2

Nie wiem co to za jeden ale skoro potrafili wyłuskać Umtitiego i się sprawdził to może na obrońcach się znają.
Ale najlepsze jest to, że klauzula wynosi 35mln a Barca chce dać 38mln :D:D:D:D:D
Dzień bez genialnego pomysłu na transfer w Barcelonie dniem straconym :)

0

Cóż za niewdzięczna pozycja na boisku. Jeden facet zaprzepaścił rok wysiłku i sam przegrał finał. A odwrotnie jak Dudek ten finał wygrał dla Liverpoolu to w nagrodę dokładnie tak samo został skreślony. Czyli albo należysz do top10 bramkarzy na świecie i jesteś szanowany albo jesteś nikim.

1

Za przeproszeniem ale twoje argumenty są z dupy. Piszesz tak jakby Barca pierwszy raz w historii zdobyła dublet. Przewaga nad Realem to bardziej zasługa tego pseudotrenera Zidana a nie Barcelony bo do rekordu pkt w sezonie trochę zabrakło. Błędy popełnia każdy, nie tylko Barca tyle, że tutaj jest to notoryczne. Tanio sprzedać, drogo kupić - jeżeli jesteś łajzą to ciężko o inny scenariusz tylko nie rozumiem po co bronić takie łajzy.

1

Serio? Uważasz że kompletna indolencja w transferach czyli wieczne przepłacanie, nieprzemyślane zakupy no i przede wszystkim oddawanie każdego po kolei za frajer to wg Ciebie za mało na krytykę?

0

Coutinho, Busi, Paulina, Denis, Alena no i Rakitić. Na dodatek znając talent do biznesu Barcy nie wiadomo czy Rafinha jeszcze nie wróci i czy Gomes nie zostanie bo jak zaczną kluby dawać po 5mln za niego to się jeszcze rozmyślą wszyscy.
Na dodatek gdyby Griezman jednak przyszedł to nie wiadomo czy Messi na stałe nie zechce cofnąć się do drugiej linii. Nic nie wiadomo ale na pewno nie ma biedy. Nie wiem po co to się tak rzucać na ten transfer zwłaszcza, że Gremio zaraz krzyknie pewnie + 10-15mln.

9

To rok temu ściągnęli go za kilkanaście mln, żeby teraz walczyć o jakikolwiek pieniądz? Barca wygląda trochę jak taki kujon, na klasówkach miażdży i pokazuje poziom ale poza klasą to ją każdy dyma jak chce.

0

Amen.

0

Wow. No faktycznie, gość za 140mln zagrał jeden lepszy mecz przez cały sezon i dzięki temu należy go chwalić i ubóstwiać. Nie rozumiem tego chwalenia na zapas. Zacznie grać na potęgę to będzie można się nad nim rozpływać. Na razie gra dno, Coutinho też jest pół sezonu i jakoś potrafił pokazać 10x więcej na boisku.

0

Nie wiem jak można czepiać się człowieka który strzela 30 goli w sezonie i na dodatek pracuje jak wół. Jakby Busquets miał charakter Suareza to moglibyśmy grać systemem 1-0-1-9. Ganicie zawodnika, który potrafi świetnie wykończyć i dograć a Ousmane DajcieMuCzas Dembele jak cały sezon gra piach to nikomu to nie przeszkadza bo chłopak młody i jeszcze będzie z niego pociecha. Gdyby kosztował 5mln to spoko ale ten chłopak kosztował majątek, jego kontrakt to tykająca bomba klubowa, on z lotu powinien wejść i robić różnicę a nie osłabiać zespół praktycznie za każdym razem jak się pojawia na boisku. Daj Boże żeby się młody dostosował ale na ten moment jest kompletnym dnem i Suarez, który od lat jest najlepszą możliwą dziewiątką dla klubu zjada go na przedśniadanie. Messi jak za rok strzeli 40 goli to też powiesz dno i wodorosty bo w latach 2008-2018 był genialny? Zastanów się kogo krytykujesz. Można Suareza nie lubić za lamenty boiskowe ale z zadań wywiązuje się zajebiście. Może oprócz spalonych.

1

Aha no to teraz już się wcale Sergio nie dziwię...

0

A to ile przepraszam Dembele zarabia, że tu tyle nawiązań jest do niego?

22

Ta 3 liga hiszpańska względnie regularnie gra w Lidze Mistrzów więc nie wiem skąd ci się wzięło to porównanie. Nawet taka Legia może tylko klaskać Bazylei.

1

Tyle, że te przyśpiewki robiły całą robotę na stadionie. Pomijając chwilowy huk gwizdów od całego stadionu no i ciszące każdego madritiste Campions :D
Aż żal, że mieli tylko jeden sektor.

