3

Ale Alba ma przecież jeszcze ponad 1,5 roku kontraktu. Barca ma na dobrą sprawę jeszcze 4 okienka, żeby kogoś sprowadzić w jego miejsce i 2 żeby go sprzedać za ciągle niezłą kasę więc nie wiem gdzie tu jego przewaga.
Wręcz przeciwnie, Barca może postawić swoje warunki np w listopadzie/grudniu i niech Alba wybiera czy chce być nr 1 na lewej stronie w najlepszym klubie czy Barca ma kogoś szukać już w zimie na jego miejsce i albo może zostać nr 2 albo w ogóle pójdzie pod młotek. Moim zdaniem z piłkarzami trzeba krótko bo jak wejdą na głowę to się wszystko sypie.
To piłkarz powinien być wdzięczny klubowi, że w nim gra a nie odwrotnie. Wyjątek to Messi. Chłopak będzie miał jeszcze pomnik pod Camp Nou.

32

Za te przyjemności co nam PSG fundowało i traktowanie naszych ofert to tylko klauzula odnośnie Rakiticia.

0

Tylko, że Alaves jak na siebie też zagrało średnio, żeby nie powiedzieć słabo. Barca w formie rozbiłaby ich dwa razy lepiej. Z drugiej strony jakby samo Alaves bardziej się postarało to po wyniku w okolicach remisu takim notom nikt by się nie dziwił.

6

Świetne oceny, brawa dla redakcji! Cieszę się, że chociaż oni potrafią zachować obiektywizm odnośnie Dembele, który w tym sezonie oprócz jednej jakby nie patrzeć pięknej bramki za wiele nie zrobił i biega jak dla mnie tylko na przebój. 99 akcji spali w dziecinny sposób, jedną zakończy cudownie i nagle dostaje oceny 11/10 od kibiców. Mam ogromną nadzieję, że się chłopak ogarnie w końcu bo młody, świetnie wyszkolony, szybki chłopak zawsze napawa optymizmem ale na razie jego kariera w Barcelonie to niewypał.
Co do ocen to Semedo dałbym z 5,5 chociaż bo mam wrażenie, że jego nieefektywność w ataku wynika bardziej z gry jego kolegów niż jego samego. A tak oceny bardzo trafne.

2

Były przesłanki ku takiemu rozwiązaniu. Również wahałem się czy nie wybrać Polsatu ale w końcu przemówił rozsądek, który podpowiadał że Polsat będzie dymał ludzi na kolejne płatne kanały. Swoją drogą nie rozumiem jakim cudem Polsat po tylu chamskich akcjach wciąż ma tylu abonentów.

0

Co się tak spinacie? Poleci sobie takie Getafe z Espanyolem do tych Stanów i niech promują. W Europie i tak ich nikt nie ogląda :)

0

Strasznie bystry jesteś, mecz się dawno skończył a ty dalej myślisz, że jeszcze coś pokaże. Jaki rozum taka odpowiedź.

0

Dzisiaj? Przypominam, że to już jego drugi sezon u nas. On powinien już dawno odpalić i być pociechą a nie wieczną nadzieją. On nie przyszedł za grosze tylko za grubą kase. To, że strzeli coś raz na parę meczów nie znaczy, że jest ok. Suarez jest totalnie bez formy ale i tak wiem, że strzeli w sezonie ze 20-30 goli i powalczy o niejedno a po Dembele to nie wiadomo czego się spodziewać. Ani nie walczy ani ma pojęcia co robić ani żadnej radości w grze. Nie rozumiem co to za wieczna krucjata w jego obronie bo młody, bo ma talent, bo trzeba zaczekać. Jak go tak głaskają w Barcelonie jak na tej stronie to nie dziwne skąd u niego tyle motywacji. Był dzisiaj beznadziejny a takiej grze o pietruche i przy tylu zmianach tym bardziej powinien się pokazać. I żaden tłumok jak stilor tego nie zmieni.

