sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Z miliona koszulek Andre Gomesa sprzedały się trzy sztuki z czego dwie kupił Andre i teraz szukają jakiegoś A.Gomesa żeby reszte jeszcze upchnąć.
2
Bartomeu wygląda jak Clark Griswold. I też niewiele mu się udaje, też ciągle wychodzi na głupka i też ciągle gra mądrzejszego niż jest. No i Barca wygląda teraz trochę jak w krzywym zwierciadle.
0
Tak bo wszędzie mamy hiperinflacje i w ciągu roku po prostu majątek się zaoszczędza w ten sposób.
13
Przyzwyczajenia z Francji. Sprawdza czy mu portfela nie ukradli nawet w stroju sportowym :)
0
Nie rozumiem po co wprowadzać takie debilne zmienne. Przecież wiadomo, że na 99% dojdzie do wypłacenia kasy. Lepiej utargować choćby 135mln jednorazowo niż 140mln w zmiennych. I co z tego że część kasy płaci się w kolejnym roku skoro te zmienne pomniejszają tylko budżet kolejnych lat. Albo kogoś stać na transfer albo nie.
0
Pewnie, niech się kłóci. Bartek podważy termin, pół roku się pokłócą i na nowo trzeba będzie zbierać. To socios się podpisują a nie Benedito, kwestia mobilizacji. Jak w jeden wieczór potrafił zebrać 3-5 tyś to w tydzień 16 tysięcy też można.
0
Ale niespodzianka!
0
Akcja Dybali z Messim w pierwszej połowie palce lizać.
0
Być może właśnie 20 klubów jest nim zainteresowanych. Cisza w eterze bo wiadomo, że PSG go nie odda.
0
Jakby miał kosztować ze 30mln to spoko ale, że nam zaśpiewają ze 100mln to zdecydowanie nie. 30-35mln to max sensu w jego zakupie.
0
Gdzieś było napisane, że przy przedłużeniu kontraktu klauzula wzrasta ze 196mln do 222mln ale jeżeli Ney odejdzie w tym okienku to ta różnica trafi na konto Neymarów. Dlatego też Barca ma pretensje do Neya, że wszystko zaplanował już sobie wcześniej i od dawna chciał odejść. Dlatego też Barca zdeponowała owe 26mln zamiast wypłacić je Neymarowi, ponieważ poczuła się oszukana. Były newsy o tym.
0
Neymar wyskubał ile się da z Barcy, poszedł do klubu gdzie zarobi pewnie ze 2x więcej. Tyle, że to wina klubu, Neymar skorzystał z szansy zarobienia dużej kasy tak jak każdy z was by to zrobił. To przez tych durniów w zarządzie podpisywane są takie a nie inne kontrakty, zamieszczane są takie a nie inne klauzule odstępnego. Jakby Ney miał 500mln klauzuli to by nie było tematu. Mało tego, jakby Ney miał 250mln klauzuli ale w pełni przeznaczonej dla klubu a nie jakieś 30mln dla Neya (skąd w ogóle taki chory zapis) to też nie byłoby tematu. Po raz setny powtórzę, ten zarząd to największa padaczka jaką w życiu widziałem i to w całej piłce. Szokujące, że jeszcze socios nie doprowadzili do wcześniejszych wyborów. Laporta kręcił wały ale przynajmniej klub się rozwijał. Masakra co się teraz dzieje.
0
Betis dzisiaj ewidentnie wstydził się dodatkowo krzywdzić Barcelonę. Genialny pomysł z koszulkami. Nigdy wcześniej czegoś takiego nie widziałem i nie byłem chyba bardziej dumny z inwencji.
0
Jasne, że sezon ledwo się rozpoczął. Ale mecze z Realem dobitnie pokazały jaką forme ma Barca. Do tego nerwy w gabinetach, szatni, na boisku. Ogólne niezadowolenie, brak świeżości w zespole, frustracja. To raczej słabe przesłanki na mistrza. Jasne że Barca może wygrać w tym sezonie tryplet. Getafe może też ograć Real na Bernabeu 0:4.
1
Super, jeszcze niech dadzą 30 za Drogbe, 200 za Cristiano, 60 za Luiza i za 3 lata Camp Nou zmienia nazwe na Camp Old. Barcelono dokąd zmierzasz...
