sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wszedł nasz talizman Andre Gomes i wiedziałem, że będzie dobrze ;)
8
Czy Ramos kiedykolwiek przyznał, że jego czerwona kartka była zasłużona? Nie pamiętam a miał ich ze 30.
2
Jeep po raz kolejny poradził sobie na trudnym terenie :)
Brawa dla Juve.
0
Ja jestem sezonowcem. Już 19 sezon.
1
Brawo Rosell!
A ten pan z DIS jakoś mocno ważny się czuje.
Sprawa syfiasta ale ważne że wszytko in plus.
Jak Laporta narobił szemranych transferów typu Keirsson to cisza, Laporta spoko. Z Rosella też żaden ideał ale przynajmniej super grajka załatwił na którym można jeszcze zarobić na dodatek.
Co za różnica jaki prezydent, każdy coś kombinuje. Za 10 lat przyjdzie Pique to będzie spokój i same tryplety. Do tego czasu oby tylko z torbami któryś klubu nie puścił.
0
Brać! Kupić za 12mln, posadzić na rok na ławke i sprzedać za rok do Evertonu za 5mln. Cała Barca :)
Żartowałem, zostawić chłopaka w spokoju. Nie opłaca się bo i tak nikt nie będzie na niego stawiał.
0
W obecnej formie bardzo chciałbym Leicester.
Bayern, Juve nie do przeskoczenia, Real ma jeszcze więcej farta niż my, Atletico w końcu przestanie mieć z nami pecha, Monaco i Borussia to loteria bo nie raz pokazali jak są mocni i zgrani. Z Lester też może być ciężko ale mimo wszystko wydają się być najsłabsi ze stawki oprócz nas. Tylko że na ich kulce już ktoś siedzi od wczoraj, żeby była dobrze wygrzana na piątek. Także będzie pewnie Juve.
2
nie ma to jak dobra zmiana i powiew świeżości...
to ironia jakby ktoś nie skumał
2
Wyszedł to wyszedł, na c..j drążyć temat :)
11
Niezmiernie cieszę się, że w końcu coś na naszą korzyść gwizdano. PSG zagrało jak ostatnie łajzy. Sędzie sporo pomógł, nareszcie nam. Mam to w dupie. Zasłużony awans. Visca el Barca.
Najlepszy dowód? Ludzie trąbią o powtórce z Chelsea z 2009r. Po pierwsze Chelsea wtedy też święta nie była. Po drugie przez 8 lat nie było do czego się przyczepić? To raczej komplement.
5
Dobrze, że ktoś tam w Villarreal w końcu zareagował po tej 60min bo jeszcze by wygrali i byłby skandal !! Real jest tak słaby, że Amarillas niechcący prowadzili już 2-0, znowu sędzia musiał pomagać. Zespoły Primera Division ogarnijcie się!! Real musi wygrywać gładko a nie ciągle w kontrowersjach, są samobóje, ewidentne karne, czerwone kartki. Spotkania od początku można ustawiać a nie fundować takie horrory jak wczoraj. Jeszcze nadzieje robią antimadritistom, że coś się zmieniło i mecze będą sprawiedliwe.
0
Przecież co roku Real dostaje prezenty i będzie dostawał bo to stołeczny klub i wizytówka Hiszpanii. A że Barca w tym sezonie gra słabiej to i ma parę pkt straty. Na razie.
0
Jaka jest szansa, że CR7 będzie losował zespoły w pary?
On nie ma jaj więc odpada wałek z ciepłymi kulkami przy losowaniu.
0
Dokładnie, ponoć w rezerwach jakiś Kamilos robi hattricka na minutę w każdym meczu. Poskłada Lewego moment.
0
Leverkusen też jest w Niemczech, także mam nadzieję, że wyjazd ci się uda :)
4
No już od ładnych paru lat nikt z radości nie skacze jak na nas trafia.
0
Co za głupi pomysł. Zamiast odpocząć lub trenować w spokoju to dwa dni z życiorysu i na zmęczeniu. Oby czkawką się taki durny wyjazd nie odbił. Jak pogubimy pkt w kolejnych 2-3 meczach to mamy po sezonie.
