0

Luis 123pkt
Valverde 117pkt
Pep 116pkt

1

Nie wiem o co chodzi ale mam zupełnie inne zdanie od większości. Jak dla mnie Valverde wczoraj był po prostu beznadziejny. Z każdym meczem nota na starcie leci w dół za kompletny brak rotacji. Zajedzie w końcu chłop 10 ludzi i się Liga Mistrzów skończy w lutym bo nie będzie komu grać. A świeżość i formę nie tak łatwo odzyskać. Coutinho wg mnie już ze 3 mecze temu powinien zacząć odpoczywać. Wczoraj był straszny. Wyszło mu parę dryblingów i tyle. Piłka do Malcoma zagrana po bilardzie, generalnie klepanie na pałę a podsumowaniem jego jest wyczyn z 58min. Suarez przejął się rolą lidera chyba. Mocno chciał, tylko to często przynosi odwrotny skutek. Przypomniał mi się Eto'o jak zespół postanowił 3 ostatnie mecze grać na niego żeby zdobył Pichichi. Na tysiąc strzałów nie wpadł bodaj żaden. Busi z Rakiticiem są super ale ileż można. Boje się, że w końcu padną i do końca sezonu nie dadzą rady się odbudować. Vidal wczoraj był jak znalazł na pierwszy skład. Malcom bez ogrania też więcej by zdziałał niż Coutinho. Dembele o dziwo całkiem przyzwoity mecz, miał straty w swoim stylu ale przynajmniej sporo strzelał i to na bramkę. Artur jak zwykle super w krótkich podaniach. Tylko, że to nie daje bramek. Długie piłki jak na lekarstwo, wczoraj były przynajmniej ze dwie sytuacje, że miał korytarz na super podania na skrzydło a piłka poleciała jak zwykle do Rakiety albo Busiego. Na szczęście obrona daje rade jakoś. Nie za bardzo widzę sukcesów z tym panem na ławce.

2

To jeszcze nic. Też tam byłem i ten łysy któremu kazał się rozgrzewać to był B.Valero ;)

0

Grać dzisiaj wszystko na Rafinhe, pyknie hattricka i może ktoś go wtedy w końcu weźmie za te 30mln ;)

4

Gattuso powiedział, że chce Suareza. Skąd miał wiedzieć, że jest jeszcze Denis...

2

Hehe dokładnie na tym samym zdaniu skończyłem czytać :D

0

Znasz inne słowa niż płacz albo ręce opadają? Potrafisz cokolwiek skomentować nie oceniając innych?

0

Jest i wieczny malkontent Mario :)

1

Valverde madritista. W tamtym roku liga zaskoczyła wszystkich, Real odpuścił już w listopadzie o po serii bez porażki głupio już było tej ligi nie wygrać. Oczywiście wbicie szpiliki barcelonismo udało się w pełni przegrywając mecz pod koniec sezonu i zakończeniu marzeń o sezonie bez porażki. Puchar Króla to wypadek przy pracy no a mecz z Romą wyszedł idealnie. W tym sezonie Ernesto obrał znacznie prostszą taktykę. Grać bez rotacji, wprowadzić złą atmosferę przez sfrustrowanych rezerwowych a pierwszy skład zajeździć. Dzięki temu w drugiej części sezonu i jednym i drugim nie zechce się grać i porażki przyjdą same.

Dla zacierających ręce hejterów - tak to było z przymrużeniem oka ;)

5

Malcom się dzisiaj ładnie zaprezentował. Na trybunach był w ogóle niewidoczny.

0

Pepe w Barcelonie? Koniec świata ;)

0

Wyluzujcie wszyscy, nikt tu nie podważa umiejętności Neymara tylko dziwną przypadłość wpadania w balety brazylijskich napastników. Robinho, Ronaldinho, Adriano, daleko szukać nie trzeba. Mogli być na samym szczycie a pogaśli jeszcze przed 30-stką. Oczywiście Ney nie musi do nich dołączyć ale takie spekulacje są w pełni uzasadnione.

11

Ernesto w skowronkach, większość graczy wypoczęta przez 2 tygodnie to znowu będzie można ich zajechać bez rotacji.

