sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jakby wymyślić jakiś algorytm to wyszłoby, że na tej stronie 50% to sami hipokryci. Teraz co chwilę to Barta słaby, oddać za darmo, w każdym meczu babol. A w tamtym roku był prawie profesorem. Vermaelen też obrywa rykoszetem, że nie lepszy a na początku sezonu każdy piał jak się cudownie odnalazł. Ludzie jak ktoś ma się pokazać skoro nie gra. Pique też co chwilę ma dołki ale gra i potrafi się odbić. Bartra nie może bo z Masche pierwszego składu nie wygra.
Moim zdaniem pokazał w paru meczach w karierze genialną formę a to oznacza, że jakby mu dać pograć to by jeszcze pokazał klasę. Problem jest taki, że Barca grając o najwyższe cele nie ma marginesu na szkolenie.
6
Im dalej na wschód tym późniejsza godzina. Jakby poleciał prosto z Japonii do Argentyny to byłby dzień w plecy. Wracając do Barcelony i z niej lecąc do Argentyny cofnął się w czasie i był dzień do przodu ;)
1
Byłoby mu ciężko trenować starszych od siebie ;)
1
Kto by się spodziewał :)
6
fcbarcamed.com normalnie
0
Łatwizna, ja trafiłem kiedyś 716 razy z rzędu za 3pkt. I to nie spod swojego kosza. Jakby nie dziewczyny to może byłoby więcej ;)
No i się obudziłem.
0
Spisek! Przecież Arsenal miał być czwarty!
1
Czuję jak Wasze wyobraźnie właśnie pracują... :)
0
Oczywiście doceniam wyczyn Gent ale mimo wszystko w starciu z Barcą większych szans by nie mieli. Ronaldo wiecznie dostaje ogórków i karne z powietrza dlatego chciałbym, żeby i Messi czasem trafił jakieś łatwiejsze zasieki i postrzelał trochę. Może nie kogoś pokroju Malmo ale po prostu kogoś łatwiejszego.
0
Dokładnie tak. Cieszę się, że mnie rozumiesz.
5
Dla wszystkich głoszących radosne peany pod adresem Delofeu przypominam, że nie zdobył zaufania bez powodu. Był egoistyczny, ograniczony taktycznie i co najgorsze niereformowalny. To że w Anglii coś mu czasami wychodzi nie oznacza, że u nas by śmigał więc dajcie już spokój z tym jak to on u nas by się przydał.
4
Przed meczem byłem pewny, że Barca wygra z 8-0.
Teraz obstawiam 8-7.
0
Ej no weź, przecież on pada tylko po faulach ;)
30
Nie wiedziałem, że Traore poszedł za 10mln. To brzmi jak dobry interes czyli coś czego Barcelona w ogóle nie potrafi. Barca przebijała szczyty, mogła sprzedać Ronniego jak zaczął się sypać za 60-80mln to poczekali rok i sprzedali go za 20mln, Zlatana puścili za 24mln gdzie nawet dzisiaj PSG pewnie drożej by go sprzedało, Villa za 2mln to szkoda gadać w ogóle, po drodze kupa graczy tułających się tylko po wypożyczeniach i odchodzących za darmo. W lecie tylko Pedro zaburzył cały rytm bo byłem przekonany że jego też puszczą za góra 15mln. A tu taki Traore, jedna młoda niewiadoma poszedł za 10mln i to jeszcze z opcjami odkupu. Myślę, że jeden z lepszych interesów ostatnich lat.
12
Dzięki za wyliczenia. Na mojej ulicy tylko sąsiad w bloku obok ma kalkulator.
0
Suarez coś strasznie przytył na tym zdjęciu :)
0
Ja też nie pamiętam jego żadnej bramki. Ociupinkę ironizowałem ;)
133
No to pięknie, teraz Munir się zablokuje i przestanie strzelać bramki.
0
Nawet pomijając kontuzję to Rafinha faktycznie mega pierwszy skład.
0
Przypomni mi ktoś kogo ostatnio mieliśmy w składzie co się ogrywał na wypożyczeniach i wrócił do pierwszego składu?
Niestety w Barcelonie szuka się gotowców a szkoda bo czasami można sporo ugrać, ostatni przykład Nolito. Dobrze, że Busquets trafił się za ery Guardioli. To dopiero byłby płacz jakby sobie teraz śmigał gdzieś w City po wolnym transferze.
0
Jakbym "Uwagę" oglądał. Biedny Kevin, mózgi świata głowią się jak mu to wszystko wytłumaczyć. Niech się spieszą bo za rok młodszy brat przecież będzie w takiej samej sytuacji, jemu też trzeba będzie pomóc w dramacie. Bardzo inteligentny artykuł.
4
Przecież jest Liga Mistrzów. Jakby powstała jedna superliga to LM byłaby w większości przypadków dublowaniem spotkań.
1
Ewidentnie właściciel zarabia na wizerunku Messiego. Tylko czekać aż się do niego odezwą adwokaci. Może z torbami nie pójdzie, dobry burger nie jest zły.
1
No nie da się ukryć, że jakby prowadzili 5 golami to byłoby fajnie :)
1
tak się kończy chęć bycia pierwszym z komentarzem :)
1
...chyba na 6:1 :)
0
A ja mam taką srebrną z Kluivertem i nie zamieniłbym jej na żadną inną. Nawet na tą z Abelardo ;)
1
Dokładnie, a tych parę trofeo Zamory to jakby nie Messi i pan Kazio to by w życiu nie kupił. Kupił bo przecież za słaby był, żeby je dostać.
3
Widzisz, zmusiłeś VamosMESSI do użycia własnego mózgu i zapadła cisza... Pytanie było normalne, odpowiedź nieoczywista, ale zawsze znajdzie się jakiś cwaniak co zamiast pomóc musi się powymądrzać.
2
O tak, ostatnia Fifa w którą w ogóle chciało się grać. Swoją drogą dziwne, że po prawie 20 latach rozgrywka dalej jest mało realistyczna. W takim GT6 byle garb na Nurburgringu potrafi wypakować samochód na pobocze, każdy szczegół ma znaczenie. W piłce jak już ktoś powiedział, nie ma konkurencji, nie ma starania się.