczęśliwi z dodatkowej rywalizacji o to jedno wolne miejsce w ataku. Nie wspominając o wciąż nie rozwiązanych sytuacjach z Villą, Cuencą, Bojanem, Deulofeu i Affelayem.
Po co w ogóle takie głupie spekulacje?
0
kwiatinho sam widzisz, że w tych komentarzach jest wszystko oprócz Ceska, Hiszpanii i Haiti. Wcinasz się w dyskusje chamsko jakimiś rzeczowymi pytaniami ;)
0
to po co on u nas w ogóle był?
0
Alexis ma bodaj 9 goli i 7 asyst. Chyba nieźle mimo wszystko, zwłaszcza biorąc pod uwagę jego gigantyczny zastój przez pół sezonu. Alexis nie strzela fantastycznych goli po dryblingach i z 50 metrów i to jest jego problem.
0
Florentino skoro potrafi marnować góre pieniędzy na jakieś klauzule za trenerów to i 18mln dałby za Tiago byle tylko w Barcelonie wszyscy się wściekli.
0
Lewy idealnie nadałby się w Realu. Niestety. Człowiek stworzony do gry z kontry i grze na szpicy. I mówcie co chcecie ale jest lepszy od Benzemy.