sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hehe jasne :) W biznesie wszyscy tacy szlachetni i wzorowi :) Dopóki nie masz umowy robisz co chcesz, na tej zasadzie działa rynek mniej więcej. Kasa jest kasa, kiedyś to może zrozumiesz.
0
Przeczytaj jeszcze raz o czym pisałem :)
3
Hehe uwielbiam te plotki transferowe bo przynajmniej można się pośmiać trochę. Bordeaux było gotowe sprzedać zawodnika za 36mln ale Barca musiała dać 41mln :D Przecież francuzom to obojętne komu puszczą zawodnika, ewentualnie z bańke honorową dorzucić a samemu zawodnikowi dać ze 3,5mln pensji. A tak 5 milionów do transferu, zawodnikowi pewnie ze 4-5 rocznie i transfer może fajny ale te 10mln znowu w błoto.
Bartek ma motto chyba - dzień bez spieprzonego transferu dniem straconym.
0
I z kogo wy się będziecie teraz nabijać? :(
3
Boże zwierzęta już na bramce stawiają...
8
U Douglasa nawet już na rękawach oszczędzają ;)
0
Mbappe teraz już wykosił wszystkich a w rankingu będzie przecież jeszcze 2 lata :)
4
To wyjaśnij nam wszystkim w czym to Dembele jest takim geniuszem i dlaczego przez pół sezonu jakie zdążył być zdrowy nic nie pokazał. I podsumuj jak możesz jego występ na MŚ.
0
Pełna profeska, bez wakacji w tamtym roku i wygląda na to, że w tym również się nie poopala. Złoty pracownik. Ciekawe czy nasz Ousmane Dajcie Mu Szanse Dembele po rocznych wakacjach zechce trochę szybciej zacząć się przygotowywać do sezonu. Liczę na to.
0
No właśnie wydaje mi się, że Salah jakby strzelił ze 4 bramki a stać go było na to bo grupa jaka była taka była, no to miałby szanse na podium. Lewy jakby pyknął z 5 goli to też miałby szanse na podium. Zespół zespołem ale jak się samemu daje ciała no to o czym tu mówimy.
15
Nie chcę nic mówić ale Modrić też wygrał LM 3x z rzędu. Grał zajebiście przez większość sezonu i został wybrany najlepszym graczem MŚ. Jeżeli liczą się tylko gole skoro Ronaldo jest faworytem to powinni połączyć Złotą Piłkę ze Złotym Butem, Złotym Żelem, Złotymi ustami i resztą złota bo najwyraźniej te nagrody są dla samego istnienia a nie dla nagradzania. Ronaldo jest i zostanie jednym z najlepszych ale nie zasłużył przynajmniej na 2 ZP, które dostał a jakby miał dostać ją również teraz to dopiero byłby wstyd, hańba i żenada.
0
Mam nadzieję, że tak jak Barca musiała zapłacić klauzulę za Paulinho tak teraz Chińczycy też to zrobią :)
18
Rano pierwsza połowa w Sevilli, druga połowa wieczorem na Camp Nou. Szach mat :D
0
Ma ktoś statystyki Miny na mundialu? Oprócz tych 3 goli, które mogły wejść każdemu?
0
Za dziadka Ronaldo ponoć chcą dać minimum 120mln a może i więcej a drugie tyle za 4 letni kontrakt. Za Paulinho wielką niewiadomą sprzed roku Barca dała 40mln a po dobrym sezonie, przy dobrym turnieju i za sporo młodszego gracza od CR Juve chce dać z łachą tyle samo. Przecież to jakieś kpiny. Nie mówię, że chłopak jest bezcenny ale te 60-65mln to min powinno za niego lecieć na konto.
2
Na pewno nie jesteśmy bezbarwni. Jednym tchem nasza reprezentacja jest wymieniana z Panamą, Tunezją czy Arabią Saudyjską...
0
Najlepsze, że teraz z Nigerią mogą tak samo wygrać 4:0 jak i przegrać 0:4. Zespół nieobliczalny.
