sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Nie wiem co za radość z tych oszczędności, przecież nie kupuje się piłkarza, żeby nie grał i oszczędzać na nich. Takie mydlenie oczu na nietrafione transfery i zmarnowaną kase.
To tak jakby kupić sobie RS6, jeździć tylko do kościoła 70km/h i chwalić się, że auto prawie nie zużyte i pali 7l/100. Oszczędności na częściach i paliwie, tylko po co?
0
Z taką kondycją Alby to Lucas nie ma się czego obawiać. Skoro słabiutki Adriano zagrał tyle minut, Rudy nie raz pojawiał się na lewej, nawet Roberto to wystarczy, że Lucas będzie solidnie pracował na treningach a połowa minut w sezonie będzie jego.
0
Zarząd Barcy w szoku! Jak to! To my puszczamy wszystkich za darmo a nam każą płacić? To tak można?
0
Jasne, szkoda że co chwilę widać inne kwoty, na początku było 57mln, niedawno ponad 100, teraz ty wytrzasnąłeś 86. W wyniku tylu niejasności wystarczyłby oficjalny klarowny komunikat ze strony klubu, piłkarza - kosztowałem tyle i tyle, każde inne źródło to kłamstwo. I tyle w temacie. Skoro po 3 latach dalej nie wiem ile kosztował to stwierdzam, że się nie dowiem.
0
Raczej 1,2mln nie 12mln. A i w 1mln ciężko będzie uwierzyć jeśli dojdzie do transferu.
0
Jeżeli ktoś jeszcze łudził się, że kiedyś dowie się ile Neymar ostatecznie kosztował, tak ten artykuł sprowadza chyba każdego na ziemię. Nigdy nie dowiemy się ile tak naprawdę kosztował dopóki sam Neymar za 20 lat nie napisze biografii i się tym nie podzieli. 19mln, kpina.
0
Myślałem, że pójdzie chociaż za 610tyś. a tu taka wtopa.
1
Może chodziło o jakieś ostre konto na fejsie albo portalu dla dorosłych.
0
Problem w tym, że to ta sama firma, która ma przygotowany ten sam marketing względem Barcy. Nikt im nie broni puścić reklamy przygotowanej 3 lata temu. Moim zdaniem to słaby argument a już na pewno nie tuszujący nieudolność zarządu w negocjacjach. 35mln nie jest dlatego, że tyle się daje za roczne kontrakty tylko dlatego, że Barca albo miałaby 35mln albo ze 20mln od byle kogo albo nic bo z nikim by się nie dogadała, chcąc coraz więcej - Qatar o tym wiedział. Dlatego zarząd to frajerzy. Kilkanaście milionów wyparowało bo każdy myślał, że jest większy cwaniak.
0
Od kiedy to PSG wypuszcza kogokolwiek z dobrymi perspektywami. Marquinosa nie chcieli puścić za grubą kase nawet jak na ławce siedział a tu młody super talent za 20mln. Czyli gość albo jakaś szklanka albo łajza ale na fcbarca znają się lepiej na piłce.
0
Nie Qatar jest skorumpowany tylko Fifa. Ci pierwsi mają kasę bo się urodzili na ropie i po prostu korzystają.
0
Zaraz prześcieradła będą krzyczeć, że Messi jest tak słaby, że nawet do więzienia nie potrafi trafić :)
0
Koledze raczej chodziło o marnotrawstwo publicznych pieniędzy. Oczywiście, że każdy korzysta z dróg, opieki zdrowotnej itd, to wszystko nie istniałoby bez podatków. Problem polega na tym, że nasz rząd i nie tylko nasz leci w ch..a z narodem, oferując debilne świadczenia byle spodobać się jak największej rzeszy wyborców. Najbogatsi stanowią ułamek społeczeństwa, rząd ma ich w dupie bo ich głos ma taką samą wartość co plebsu. Ale kasą z podatku od jednego milionera obdzielą jakimś gównem 100 nierobów jak to kolega powiedział. Rachunek jest prosty.
Nawet w mojej rodzinie jest przypadek, że siedzą nieroby w chałupie, każde ma w dupie gdzieś pracować, jedyne co robią to latają po GOPSach itp. Efekt taki, że pozałatwiane jakieś niepełnosprawności u dzieci, zasiłki na wszystko co się da, pomoce i inne syfy, teraz jeszcze 1000+ jakby było mało. I gnoje wyciągają miesięcznie 4 tysie na rękę, więcej niż przeciętny harujący polak i siedzą w norze, piją a dzieci brudne chodzą. Nie trzeba być Korwinem, żeby człowieka szlag trafiał jak na to patrzy.
