0

Skoro wymieniłeś już Albe, Roberto i Malcoma w pomocy, to skreślając obowiązkowe DPŚ w postaci Busiego czy Frenkiego Twoje "w środku pola więcej miejsca dla wszystkich pomocników" oznacza raptem jedno miejsce dla nominalnego pomocnika.
Ewentualnie:
Mats - Lenglet, Umtiti, Pique - Busquets, de Jong - Alba, Arthur, Dembele - Suarez, Messi
Tyle, że Rakitić przecież musi grać bo po każdym meczu na ławce, Valverde zdycha jeden kot. W obronie do zmiany tylko Todibo bo de Ligta nawet jedną nogą nie mamy jeszcze, brak zmiennika na defensywnym pomocniku no i lipa dalej za Albe bo Malcom i Dembuś wolą raczej prawą strone. Coutinho w ogóle nie liczę, mam nadzieje, że będzie miał farta w końcówce sezonu i uda się go sprzedać za dobrą kase.

3

Świetny bramkarz. MATS w zasadzie oprócz tego, że popełnia 15x mniej błędów, złapanie formy zajęło mu jakieś 6-7 lat mniej i potrafi tą formę utrzymać, ma instynkt i wie co ma robić w bramce, gra jeszcze lepiej nogami, rękami i głową to generalnie niczym więcej się nie wyróżnia na tle Valdesa. Także szacunek forever Victor, uwielbiałem Ciebie naprawdę.
Tylko dopiero jak zobaczyłem w bramce Bravo a szczególnie później MATSa to zrozumiałem o co chodzi z tą pozycją...

2

Po pierwsze Umtiti jest lepszy od Lengleta więc po co klub miałby się osłabiać.
Po drugie jak widzę, że PSG za dziada Krossa jest gotowe dać 80mln to te 60 za Umtitiego to jakaś kpina.

2

Wszystkich nie kupią. Niech się wytelepią te PSG i inne Reale na Joviciów, Gomezów, Morenów itd a my na spokojnie w sierpniu ściągniemy sobie Kluiverta :)

0

Niewiarygodne co się porobiło z tym Turanem. Jak kiedyś Adriano, szalejące bydle w ataku. I nagle zrobił się zero. Szkoda, że Turan postanowił dopiero po transferze do nas mieć wszystko w tyłku.

12

No proszę a jak podali skład przed meczem z Betisem to przecież nasi znafcy z fcbarca już pisali -3pkt. To ja już nie wiem komu tu wierzyć... ;-D

0

Starszy o rok to i tańszy powinien być. Jak zejdzie z zarobków i będzie kosztował max 80mln to ok bo grajek nieprzeciętny. Tylko kto w kwiecie wieku rezygnuje z zarobków i kto pozbywa się lidera za taką kase. Więc lepiej wybić go sobie z głowy raz na zawsze.

0

Dzięki Wam wszystkim za odpowiedź. Koniec kwietnia wygląda pasjonująco w terminarzu. 21 i 28 kwietnia mecze u siebie, szkoda tylko, że Święta po drodze. Ale zaczynam się zastanawiać czy nie warto zaplanować sobie paru dni pod koniec kwietnia w Barcelonie. 28.04 + 01.05, zobaczymy tylko co MU pokaże, pierwszy mecz może już coś wyklaruje.

0

Zakładając awans Barcy czy wiadomo kiedy będzie grać pierwszy mecz półfinałowy i na jakim stadionie? Czy to jakieś losowania są jeszcze po ćwierćfinałach?

3

Juve ciężkie ale przynajmniej jeden mecz byłby w TV dzięki Szczęsnemu.

0

Dokładnie, dlatego w ogóle nie grał i został sprzedany za grosze.

0

Tylko że w Valencii jakoś inaczej się jednak gra. Villa też miał być super snajperem a był gorszy niż w Valencii. O Paco Alcacerze już nie wspominając.

3

Obejrzałem skrót wczorajszego meczu Bayernu. Van Dijk to kamień, asysta Salaha palce lizać. Niesamowite co Klopp zrobił z tym zespołem, pyknąć tak Bayern na ich stadionie...

2

A mi się wydaje że CR7 będzie grał jeszcze dłużej od Messiego i nie ma znaczenia, że jest starszy. To straszny robot w pełnym tego słowa uznaniu. Wydaje mi się, że wyśrubuje taki wynik w LM, że przez 300 lat nikt tego nie łyknie, nawet Messi.

0

Spoko. Karma wróci, nie martw się.

0

Czy macie jakiś link do meczu który nie szarpie, nie zrywa i idzie mecz jakoś oglądać?
Linków masa się pojawia ale żaden nie pozwala w spokoju obejrzeć :(

0

Gustav nie słuchaj ich. Dawaj poza allegro śmiało, na rente babci ci przysięgam, że wyślę towar. Słowo harcerza.