1
Jak go kupią nawet za 125mln to będzie porażka. Sezon i tak jest stracony. Najlepiej byłoby pozbyć się balastu w postaci Vermalenów itp, kupić paru obiecujących nastolatków za niewielkie pieniądze i potestować, mieć nadzieję że jakiś odpali. O ile da się w ogóle kogoś kupić za niewielkie pieniądze bo aż przykro patrzeć jak nas wszyscy dymają. Jak żyję takich nieudaczników w zarządzie nie widziałem.
0
Ronaldinho to była tylko alternatywa. Barca chciała Beckhama tylko Real okazał się lepszy w licytacji. Ronnie był na pocieszenie. Na szczęście.
0
Człowiek całe życie się czegoś uczy. Nie wiedziałem, że są podatki od kosztów.
0
Zarząd to tragedia, pamiętam jak Raul sto lat temu miał klauzulę chyba 300 cz 400mln. Jaki problem było dać Neyowi 300-400mln? I nie chodzi mi o to, że ktoś tyle musiałby dać bo wiadomo, że nikt nie byłby w stanie tyle zapłacić. Ale jakieś pole do negocjacji by zostało. Nawet jakby się PSG dogadało z Neymarem to ostatnie słowo zawsze należałoby do Barcy. Jakby się uparli na Verattiego w rozliczeniu + gruba kasa to by pewnie coś ugrali. A tak jak zwykle Barca główny bohater tylko siedzi i się przygląda.
15
Aż strach pomyśleć jaki zysk by ogłosili gdyby jeszcze zaczęli sprzedawać piłkarzy a nie oddawać za darmo.
0
Skoro użyłeś typowo prawniczych definicji to prawdopodobnie miałeś/masz coś z prawem do czynienia. Dziwi mnie więc fakt tak płytkiego przekazu. Messi nie musi się znać na niczym, ma od tego ludzi. Myślisz że prezesi spółek w spółkach itd mają wszystkie kodeksy w głowie? Tak ABC ma dowody i co z tego? Nikt nie jest tym zaskoczony, nikt też błędu nie popełnił. To jest po prostu własna interpretacja przepisów i kalkulacja opłacalności. Paru ludzi siadło i oceniło ryzyko istnienia takiej fundacji. Messi może być skazany dopiero kiedy mu udowodnią przestępstwo a nie za sam fakt możliwości jego popełnienia. Taki proces to latami może się ciągnąć. Przy takich kwotach głupki tam nie doradzają.
0
Nie no Bonucci jest za młody. Po co takie plotki w ogóle i pomysły ja nie wiem.
1
Bez obaw, za 5 lat odkupią go za 100mln.
0
Jeszcze 10dni i wejdziemy w prawie ostatni 15-dniowy etap negocjacji. Super.
10
Po prostu kwota transferu była za duża. Jakby zaoferowali 15mln to by Gomes już był w innym klubie a tak Barca spanikowała.
3
Myślałem że to odosobniony post a czytam, że tu prawie wszyscy oburzeni postawą Messiego. Takie ma wymagania i kropka, Barca albo się godzi albo nie. Na szczęście się zgodziła.
Już to widzę jak idziecie do swojej wymarzonej pracy i mówicie do szefa:
- nie nie szefie, wiem że jestem najlepszy w zespole ale jakiś czas miałem dobrą pensję, odłożyłem na mieszkanie a teraz poproszę średnią krajową bo kocham tą firmę.
Ogarnijcie się ludzie.
2
Pracowałeś gdzieś kiedyś?
0
Co to za gość obok C.J.'a?
1
A Pique nie może być grającym prezydentem? Kampanie robi sobie od dawna, wybory wygrałby pewnie w cuglach. Czy się zna na zarządzaniu nie wiem ale na pewno kocha klub i dla kasy by tego nie robił.
1
Sam Roberto z Messim ligi nie wygra. Po tym co zobaczyłem wczoraj w końcówce meczu będzie dobrze jak na te 5 meczów wygramy chociaż ze 3. Także nie liczcie na potknięcia Realu bo to Barcelonie musi się zacząć najpierw chcieć.