1

Jakby wymyślić jakiś algorytm to wyszłoby, że na tej stronie 50% to sami hipokryci. Teraz co chwilę to Barta słaby, oddać za darmo, w każdym meczu babol. A w tamtym roku był prawie profesorem. Vermaelen też obrywa rykoszetem, że nie lepszy a na początku sezonu każdy piał jak się cudownie odnalazł. Ludzie jak ktoś ma się pokazać skoro nie gra. Pique też co chwilę ma dołki ale gra i potrafi się odbić. Bartra nie może bo z Masche pierwszego składu nie wygra.
Moim zdaniem pokazał w paru meczach w karierze genialną formę a to oznacza, że jakby mu dać pograć to by jeszcze pokazał klasę. Problem jest taki, że Barca grając o najwyższe cele nie ma marginesu na szkolenie.

6

Im dalej na wschód tym późniejsza godzina. Jakby poleciał prosto z Japonii do Argentyny to byłby dzień w plecy. Wracając do Barcelony i z niej lecąc do Argentyny cofnął się w czasie i był dzień do przodu ;)

1

Byłoby mu ciężko trenować starszych od siebie ;)

1

Kto by się spodziewał :)

6

fcbarcamed.com normalnie

0

Łatwizna, ja trafiłem kiedyś 716 razy z rzędu za 3pkt. I to nie spod swojego kosza. Jakby nie dziewczyny to może byłoby więcej ;)

No i się obudziłem.

0

Spisek! Przecież Arsenal miał być czwarty!

1

Czuję jak Wasze wyobraźnie właśnie pracują... :)

0

Oczywiście doceniam wyczyn Gent ale mimo wszystko w starciu z Barcą większych szans by nie mieli. Ronaldo wiecznie dostaje ogórków i karne z powietrza dlatego chciałbym, żeby i Messi czasem trafił jakieś łatwiejsze zasieki i postrzelał trochę. Może nie kogoś pokroju Malmo ale po prostu kogoś łatwiejszego.

0

Dokładnie tak. Cieszę się, że mnie rozumiesz.

5

Dla wszystkich głoszących radosne peany pod adresem Delofeu przypominam, że nie zdobył zaufania bez powodu. Był egoistyczny, ograniczony taktycznie i co najgorsze niereformowalny. To że w Anglii coś mu czasami wychodzi nie oznacza, że u nas by śmigał więc dajcie już spokój z tym jak to on u nas by się przydał.

4

Przed meczem byłem pewny, że Barca wygra z 8-0.
Teraz obstawiam 8-7.

0

Ej no weź, przecież on pada tylko po faulach ;)

30

Nie wiedziałem, że Traore poszedł za 10mln. To brzmi jak dobry interes czyli coś czego Barcelona w ogóle nie potrafi. Barca przebijała szczyty, mogła sprzedać Ronniego jak zaczął się sypać za 60-80mln to poczekali rok i sprzedali go za 20mln, Zlatana puścili za 24mln gdzie nawet dzisiaj PSG pewnie drożej by go sprzedało, Villa za 2mln to szkoda gadać w ogóle, po drodze kupa graczy tułających się tylko po wypożyczeniach i odchodzących za darmo. W lecie tylko Pedro zaburzył cały rytm bo byłem przekonany że jego też puszczą za góra 15mln. A tu taki Traore, jedna młoda niewiadoma poszedł za 10mln i to jeszcze z opcjami odkupu. Myślę, że jeden z lepszych interesów ostatnich lat.

12

Dzięki za wyliczenia. Na mojej ulicy tylko sąsiad w bloku obok ma kalkulator.

0

Suarez coś strasznie przytył na tym zdjęciu :)

0

Ja też nie pamiętam jego żadnej bramki. Ociupinkę ironizowałem ;)

133

No to pięknie, teraz Munir się zablokuje i przestanie strzelać bramki.

0

Nawet pomijając kontuzję to Rafinha faktycznie mega pierwszy skład.

0

Przypomni mi ktoś kogo ostatnio mieliśmy w składzie co się ogrywał na wypożyczeniach i wrócił do pierwszego składu?
Niestety w Barcelonie szuka się gotowców a szkoda bo czasami można sporo ugrać, ostatni przykład Nolito. Dobrze, że Busquets trafił się za ery Guardioli. To dopiero byłby płacz jakby sobie teraz śmigał gdzieś w City po wolnym transferze.

0

Jakbym "Uwagę" oglądał. Biedny Kevin, mózgi świata głowią się jak mu to wszystko wytłumaczyć. Niech się spieszą bo za rok młodszy brat przecież będzie w takiej samej sytuacji, jemu też trzeba będzie pomóc w dramacie. Bardzo inteligentny artykuł.

4

Przecież jest Liga Mistrzów. Jakby powstała jedna superliga to LM byłaby w większości przypadków dublowaniem spotkań.

1

Ewidentnie właściciel zarabia na wizerunku Messiego. Tylko czekać aż się do niego odezwą adwokaci. Może z torbami nie pójdzie, dobry burger nie jest zły.

1

No nie da się ukryć, że jakby prowadzili 5 golami to byłoby fajnie :)

1

tak się kończy chęć bycia pierwszym z komentarzem :)

1

...chyba na 6:1 :)

0

A ja mam taką srebrną z Kluivertem i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Nawet na tą z Abelardo ;)

1

Dokładnie, a tych parę trofeo Zamory to jakby nie Messi i pan Kazio to by w życiu nie kupił. Kupił bo przecież za słaby był, żeby je dostać.

3

Widzisz, zmusiłeś VamosMESSI do użycia własnego mózgu i zapadła cisza... Pytanie było normalne, odpowiedź nieoczywista, ale zawsze znajdzie się jakiś cwaniak co zamiast pomóc musi się powymądrzać.

2

O tak, ostatnia Fifa w którą w ogóle chciało się grać. Swoją drogą dziwne, że po prawie 20 latach rozgrywka dalej jest mało realistyczna. W takim GT6 byle garb na Nurburgringu potrafi wypakować samochód na pobocze, każdy szczegół ma znaczenie. W piłce jak już ktoś powiedział, nie ma konkurencji, nie ma starania się.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?