4

Będzie ciężko ale Malcom wejdzie z trybun w końcówce za Rakiticia, który i tak będzie biegał jeszcze do końca meczu wzdłuż linii, żeby formy nie stracić no i skończy się 6-1.

4

Może teraz chociaż ISIS go kupi za parę mln.

0

Perez płakał ze śmiechu jak zobaczył warunki obecnej umowy Messiego.

0

Myślę, że jednak mówisz o dwóch różnych grupach. Ty rozumiem z tych co się spuszczają...

0

Nie drażnij Mario! Pamiętaj on i tak wie lepiej ;-)

2

A daj Boże. Ale na ten moment uważam, że Dembele ma wszystko oprócz głowy. Wielkie umiejętności na 2 sek do przodu. Widząc przeciwnika nie ma pojęcia jak zrobić akcje tylko myśli o tym jak go minąć. A jak już to zrobi to staje jak kołek i nie wie co dalej. Miałem nadzieję, że coś się nauczy w końcu ale on w ogóle nie ma progresu w tym kierunku. I wszystko byłoby spoko jakby kosztował 40mln a nie 140. Sprawdzi się ok, nie to sprzeda się z niewielką stratą. Ale on kosztował raptem 40mln mniej od Mbappe a między tymi piłkarzami jest przepaść. Moim zdaniem zmarnowane ze 100mln i dlatego uważam, że jak ktoś przychodzi za taką kase to ma od razu grać a nie kopać się po czole parę lat i łudzić kibiców, że będzie lepiej. Takie nie wiadomo co może grać sobie Arthur albo Alena a nie Dembele.

1

Hehe miałem pisać że zaraz będziesz miał komentarze w stylu "dajcie mu czas" albo "za wcześnie go oceniać, niech pogra jeszcze 15 lat i się zobaczy". Rozwijam komentarze a tu proszę :-)
Widzę coraz więcej ludzi na szczęście zauważa w końcu, że z Dembele jest coś nie tak. Coraz więcej zaślepionych jego talentem w końcu chowa się po kątach.

0

Dobre :D
Nie słyszałem tego.

13

Widzieliście kiedyś newsa gdzie piłkarz mówił o swoim koledze z drużyny, że jest do bani, nie potrafi grać i łajza powinna być w rezerwach? Albo chociaż, że jest średniakiem, nic nie wnosi do drużyny i można go spokojnie kimś zastąpić?

27

Malcom musi być coraz bardziej zachwycony.

0

Super, wystarczy nauczyć się robić kółeczka i połowa fanów w Polsce nosi cię na rękach :) Przynajmniej tak to wygląda w komentarzach.
I mi również Arthur bardzo przypomina Xaviego. Tylko Xavi potrafił klepnąć kilkanaście razy w meczu długą piłkę na centymetry albo jakieś miażdżące prostopadłe podanie. Arthura oglądam chyba mało uważnie bo kojarzę go głównie z podaniem do najbliższego kolegi. Gra ładnie ale długa droga jeszcze przed nim do pierwszego składu. Rakitic moim zdaniem dużo bardziej się przydaje na ten moment.
Jakby ktoś mógł mnie merytorycznie wyprowadzić z błędu co do kreatywności Arthura to byłbym wdzięczny. Liczę na niego a póki co mnie zawodzi, może niesłusznie.

1

Quo vadis Barcelono?

2

Znowu to RODO... Musieli wywalić literki bo każdy się domyślał o jaki klub chodzi.

3

Czemu nie. Przyda się trochę doświadczenia na Mini Estadi.

0

Nie czaję trochę tego hejtu. Jasne, że nie można pochwalać takich zagrań. Ale takie "łokcie" to prawie w każdym meczu się zdarzają, szczególnie w walkach o górne piłki. Niektórych krew zalewa a sędzia wraz nie wyrzuca nikogo. Chodzi o konsekwencję więc skoro tym razem Lenglet nie zrobił tego specjalnie to dla mnie jest to max żółta kartka. I nie ma znaczenia, że w przepisach nie ma nic o zamiarach bo od wieków już chyba celowość zagrań była brana pod uwagę przez sędziów.

0

Dla mnie spoko taka godzina. I tak nie mam Polszmatu Premium ;)

0

No chyba, że jednak nie będzie, to wtedy może będzie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?