sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kondziu_gb Wszystko fajnie tylko trochę o co innego mi chodziło. Ja zwyczajnie chwalę zdolności negocjacyjne i spryt naszego zarządu. Rok temu Griezmann był za 100mln, rok młodszy, nie przekonali go. Teraz nagle Bartek bohater bo za 120mln może go ściągnąć. Problem taki, że Rayo jakby miało taką kase to też mogliby go za tyle kupić. Pomijam oczywiście zdanie Francuza.
A Atletico też sytuacji nie ma pięknej bo ma gracza, który się na nich wypiął z gigantyczną pensją, na którą stać tylko kilka drużyn. Jak z nim zostaną to dopiero będzie syf i to powinna być karta przetargowa. A Barca jak zwykle wyświadcza przysługę innym klubom, najgorsze myśląc że zrobiła super interes.
24
- Dzień dobry po ile ta marchewka?
- 2,50zł. Ale sprzedam ją Panu za 2,70zł.
- Ale ona kosztuje 2,50zł. Nie kupię jej drożej.
W domu:
- Bożena! Kupiłem marchewkę za 2,50zł! Gość chciał mi ją wcisnąć za 2,70zł ale potargowałem się pół godziny i mam ją za 2,50zł. Super.
Tak mniej więcej wyglądają u nas transfery.
- Brawo Marian. Za rogiem mogłeś kupić za 1,80zł.
5
Mają racje.
Bartomeu słoma z butów wystaje, zero klasy i mózgu. Za klauzule to nawet Mietek Żul potrafiłby kupować.
1
Dlaczego Yaya stoi na krześle?
0
Nie dość, że dziś poniedziałek to jeszcze taki cios :(
1
2019
Griezmann 120mln Felix 120mln
2022
Griezmann 50mln Felix 200mln
Brawo Barca. Kupienie Griezmanna drożej niż rok temu i to po takiej operze to jest zwykły brak honoru Bartomeu. Mam nadzieję, że to tylko plotki i do transferu nie dojdzie.
0
@maroon Gdzie Rabiot a gdzie Neymar człowieku...
poza tym dwie inne sytuacje
0
@maroon Boi nie boi, debilem chyba nie jest żeby walić focha za 100mln jakby Neymar miał zostać obrażony i nic nie grać. Bo za rok pewnie wartość Neya trochę by znowu spadła + zmarnowe z 50mln na pensję. Z niewolnika nie ma pracownika, każdy biznesmen to wie.
1
Valdek akurat polskiego się uczył. Jak Bartek zapytał to mu odpowiedział: Nie to, nie to.
0
Dopóki Neymar sam nie kiwnie zdecydowanie palcem dopóty będą jaja i opera.
2
@MACIEK 22 odwet za Figo to ja bym się Gutim zainteresował, ponoć niezły talent
a do ataku Maradonę póki żyje
5
No i z deligta zrobił się delete
0
@Ghotti Dzięki, widać Atletico zamierza dalej pomieszać w lidze.
1
@Coutinho007 Dzięki, konkretna odpowiedź. Przyznam, że nie kojarzę talentu tego Llorente i już się bałem, że to kupa hajsu za jakiegoś przeciętniaka.
0
Llorente z Realu do Atletico zza 40mln?
Faktycznie taki dobry czy inne kluby po prostu potrafią handlować?
My Rafinhi i Denisa razem za taką kwote nie damy rady puścić i teraz nie wiem czy są o tyle słabsi czy u nas sami frajerzy w księgowości.
7
@MarioVeB! ty jak zwykle musisz tylko zrzędzić
0
No to zacząć przygotowania 7 lipca i rozciągnąć wszystko w czasie. Przy takim harmonogramie nie ma szans się normalnie przygotować.
0
Jakby jeszcze dobrze się prowadził to te 200mln może byłby wart. Może. Ale za styl życia to trochę poleciał, nie wiem czy 150mln nie jest za dużo.
51
Rakitić za Neymara? Bzdura, Ney za 2-3 lata skończy jak Ronaldinho a Rakitić pogra u Valverde jeszcze z 10-15 lat.
2
Na Boatenga nie było szkoda zmarnować 1mln ale na Kubo już za dużo. Zwłaszcza, że na rynku japońskim odrobiliby to 100 razy. Niegospodarność też jest karalna a ten zarząd to jakieś święte krowy chyba.
0
@Chrisssek Jasne, bo wyłożyć 100mln za gówniaka i dać mu 12mln pensji to jest spoko ale chłopaka, który zapowiada się podobnie albo i lepiej to już szkoda dać 1mln...
To jest tzw inwestycja. Jeżeli trener stwierdza, że nie widział nikogo lepszego od paru lat to raczej warto zainwestować. Lepiej milion niż 100mln.
0
@MarioVeB! A my po prostu najlepsi na świecie w tym sezonie... Nie ogarniam czy jesteś takim wiejskim trollem tylko czy taki inteligenty po prostu. Co mnie obchodzi co Real zdziałał przez ostatnie 10 lat. Martwi mnie co będzie w latach następnych bo słabo to wygląda. Tylko ty ignorancie zanim to zobaczysz to trochę minie.
I obczaj sobie to oznacza histeria, lubisz mądre słowa tylko nie bardzo potrafisz ich używać.
3
@MarioVeB! Może ty jakiejś pomocy w ogóle potrzebujesz? Ja nie kojarzę ani jednego merytorycznego komentarza z twojej strony. Wiecznie tylko narzekasz, pouczasz albo krytykujesz.
0
@Gall Nie wiem, skąd niby mam wiedzieć? Ale skoro po naszej stronie klubem zarządzają sieroty a po białej stronie wszystko wygląda jakoś poukładane to ciężko myśleć inaczej.
3
@MarioVeB! Odezwał się największy malkontent internetu.
0
@FutbolowyJanusz po pierwsze pisałem o braku zainteresowania Barcelony a nie o zainteresowaniu samego Hazarda a po drugie skąd wiesz, że się nie sprawdzi? Takie Januszowe gadanie... komentarz dla komentarza.
4
Widzę Hazard już w Realu. Barcelonie bokiem wyjdzie, że nawet nie próbowała go ściągnąć. W ogóle Bartomeu to może najwyżej schody myć u Pereza w domu. Za 5 lat będziemy kwiczeć z zazdrości nad białymi i tylko marzyć o mistrzostwie. Cieszmy się chwilą Panowie i Panie :-)
0
Dadzą może z 5mln. A tak naprawdę pewnie wypalą z 45mln + Denis za Rodrigo. Ernesto trojański w skowronkach.
0
Neymar kolejna kontuzja. Będą jaja jak się okaże, że się mega szklanka z niego zrobiła i PSG wyświadczyło nam tylko przysługę.
0
Valdi trojan zaciera ręce. Wague po dwóch meczach odstawi bo "za słaby" i oprócz kijowej lewej strony załatwi nam się jeszcze prawy bok obrony. No bo na lewej oczywiście stwierdzi, że Cucurella dojrzał i Barca nikogo więcej nie potrzebuje a po dwóch meczach go posadzi na amen. Człowiek destruktor w akcji.