0

W pewnym sensie można rozumieć o co ci chodzi tylko, że strasznie przeginasz miejscami. Po pierwsze czerwona karta dla Roberto jest sprawiedliwa i zasadna i kropka. Dopiero dalej można dyskutować czy sędzia za inne sytuacje wziął łapówe, czy jest ślepy, czy zwyczajnie miał kiepski dzień. Po drugie VAR w sytuacjach nie fair nawet z poślizgiem minuty czy dwóch jest lepszy niż jego brak. I tu się zgodzę bo za dużo trochę kombinowania na boisku się zrobiło a za mało gry. I jak ktoś np w 30minucie coś odwali czego sędzia nie zobaczy to lepiej żeby arbiter dostał info nawet po dwóch minutach i zdjął kolesia niż, żeby taki biegał sobie bezkarnie jeszcze przez godzinę. Po trzecie praca sędziów jest weryfikowana i potrafią mieć zawieszenia. Problem jest taki, że piłka tak poszła do przodu, że faktycznie ciężko wszystko na boisku ogarnąć. Jakby tak każdemu wlepiać kary to nie byłoby komu sędziować. A po czwarte Roberto pałę mógł dostać za puszczenie dośrodkowania po którym pada gol albo przestrzelenie karnego. Za kopa w jaja dyrektora albo podpalenie klasy nie dostaje się jedynki...
A za osłabienie całego zespołu przez głupotę nie ma litości, osobiście sam bym dorzucał 1-2 mecze kary. Jakbym był Francuzem to taki Zidane byłby dla mnie leszczem za to co zrobił w finale na Materazzim. Jak leci prowokacja to można ustawić się w tunelu, na parkingu, w lesie, gdziekolwiek. A nie osłabiasz zespół na boisku i robisz problem wszystkim.

16

Hehe każdy wie że Ronaldo miał wtedy 12 lat i dlatego mówili na niego młody ale wkręt z jego synem dobry :D

0

Leci ktoś na Gran Derbi teraz razem z FCBP?

1

Mistrzostwa nie pogratuluje, Katalonii nie lubi ale katalońskie pieniążki to jakoś kocha.

1

Wygra Liverpool to Salahowi nikt nie da ZP, będzie drugi albo trzeci.
Tyle, że to dziecko szczęścia Zidane i tak wygra ale pomarzyć o jego porażce można :)

1

Czytałem z zaciekawieniem i wypowiedź Challengera i Twoją ripostę ale zmęczony długim tekstem na małym ekranie lekko się zdziwiłem na koniec kiedy przeczytałem "...czasami ciągnął, a zdarzało się, że koledzy jemu." ;)

0

Ja bym zaczekał z nim jeszcze ze 2 lata aż będzie młodszy i jego cena wzrośnie.

0

Ciekawe co chodziło wczoraj po głowie Coutinho...

0

Ciekawe że połowę Pucharów Hiszpanii zdobyły drużyny, które z Hiszpanią niekoniecznie się identyfikują. To raczej Puchar La Liga.

0

Rozumiem, czyli wystarczy że podejmie decyzję o rozwiązaniu kontraktu w jakim chce roku i staje się wolnym zawodnikiem? Hmm no to ciekawe, jakby się związał np 4-letnim kontraktem to Barca też by mu problemów nie robiła. A tak widzę świadome skazanie się na brak kwoty odstępnego. Pięknie.

0

Ile warty jest Iniesta w wieku 34 lat? Tzn ile Barca straci pieniędzy przez swoją nieudolność i niekompetencję tak jak każdy inny klub by zarobił?
Drugiego Iniesty szybko nie będzie tak jak i Messiego. Ale biznes jest biznes, kontrakt jest kontrakt. Nie utrudniać zawodnikowi odejścia w podziękowaniu za zasługi można w postaci przyjmowania każdej oferty, wcześniejszym negocjowaniu itp. Można zrobić odejście z pompą, można na wiele sposobów podziękować za grę. Ale jak go puszczą za darmo pomimo ważnego kontraktu to będzie kolejny debilizm zarządu. Nie wiem dlaczego nikt ich z tego nie rozlicza.

0

Paulinho z wiadomych względów brakuje świeżości i to widać. Natomiast przypomnij sobie końcówkę meczu jak podpiął się do ataku prawie sprintem wychodząc praktycznie jako pierwszy w linii ataku i po stracie (nie jego jak pamiętam) momentalnie biegiem wracał do obrony, co lepsze piłkę odzyskał. Wskaż mi na ten moment drugiego takiego fightera w klubie (oprócz Suareza który jest nakręcony chyba 24h/dobę). Jakby wszystkim chciało się tak jak jemu to ciężko sobie wyobrazić jakie rekordy byśmy teraz bili.
Tak zrozumiałem Twój post, jako krytykę jego obecności na boisku.

0

Biadolenie. Nie przedłużajcie umów, nie kupujcie nowych platform i olejcie Eleven. W październiku jak rekiny zaczęłyby liczyć straty to i promocje by się nowe pojawiły. Kwestia mobilizacji i przerzucenia się na jakąś chwile na streaming.

1

Szkoda Bayernu. Trafił im się najsłabszy zespół a i tak nie przejdą dalej.

0

"Wtedy Bartomeu zapytał, co zrobiłby z Robertem [Fernándezem]"

Cudowne podsumowanie kompetencji naszego bałwana prezydenta. Niestety w lecie Barto znowu zrobi jakiś durny transfer na 150mln a większość będzie piała, że dobry ruch i teraz to wszystkim pokażemy.

3

Brawo! Nie ma to jak przed jakimikolwiek negocjacjami powiedzieć, że się nie chce więcej niż ileś tam pieniędzy. To nic, że w obecnym szaleństwie może ktoś dałby 50... Jakby nie patrzeć Gomes jakieś tam wartości ma, jest młody, tylko do Barcy kompletnie nie pasuje.

I uprzedzając wszystkohejtujących geniuszy tak wiem, że to pewnie plotka i news z dupy. Ale skoro się pojawił to można się jakoś do niego odnieść.

0

Jak to jest, że od ponad 20 lat ciągle słyszę o jakichś talentach i perełkach z Ajaxu a na arenie międzynarodowej klub prawie nie istnieje...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?