2

@grubiorz Tylko Bartomeu jest jeszcze głupszy i jest duża szansa, że ulegnie. I nie dość, że ściągniemy gracza który nie wiadomo czy jest nam potrzebny to jeszcze przepłacimy za niego mnóstwo kasy.

1

@Icamys tak samo uważam, Cou + Rakitić i po rękach nas powinni całować. Jak sumarycznie transfer wyjdzie ponad 200mln to się chyba załamię. Zero jakichś jaj w negocjacjach i to od lat.

5

Ręce mi opadły jak to przeczytałem. Szkoda, że nie dadzą 300mln i jeszcze wszystkim gałek nie wypolerują...

0

W końcu jakieś konkrety. Myślę, że w ciągu góra 3 tygodni dogadają szczegóły i Neymar nareszcie gdzieś zagra.

0

Chciałbym chociaż z raz zobaczyć coś takiego:
---------------- ter Stegen-----------------
----- Pique --- Umtiti --- Lenglet -----
---------- Vidal -------- de Jong---------
-------- Messi ----------- Coutinho --------
-- Dembele -- Suarez -- Griezmann--

18

W końcu jakieś info o Neymarze, już nie wiedziałem co się z nim dzieje.

6

No fakt, nad kompilacją jego brameczek z Barcelony to się nikt nie napracuje.

8

Dla mnie śmiech. Przez miesiąc mówiło się, że Betis chce 25mln a Barca się targuje po czym finalnie Barca płaci jeszcze więcej bo tych zmiennych nie spełnić będzie ciężko, nie wspominając o % z odsprzedaży.
Nie wnikam czy Firpo jest warty 15, 25 czy 50mln. Taki wielki klub a transfery robią jakieś przedszkolaki. To jest już żenujące.

1

@LajtNyga Może za Bale'a z dopłatą się uda ;D

26

Powiem Wam lubiłem Atletico ale teraz to takie leszcze i świnie dla mnie.
Z Griezmannem sami nas w jajo zrobili bo ustalając rok temu klauzulę na 120mln w tym okienku doskonale wiedzieli, że Barca będzie zainteresowana. Tym sposobem klasowy piłkarz Griezmann kosztował ich w tamtym sezonie zamiast 27mln z kontraktu, tylko 7mln bo 20 zarobili dodatkowo na transferze. Nie oszukujmy się, jakby chcieli go zatrzymać to by wywalili 400mln klauzuli i byłoby po temacie. Poza tym sami nikogo sprzedać nie chcą, ceny walą z kosmosu, za Arde po rękach nas powinni całować. Generalnie dymają nas jak chcą i jeszcze szukają spiny na siłę. Osobiście życzę im w tym sezonie bycia w tabeli nawet pod Realem.

1

@Vhaeraun A jak Barca nie dostanie bana to powinien zostać? :)

16

Ryży Pług to będzie kiedyś klasa piłkarz. Sporo młodych czymś się wyróżniało ale on ma tą jakąś "lekkość" w grze.

0

@Rewolucja123 Piorun porwał samochód?

2

No no, Barca po długich negocjacjach zeszła z 25mln na 25mln, braw nie było końca :)

28

- Kochanie idę na zakupy!
- Dobrze Antonella. Tylko przynieś resztę bo jakąś kare mi wczoraj dali.

0

@idol4 To nie pij tyle ;)
1. Nie ja stawiam ich na równi tylko klub tak ich wycenia. Tak napisałem zresztą.
2. 3-4-3 byłby alternatywą. Nie wiem w czym przeszkadza Todibo jako jedyny rezerwowy. Jak Umtiti czy Lenglet przesiedzą pół sezonu na ławie to też szczęśliwi nie będą.

14

Skoro Miranda i Firpo mają wg Barcy taką samą wartość to po co w ogóle coś zmieniać? Miranda zna klub, styl, gorszy niż rok temu pewnie też nie jest.
Poza tym skoro mamy braki na bokach obrony i nadmiar pomocników to może warto byłoby poćwiczyć czasem 3-4-3. Akurat środkowych obrońców mamy konkretnych.

2

Śmigajcie Pany na jakiś mecz bo jak te dachy pozakładają to już nigdy nie doświadczycie panoramy miasta i zachodu słońca podczas meczu :-)

0

@BarcaInfo Może za Piątka wymiana. Atletico to moim zdaniem skrojony zespół na Krzysia właśnie.

27

Trochę mało daje Real za Neymara skoro Bale jest warty jakieś 5 Euro.

3

Douglas jak ty mnie zaimponowałeś w tym momencie!

0

Też słyszałem że ma być Cupra. Messi nie może się już doczekać nowej Ibizy :D

34

A Pique co święta krowa? Za nazwisko ma miejsce? Bo różnie bywało z jego formą w ostatnich latach.

19

Brak zainteresowania innych klubów Neymarem o czymś świadczy. Ten człowiek jest bliżej końca niż początku. To PSG ma problem, jeśli nie zechcą go oddać po promocyjnej cenie to niech się czochrają jeszcze przez rok. Nie wiem po co to się tak zarzynać nad jego transferem.

63

Świetna wiadomość. No i Rakitić pewnie zadowolony, że będzie grał tylko 85-88 minut.

12

Dając Cou + Ivan już robimy PSG przysługę a za co jeszcze te 40mln to ja nie wiem.
A ci to jeszcze odrzucili, moim zdaniem negocjacje powinny się w tym momencie zakończyć.

0

@dawo17 Najgorsze, że każdy chce Xaviego chociaż nie wiadomo czy będzie z niego choćby przeciętny trener. Trener musi posiadać charyzmę, Xavi nie wiem czy ją ma. Guardiola, Simeone oni widzieli dużo ale i potrafili się wydrzeć na kolegów, żeby też to widzieli. Nawet taki Gattuso, który oprócz charyzmy nie wiem co posiada był trenerem wielkiego klubu.
Xavi może i ma ogromną wiedzę, taktykę rozpisaną w głowie na 10 spotkań do przodu tylko pytanie czy będzie potrafił to przekazać zawodnikom i umiał wpływać na ich grę. Oby, bardzo mu kibicuję ale do tematu podchodzę z dystansem.

5

Gdyby Neymar dołączył do zespołu:
Neymar 50% gry na lewym skrzydle, 50% szpital
Griezmann 50% lewe skrzydło za Neymara, 30% szpica, 20% ławka itp
Suarez 70% napastnik, 30% ławka itp
Messi 90% prawe skrzydło, 10% inne
Dembele 50% szpital, 50% gdziekolwiek
Malcom 50% ławka, 50% trybuny

Każdy jakieś swoje miejsce by miał więc nie wiem gdzie wy tu macie ścisk.
Oczywiście Coutinho lub Dembele musiałby pójść na wymianę, tu opcji innej nie ma. A może nawet obaj. Malcom może coś by wtedy pograł.


37

Neymar za Coutinho + Valverde i wszyscy szczęśliwi

1

@kilanosio Skąd wiesz, że na resztę szkoda czasu, skoro przeczytałeś tylko o Messim?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?