0
Jakby napisali "Claudio nic się nie stało" to sprzedałoby się 2x mniej gazet. Takie czasy niestety.
Ale rozumiejąc wydawców gazet, dziennikarzy itd, którzy po prostu chcą zarabiać to i tak zgadzam się z Tobą, że to świństwo tak pisać ledwie po pierwszym babolu.
0
Masz rację, Messi jest altruistą. Ale nie o to mi chodziło bo nie zmienia to faktu, że karne przez taki system się marnują. Chyba jednak lepiej strzelać niż ich nie strzelać a taki system kiedy wszystko zależy od "widzimisię" Messiego właśnie wszystko psuje bo tak naprawdę nikt nie jest przygotowany.
Nocturno i sokot, szkoda słów jak macie paplać byle coś napisać to róbcie to na innych stronach. Po pierwsze 3 cracków mamy niezależnie od jakichś karnych a Messi ma taką pozycje w zespole, że gdyby nawet na bramce zaczął grać to i tak nie byłoby smrodu więc co to w ogóle za argument. Sokot, Luis podał Messiemu dlatego, że ten drugi był na lepszej pozycji. I tyle. Wcale nie mógł sam spokojnie strzelać bo miał bramkarza przed sobą, wcale nie podawał bo pomyślał sobie, że hattrick będzie fajny. Podał bo nie patrzy tylko na swoje buty, zrobił coś zupełnie normalnego. A że niewielu by się jeszcze rozejrzało w takim momencie to inna sprawa, dlatego Suarez kosztował ponad 80mln a nie 20. Dlatego to najlepszy napastnik jakiego mogliśmy mieć.
3
Kiedy Messi przestanie w końcu oddawać te karne.
Barca wygrywa 4-0 a ja myślę tylko o kolejnym zmarnowanym karnym.
Uprzedzając hejty, że Messi też pudłuje, jestem przekonany, że gdyby robił to regularnie to skuteczność miałby dużo większą.
6
I znowu o 16 będę już pijany. Jak żyć?
2
Moim zdaniem autor artykułu trochę przesadza. Na moje oko Barca owszem nie zagrała porywająco ale miała też dużo pecha. Celta wcale nas nie gniotła, po prostu powchodziły jej farfocle w odpowiednich momentach. Mecz był do wygrania. Barca dalej jest najlepsza.
0
Teraz oby Neymar coś postrzelał bo z jego dziecięcym charakterkiem to za parę kolejek może nam się problem zrobić, bycie ciągle trzecim w tercecie akurat jemu motywacji nie dodaje. Dobrze chociaż, że tych asyst trochę stuka.
9
No tak, mózg wysłał informację, że zapowiada się wysiłek fizyczny i organizm spanikował. SzO Douglas!
0
Barce wyceniają na 756mln.
Barca wycenia siebie na 300mln, tyle pewnie by zarobiła jakby zaczęła wszystkich sprzedawać (z czego ze 100 na samym Messim bo kogo jak kogo ale jego za pół darmo już by chyba nie puścili).
Taki to nasz kramik, kupić drogo, sprzedać tanio.
0
Może jest tak rozgarnięty, że nie czai sarkazmu.
0
A jaki w tym zysk? Za rozwiązanie kontraktu Barca musiałaby zapłacić, nie zdziwiłbym się gdyby Douglas uparł się całą kwotę pozostałego kontraktu. A tak przez rok pogra to może ktoś coś w nim dostrzeże przypadkiem.
Co nie zmienia faktu, że ten transfer i obecne wypożyczenie to jakaś paranoja.
0
Hehe "Trener musi zdecydować, kto będzie grał, a ja postaram się jak najbardziej utrudnić mu wybór" - gorzej jeśli chciał postawić na niego. Ciekawe w jaki sposób utrudni mu taki wybór :)
0
E tam, za 10mln to bym uwierzył, za 25mln to na pewno plotka.
9
Jak mocniejszy zespół bez historii ma wyrobić sobie ową historię skoro zamiast nich słabszy zespół z bogatą historią będzie notorycznie awansował i przy odrobinie szczęścia jeszcze bardziej powiększał dysproporcje w osiągnięciach?