0

Abstrahując od potrzeb to jakby nie patrzeć jeśli de Ligt by do nas doszedł to żaden środkowy obrońca ze szkółki nie powącha Camp Nou przez 10 lat (Umtiti 25 lat, Lenglet 23, Todibo 19, de Ligt 19). Nie to że miałbym taką potrzebę, tak tylko mówię.

6

Zdrówka dla naszych żelaznych płuc Ivana Rakiticia. Z okazji 18-stych urodzin pomyślności na boisku i wielu meczów w pierwszym składzie nawet z ogórkami ;)

1

Zdrówka dla Samuela ale o Ivanie też nie można zapominać ;)

0

Śmiejcie się śmiejcie, wykupią ter Stegena i pozamiatają nasze humorki.

0

Niech dostanie kontrakt nawet do 2030r. tylko żeby pensja nie była stała a uzależniona od ilości występów i np. pkt w kanadyjce. Zasłużył na więcej niż inni ale bez przesady, rozum trzeba mieć.

0

No no nawet 200mln za Coutinho, 50 za Rafinhnę, 100 za Rakiticia, 100 za Malcoma i Barca nie wstaje z kolan przez 20 lat ;)

22

Messi bez powodu nie spaceruje po boisku. Pogra do 40-stki i 1000 spotkań pęknie jak nic :D

0

Świetny zawodnik ten de Ligt, byle łajza nie zostaje też kapitanem wielkiego klubu w wieku 19 lat. Ale u nas na rotację zgadzałby się może przez rok a Pique ma kontrakt do 2022 który przedłużył rok temu więc nie bardzo wiem gdzie miałby grać de Ligt skoro Umtiti też kozak a Lenglet i Todibo dobrze rokują.
Co prawda nie wierzę, że biznesmen i celebryta Pique pogra do starości ale deklaracji końca kariery też nie składał póki co.

8

Ivan za 5 dni ma urodziny więc nie przesadzałbym z tym 30-latkiem...
To ostatni moment, żeby wziąć za niego dobre pieniądze. Dobre to znaczy z 60-70mln. A nie oferty rzędu 40mln o jakich się mówi ostatnio. Starszy i niespecjalnie użyteczny Mathieu przyszedł za bodaj 20mln więc jeżeli przy dzisiejszych cenach ktoś nie da te min 60mln to spokojnie zostawiłbym Ivana bo jeszcze ze 3-4 lata na pewno nieźle pogra, choćby jako klasowy zmiennik.

1

1. Mnie zawsze denerwowały gwizdki za zagrania barkiem. Powinno być jasno określone, że ręka jest od bicka w dół i tyle.
2. Nikt nie odważy się dawać kartek bezpośrednio za symulkę bo gdyby się okazało, że gracz faktycznie oberwał to taki sędzia byłby pośmiewiskiem. Natomiast oddzielne stanowisko VARu do sprawdzania na kamerach czy piłkarz ewidentnie (taki Asensio) nie oszukiwał mogłoby być. Kartkę można wlepić za to i po 5 minutach przecież. To samo tyczy się niesportowych zachowań (taki Ramos). Nie widzę problemu w tym, żeby ktoś to przeanalizował i za wjazd łokciem gracz wylatywał nawet po 5 minutach. Lepiej tak niż całkowita bezkarność.
3. Karne mogłyby być podobnie jak w hokeju. Gracz startuje z piłką z np 30 metra a bramkarz robi co chce. Faul bramkarza to czerwona kartka i drugi karny.
4. Gole strzelone jajami powinny liczyć się podwójnie.

0

Real wczoraj jednak miał strasznego pecha. Słupki, poprzeczki, mnóstwo sytuacji. Kapitalny Bale, prawdziwy lider zespołu. Vinicius robił co chciał na lewej stronie, Roberto tak jak wszyscy przewidywali nie był w stanie nic zrobić. Świetne zmiany Isco i Asensio (pomimo rwy kulszowej która raziła go przy starciu z Pique), genialny Kroos i zdobywca Złotej Gały.
To nie jest brak szacunku. Jestem ironiczny bo jeszcze tak słabego Realu nie widziałem jak w tym sezonie. Mówi się dobrze chyba tylko o debiutantach, reszta zespołu to padaka. Solari nie ma pomysłu i kropka. Real nie pozbył się na pewno jednej ważnej cechy czyli woli walki. Dzięki temu jeszcze coś znaczą. I tu jest moja konkluzja, Real i tak powinien się strasznie cieszyć, że jeszcze cokolwiek znaczy w tym sezonie.

Aha no i jeszcze ta prowokacja Messiego pod koniec pierwszej połowy...

7

Miał nosa Valverde żeby w końcu Rakiticia dać od pierwszej minuty ;)

1

Może Carvajal usłyszał Twoje pytanie, będzie mu łatwiej sprawdzić to w Hiszpanii ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?