2

Każdy widział
gola widmo
sabotaż deulofeu
zjaranego od spalonych Suareza
dobrą gre całego zespołu

a nikt nie pochwalił Vermalena za dobry mecz i brak kontuzji. Brawo.

1

Jeśli Barca sprzeda Turana, Gomesa i Rakiticia to jestem jak najbardziej na tak. Dwaj pierwsi to wiadomo jakie drewniane bale, jak coś na nich zarobią to kase można poświęcić na Ozila. Rakitić który gra dobrze i nic poza tym jakby poszedł za dobrą kase i zwolnił trochę miejsca w środku pola to taki Ozil może pare minut by znalazł. Jest Iniesta, Paulina, Roberto, niedoceniany Denis, pukający Alena, Rafinha niedługo wróci... jakby taki Rakitić jeszcze został to ja nie wiem kiedy oni wszyscy mieliby grać.
Już jest napięta sytuacja a zobaczycie co będzie jak wróci Rafinha i reszta będzie zdrowa. To jest chore mieć w tej chwili 9 piłkarzy na 2 miejsca i szukać dziesiątego.

0

Bravo dla Ter Stegena!

0

Za tydzień ważny i ciężki mecz z Valencią a ty piszesz, że Pique z Umtitim powinni się teraz wykartkować i wypaść na jeden mecz właśnie z Valencią. Dalej uważam, że sam nie wiesz co napisałeś ale owszem proszę wytłumacz mi to po swojemu, chciałbym przyznać się do błędu.

0

Genialny plan po prostu. Sam pewnie nawet nie rozumiesz co napisałeś.

0

Albo Barca dmucha na zimne i jest tak jak w tekście albo coś się zaczyna chrzanić z Dembele i mamy początek mydlenia oczu i preludium kłopotów.

10

Patrząc na jego obecną postawę te pół roku jakie czekał na początku chyba mu się podobały. Większego lenia nie pamiętam.

0

Kolejne pokłony dla zarządu. Koleś który nie mieści się w jakichkolwiek planach Celty jest wyceniany na 10mln... Teraz chcą negocjować warunki jakby nie mogli tego zrobić przed sprowadzeniem piłkarza. My oddajemy za darmo ludzi z pierwszej drużyny więc Celta raczej nie tupała by nogą na 2-3mln za bezwartościowego piłkarza. Czasami mam wrażenie, że umowy Barcy to jakieś szablony, nikt tego nie czyta a na niewygodne pytania o przyszłość odpowiadają, że jakoś to będzie, jakoś się dogadamy. Pełna profeska jednym słowem.

0

Bo to najmniej istotna rzecz w kontrakcie... Warunki stawia pracodawca a nie pracownik. Zawodnikowi pozostaje jedynie nie zgodzić się z warunkami ale jak ktoś nie zechce podpisać kontraktu przez taki badziew to ja dziękuje za takiego gracza.

0

Jaki problem dawać każdemu nowemu zawodnikowi klauzule po 200-300mln...
Nie rozumiem tego, takie ciągłe strzelanie sobie w kolano.

0

100 meczów co 2 lata, nieźle ale do 1000 raczej nie dobije. Chyba, że będzie grał jeszcze jakieś ogony w wieku 40 lat :)

0

Zgadzam się w pełni. Ostatnie 2 lata różnią Real od obecnego furą szczęścia. Zidane nigdy nie był wyjątkowy i moim zdaniem nie będzie. Ale Real nigdy nie miał długo pecha. Wkrótce się odbiją, CR znowu dostawi nogę z 5 razy, dostanie z 5 karnych, wskoczy na podium pichichi i wszystko wróci do normy.

0

Ciekawe. U mnie pewnie coś takiego:

Schmeichel - Puyol, Puyol, Puyol, Abidal - Xavi, Busquets, Iniesta - Ronaldinho, Kluivert, Messi

Jestem rocznik 83' pomoc względnie nowoczesna bo nigdy nie widziałem tak dobrej drugiej linii nigdzie, Z tysiąca obrońców jakich oglądałem milion pkt ma Puyol, potem długo nic i pojawia się Abidal, który w formie był po prostu magiem obrony. Za Puyolem będę pewnie płakał i za 50 lat. Na rezerwę dorzuciłbym Cannavaro i Maldiniego do pomocy Lampard, Pirlo a tak to rzeka talentów Del Piero, Ronaldo, Bergkamp, Raul, Henry, Romario, Batistuta, Rasiak.

1

Zagadka.
Gdyby Masche wczoraj nie był kapitanem to kto inny nosiłby opaskę?

1

Najbardziej to mnie cieszyła wczoraj chęć gry do samego końca. 90 minuta a nasi pressing i ganianie za piłką jak opętani jakby było 3-0 dla Murci. Wiem, że trzeba czasem oszczędzać energię ale jakby tak pierwszy garnitur walczył do końca to byłbym szczęśliwy.

0

Real to nie ma problemu, najwyżej mogą czcionki sobie zmieniać.

0

Trochę mi ulżyło bo mundial bez Argentyny byłby słaby. Ale sporo pracy przed nimi. Wystarczy że trafią w grupie na Polskę i walka o drugie miejsce z Islandią czy Hiszpanią łatwa nie będzie :-)

0

Szkoda tylko że Ekwador u siebie zawsze jest groźny. Na ich wysokości ludziom zawsze brakuje tlenu. Jak nie ustawią sobie szybko meczu to może być ciężko :(

4

Nie widzę Ronaldo. Zmienił nazwisko czy co?

0

Temat o redukcji kadry a ty chcesz kupować kolejnego zawodnika...

0

Leo ma 30 lat, nie jest powiedziane że będzie grał jeszcze 6-7 sezonów. A 174 mecze na farcie można i w 3 sezony zrobić. Rekord Xaviego jest w zasięgu jak najbardziej.

0

Nie wyścignie tylko pszeźcignie, naucz się pisać :)

8

Zaza niezły, 11 strzałów i 5 goli :)
Z taką średnią Ronaldo miałby już 96 bramek, może troszkę mniej ;)

1

Część piłek szła do Neymara.

0

Idealne podsumowanie kompetencji naszego prezydenta :D

2

Ale tu na forum detektywów i znawców biznesu...

2

Najlepszym kumplem rudego na Camp Nou był woźny bo tylko on z nim palił :-)

0

Dobrze liczę, że jak Barca B wygra jutro z Lugo różnicą przynajmniej 2 bramek to będzie liderem Segunda Division?

0

Dobra bo mówimy o czym innym. Ty oczywiście masz rację, zawsze lepiej jest płacić za coś w jak najpóźniejszym terminie bo przez ten czas posiadania gotówki można nią obracać itd wiadomo o co chodzi. Ja wspomniałem o tym, że skoro praktycznie pewne jest zapłacenie kwoty zmiennych to czy nie lepiej wynegocjować mniejszą kwotę transferu ale płaconą od razu. Gdyby Dembele kosztował 135 czy nawet 130mln to tych paru milionów praktycznie w żaden inny sposób Barca nie zarobiłaby obracając kwotą zmiennych, przynajmniej legalnie. Dobra mniejsza o to. Pozdro.

0

No to proszę rozwiń myśl kosztu pieniądza w czasie i co oprócz inflacji ma takie znaczenie przy transferach i tym co napisałem w pierwszym poście. Bo nie bardzo wiem w co brniesz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?