0

Komentarz usunięty

6

Puig rewelacja, zero kompleksów.
Dembele jak zwykle beznadziejny. Po każdej stracie staje jak kołek i dziwi się, że stracił piłkę. A straty ma co chwilę. Marne pomysły na grę, jest jak taran, dorwać piłkę i byle przed siebie. Widać, że ma nieprzeciętne umiejętności ale ten chłopak ma coś z głową chyba nie tak. Także dzisiaj po raz kolejny zwolennicy jego osoby będą musieli odłożyć ochy achy i skończyć na tym, żeby "dać mu szansę" i że "jeszcze odpali".
Rafa super, cieszą odważne wejścia i gra.
Ter Stegen dalej śpi, po słupku Boca w pierwszej połowie myślałem już z tych kolan nie wstanie.
Generalnie przyjemny meczyk jak na sparing. No i sporo tych strzałów z dystansu, co mnie osobiście cieszy :)

0

Pierwszy raz podjąłem się takiej oceny w poście. Popraw mnie w takim razie i wskaż rażące błędy. Oczywiście i tak się nie zgodzę bo na moje tak to właśnie wyglądało.

3

6,0 -Ter Stegen, jakiś zaspany dzisiaj
7,0 -Semedo, starał się, sporo mu wychodziło
8,0 -Pique, najlepszy w obronie i jeszcze bramke strzelił
6,5 -Lenglet, słabe pierwsze 20min, później fajnie
7,0 -Alba, jak zwykle motorek w tyłku chociaż szkoda, że poza Messim nikogo nie widzi
5,5 -Busquets, średniak
5,0 -Artur, granie na 5 metrów to trochę mało
5,5 -Rafinha, dużo chciał, kombinował, niewiele wyszło
6,5 -Coutinho
6,5 -Rakitic, podobnie jak Cou, wszedł w 2 połowie a zrobili 2x więcej jak tych co zmieniali
8,0 -Messi, jak na mecz bez presezonu rewelacja
7,0 -Dembele, szkoda że jak już kogoś minie to nie ma pojęcia co zrobić ale bramka palce lizać nawet pomimo tego, że obrońcy dali mu pół godziny na ułożenie stopy
1,5 -Suarez, pięknie statystował, ubił połowę komarów na stadionie, policzył wszystkie puste krzesełka na stadionie. Chodzą słuchy, że Valverde wiedział o jego obecności na boisku.

0

Od tej strony nie patrzyłem, masz rację.

0

A ty co z PiS-u że krytykować nie wolno?

1

Faktycznie powód do chwały. Liverpool na jednym zawodniku więcej zarobił...
Nie wspominając o tym, że chyba tylko z Lucasa i Gerarda nie dało się więcej wyciągnąć.

3

Problem w tym, że Januszami są ci, którzy chwalą obecny zarząd. A już kompletnie nie wiem skąd ten post odnośnie transferów w temacie. 30mln za rewelację MŚ, duże zainteresowanie i 40mln oczekiwań Barcy jest wg Ciebie super? Kolejne wypożyczenie zamiast transferu definitywnego to dla Ciebie sukces? Przecież Gomes za rok wróci, znowu będzie problem a krótszy czas do końca kontraktu ceny na pewno nie podniesie. Moim zdaniem ten news jest na tróję z minusem dla zarządu.

0

Wymiana za Minę, Denisa i Gomesa + zakup Rafinhi za solidną kasę i można myśleć o czterdziestym pomocniku, który na dodatek nie przełknie ławki.

6

A.Vidal za A.Vidala. Bartomeu pewnie nawet nie skuma, że inny koleś biega po boisku :D

0

Jak do 20mln za transfer i 9mln za 3-lata gry to jakoś przełknę ten transfer. Vidala akurat cenię ale Arda też miał ganiać za dwóch a skończyło się na tym, że nawet za chłopcami od piłek nie ganiał. Trochę ryzykowny transfer.

1

Chyba powinieneś odpocząć troszkę od internetu. Napisałem tylko co mi się wydaje a ty się spinasz przez cały post. Wyluzuj.