0
Jakiś Umititi do nas za 30 a Nicolas do Lyonu pewnie za 5.
Kto to jest w ogóle, ligi francuskiej nie obserwuję za bardzo ale typa nie znam kompletnie? Mam nadzieję, że to nie drugi Song.
0
Dobry w ogóle ten murzynek jest?
0
raczej dwustu Wawrzyniaków z 900k euro w siatce z Lidla każdy
0
No tak, ten pan z prawej wydawał się znajomy :)
0
Podpowie mi ktoś jaki jest skład naszych legend? Bo oprócz Edmilsona i de Boera słabo mi idzie z identyfikacją :( Nawet nie wiem który to de Boer ale to idzie usprawiedliwić :)
0
Za Alaves stoi jeszcze jakaś historia ale Leganes to raczej większości będzie oddawać pkt. Pytanie czy są już po słowie z CR na rekord goli ;)
0
MU: Dajemy za Messiego 250mln.
Barca: Chyba oszaleliście, Barca to wyjątkowy klub a Messi jest bezcenny. Nie wyciągniecie go tak łatwo, mamy najlepszych negocjatorów. 60mln wystarczy.
22
Rok 2032. Thomas Vermaelen z racji zerowego wyeksploatowania organizmu na boisku, wciąż jest aktywnym piłkarzem. Pod koniec sezonu postanawia zakończyć karierę gdyż żadna firma ubezpieczeniowa nie chce już z nim rozmawiać. Na pożegnanie z kibicami nie dociera. W godzinach porannych chwytając za masło w Biedronce skręcił staw skokowy...
0
Zabrakło raptem 4% do pozostania klauzuli na określonym poziomie. Przy 60 spotkaniach w sezonie 4% dają na moje oko 2-3 mecze. Zarząd na pewno monitorował ten temat, skoro brakowało tak niewiele a mimo wszystko Bartra pod koniec sezonu prawie nie grał tzn nie nie cieszył się praktycznie żadnym zaufaniem.
Nie ma co płakać, więcej jak 10-12mln i tak ciężko byłoby za niego uzyskać a jakby na siłę go wystawiać w końcówce może zawaliłby jakąś bramkę, może byłoby po mistrzostwie. Wiem, że to gdybanie ale cieszmy się z 2 pucharów, każda zmiana decyzji w tamtych meczach mogłaby ich nie dać.
0
Szacunek dla Daniego, 8 lat pięknej gry, sezony przeplatane wpadkami i słabszą dyspozycją w ogóle nie przekreślą już nigdy jego dokonań i wkładu. Nowy PO który gwarantowałby tyle goli i asyst kosztowałby dziś ze 100mln i brany byłby w ciemno - oto wartość Alvesa.
Powinniśmy dziękować za walkę na boisku, za olewkę nagonki w mediach i wytrzymanie tylu lat. Dzięki za to, że rok temu mógł nas cmoknąć w pompkę i zostalibyśmy z Douglasem a jednak został i pomógł.
3
Strasznie dyplomatyczna rozmowa ale jak doszedłem do pytania o Douglasa to mi się niedobrze zrobiło. Tak klub chce żeby grał, szukają najlepszych rozwiązań tylko szkoda, że nic nie gra. Bez sensu takie wywiady, równie dobrze mógł dać im kartkę ze sztampowymi odpowiedziami.
4
A za ligę Zidana ile jest punktów?
1
Pamiętam jak nakleiłem jego zdjęcie na muszli klozetowej, celowałem zawsze w zdjęcie, trochę biedak na siebie przyjął bo to czasy studenckie i ludzi na stancji nie brakowało. Dumny jakoś z tego nie jestem ale byłem wtedy wściekły.
0
Jak była pierwsza wzmianka o sprzedaży Adriano to mnie ludzie wyśmiali jak powiedziałem że 500-700tyś za niego to będzie dobrze. Poniżej 10mln mało kto go wyceniał.
Jeszcze parę takich transferów i żadnego rezerwowego nigdy nie sprzedamy. Bez sensu.
1
Ja spokojnej przede wszystkim, bez nerwów. Pozdrawiam.
0
Dobranoc.......
0
Na to nie ma lekarstwa.