1
Ale wazeliniarz, ciekawe czego chce od Dembele :-)
0
Masz rację. U nas grzałby ławę i nawet tato niespecjalnie by pomógł. Co nie zmienia faktu, że gdyby trafił się ktoś bardziej ogarnięty i stawiający na młodzież to mogłaby być z niego pociecha. Dlatego mi go szkoda.
0
Ja nawet nie oglądałem jednego meczu z nim w akcji. Ale widziałem jakiś ranking najbardziej perspektywicznych młodych grajków (bynajmniej nie Faktu itp) i Kluivert był wysoko, nawet bardzo więc mi więcej nie trzeba do porównania jego z jakimiś młokosami z Brazylii typu Rodrygo.
4
To prawda, że Kluivert wymieniany jako jeden z najciekawiej zapowiadających się talentów poszedł do Romy za 20mln? To za jakichś kotów w workach z Brazylii płaci się po 40mln a o taką perełkę nikt nie walczy? Zwłaszcza, że tańszy to chyba nigdy nie będzie.
0
Nie no aż takim desperatem nie jestem. Słyszałem po prostu, że są jakieś telewizje zagraniczne z pełnymi pakietami jakie się chce ale nie wiem jak to działa. Chcę mieć normalnie dekoder, tv itd ciekawiło mnie czy komuś udało się wszystko jakoś połączyć. Rozumiem, że podział po połowie praw do LaLigi został utrzymany i to loteria co się obejrzy?
0
Rozwiązał ktoś problem transmisji meczów Barcy w przyszłym sezonie? Jak wiadomo LaLiga w połowie na antenie nc- i eleven. Liga mistrzów w Polsacie.
Jest jakiś sposób na oglądanie wszystkiego nie wykupując dwóch platform?
0
Dla kogo niespodzianka dla tego niespodzianka. Kolejne 4pkt w lidze typerów.
3
Ludzie skąd w was tyle nienawiści? Nie rozumiem co za dziwne pokolenie rośnie.
Antoine szukał lepszego miejsca, jak każdy. Atletico pokazało jak bardzo im zależy na Francuzie, dało stosowną kasę, przedstawiło projekt. To wystarczyło i tyle w temacie. Jest mu tam dobrze, wierzy w sukcesy, ludzie nie ma co więcej drążyć.
I moim zdaniem zachował się bardzo w porządku, nikomu nic nie obiecywał, plotki dementował, na kibiców focha nie strzelił, nikogo nie wykiwał. A wideo jak dla mnie super. Obraz całej sagi transferowej, najpierw zaduma i niepewność, potem pojawia się właściwy stadion i radość na twarzy. Przekaz jasny, klarowny, nieco zabawny, pomysłowy.
Spokojna, czysta, uczciwa telenowela z ciekawym zakończeniem a wy jak typowe polaczki byle skrytykować bo nie poszło po waszemu.
6
No to Meksyk z Kanadą dobry interes, doklejeni zrobią po 10 meczów a udział w imprezie zapewniony...
4
A ja to mam w nosie co się tam dzieje.
Polskaaaa Biało - Czerwoniiii !!
Polska - Hiszpania 4:0 po hattricku Lewego i golu Hierro z przewrotki a na koniec MŚ, Lewy król strzelców, Złota Piłka i tłumaczenia CR, że Mundial to tylko parę meczów a on przez cały sezon miał najniższy poziom tłuszczu w organizmie.
0
"Wezmą Zizou, znów bramkarze zaczną się kopać po głowie, Zizou nie będzie wiedział co jest grane i wygrają Mundial po przewrotce De Gei" - jakie to cudowne podsumowanie 3 lat szczęścia i nie wiadomo czego Realu, dziękuję :)
0
Odejdzie chociaż za 15mln to będę klaskał. Na razie to nawet jeszcze Deulofeu nie odszedł.
0
Zaczyna się super, Eric jako dyrektor chce kupić zawodnika, który nawet nie wiadomo czy jest potrzebny i którego może kupić nawet Pan Kazio byleby miał 100mln. Mi to wygląda na zwykły PR ale obym się mylił. Darzę Erica mega szacunkiem, mam nadzieję że za rok też tak będzie.