0

Podejrzewam, że zarząd ceni walory defensywne Miny. Inaczej by się nie targował tylko Mina już by gdzieś poszedł za 20mln. Moim zdaniem problemem jest ruchliwość i zwrotność. Barca gra wysoką obroną a tam trzeba być szybkim. Myślę, że przez pół roku można kogoś ocenić przez pryzmat chociażby samych treningów. Dlatego tak to widzę, solidny obrońca ale za wolny. Może zarząd liczył, że się Mina w tym aspekcie poprawi a się nie poprawił. Może jeszcze na to liczą dlatego nie naciskają na żaden transfer. Ale jak wpadnie soczysta oferta...

0

Digne może za dużo nie grał ale przynajmniej dzięki niemu Alba narobił troche w gacie i wskoczył na poziom z topu. Teraz jak Jordi będzie miał konkurencję w postaci jakiegoś gówniarza to boję się, że będziemy oglądać pół Alby.
A Digne super zmiennik, nie warty sprzedaży za taką kwotę ale to podejrzewam sam zawodnik miał dużo do powiedzenia w kwestii odejścia.

1

Czy ten Lenglet jest faktycznie taki rewelacyjny? Nie bardzo ogarniam sytuację, płacimy klauzulę ze 35mln za gracza który nawet nie był na Mundialu a raptem rok temu został kupiony przez Seville za 5mln. W drugą stronę mamy piłkarza, który na Mundialu zabłysnął, kosztował chyba niecałe 12mln a oferty za Minę to też ledwo na poziomie 35mln. Tradycyjnie Barca nie potrafi dobrze sprzedać czy ten Lenglet faktycznie taki dobry jest i warty swojej ceny? Lepszy jest od Miny?

2

Gomes tak wymiata, że potrafi wywalczyć miejsce w zespole kontuzją ;)

2

Ile by nie było prawdy w tym artykule to jedno jest pewne: Dembele powinien solidnie wypocząć!
W tamtym sezonie ganiał za dwóch, rozegrał ze 130 spotkań, na Mundialu każdy mecz w podstawowym składzie a przecież jeszcze 4 spotkania w Belgii zagrał dodatkowo. Ja bym mu dał wakacje do listopada.
Co o tym myślicie obrońcy Ousmana Dajcie Mu Szansę Dembele?

2

W 2015r Valencia kupuje Gomesa za 15mln
W 2016r Barca kupuje Gomesa za 35mln
Jak słaby musi być Gomes albo jak bardzo ktoś był ślepy przy jego zakupie skoro 2 lata później i przynajmniej dwukrotnym wzroście cen za jakiegokolwiek piłkarza nikt nie proponuje nawet 20 mln za Gomesa. Zwłaszcza że chłopak ma dopiero 25 lat.

2

Arthur, Rakitić, Gomes, Rafinha, Coutinho, Roberto, Alena. Nawet jak któryś gra nominalnie na innej pozycji albo odejdzie z klubu to jedyny krok jaki wykona Denis będzie w stronę ławki rezerwowych.

0

Inter też jest notowany na giełdzie, że taka plota poszła? Bo jak nie to nie wiem komu taki żart może posłużyć.

0

Też o tym pomyślałem. Skoro Monchi nie chciał do nas to teraz tylko patrzeć co ma na oku i podbierać ;)

2

Teraz obligatoryjnie powinno podawać się kwoty w brutto lub netto kto jak woli. Wg nowego prawa we Włoszech Malcom zarabiałby z 2,5 bodaj 2,4mln. W Barcelonie z 5mln robi się na łapę 2,85mln a jak coś mieszam to niech mnie ktoś poprawi. Czyli dali tyle więcej na rękę, żeby skusić bo dramatu w podwyżce z 2,4 na 2,85 nie ma. A że brutto to wychodzi jak wychodzi to inna sprawa. O ile 5mln jakie oferuje Barca to brutto ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?