sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
51
Nie ma co się łudzić i katować ligą. LM jest zbyt istotna, żeby rzucać wszystkie siły na jakiś rekord. A i tak zaraz jakiś sędzia babola odstawi i okradnie z pkt. Wtedy i po rekordzie i po LM.
0
Być może część ludzi (w tym również ja) pamięta go jak nas miażdżył w Valenci grając właśnie na lewej flance. Jak do nas przechodził to kojarzyłem go tylko z lewą stroną.
0
Możesz przybliżyć postać tego Manfreda Kaltza? To jakiś rekordzista jedenastek pod jakimś wzgędem?
3
Ale nie smuć się, dziewczyny są spoko ;)
0
Czy rekordy o których mówimy i które co chwilę pojawiają się w komentarzach dotyczą tylko krajowego podwórka czyli mistrzostwo kraju + puchar kraju czy wszystkich zwycięstw z rzędu włącznie z pucharami europejskimi?
Nigdzie nie ma odpowiedzi, artykuły zgrabnie omijają tą informację a użytkownicy tylko kopiują Steauę itd. Mam trochę wątpliwości co do takiej Steauy, Juve czy innych. Owszem można odpadać z pucharów remisując ale coś sporo takich przypadków nam się tutaj mnoży.
3
Steaua nie grała w ogóle w pucharach czy wygrała wszystkie finały? Będąc mistrzem kraju raczej się załapała na poprzednią wersję LM, czyli 3 razy z rzędu ją wygrała?
0
Ach ten Leo Benhauer... :)
0
Hahahaha nie wytrzymałem, oplułem monitor :)
Kto jak kto ale hipokryta Guti to ostatni powinien takie teksty sypać, wstyd :)
0
cytat z wiki: " będąc niepokonanymi przez 104 mecze, przez ponad trzy sezony" a nam chodzi o rekord na każdej arenie, nie tylko ligowej z rzędu. Sam jestem ciekaw jak to jest.
0
Ładna seria ale mogłoby być lepiej ;)
0
A tu nagle Douglas :)
21
Messi po prostu wie, że za 10 lat ludzie przy browarku będą rozmawiać właśnie o takich akcjach jak ta z karnym a nie o tym że zamiast 759 goli mógłby mieć 760.
1
On tylko powiedział, że to byłoby piękne. Mi też podobały się koszulki bez śmieci. Nie trzeba się spinać od razu, każdy wie, że kasa jest potrzebna.
0
Odkąd Suarez "gryzie" trawę jest nie do zatrzymania :)
2
Zidane zabronił zespołowi seksu przed meczami. Cristiano zamknął usta krytykom.
2
Całe szczęście że United nie ma gigantycznych sponsorów i nie robi najdurniejszych transferów w sezonie.
0
Myślę, że z niemożliwych pozycji też strzela :)
0
Środa. Tak jak Liga Mistrzów. W końcu mówimy o alternatywie.
0
Powinna powstać oddzielna liga z 16 czy 18 drużyn mistrzowskich, grająca każdy z każdym tak jak w normalnej lidze. 3-4 ostatnie zespoły spadają z ligi. Na jej miejsce wchodzą zwycięzcy barażów mistrzów jakichś lig itp. Generalnie żaden cud. Taka liga złożona z samych koksów generowałaby gigantyczne przychody moim zdaniem. Już kiedyś był taki wątek.
13
A Real o której gra mecz? :D
0
Ale że władzom klubu nie przeszkadza płacenie piłkarzowi duchowi...
0
I po co się tak napinać w środku nocy? Nie muszę go kochać tak jak ty. Jest zajebisty ale 10 lat w Barcelonie go nie widzę i tyle. Po co od razu warczeć?
0
Z tego co się orientuję nam przesunęli okienko bo Barca składała apelacje które się przeciągnęły właśnie do letniego okienka. A jakiś tam przepis chyba mówi, że kara nie może zacząć obowiązywać w trakcie otwartego okienka. Apelacje trwają z reguły ze 3-4 miesiące dlatego jak Perez nie posmaruje pod stołem ban powinien zacząć obowiązywać od lata. Tyle, że jakby się dowiedzieli 1 lutego po zamknięciu okienka to spory kłopot by mieli z kompletowaniem składu a tak teraz przez 2 tygodnie mogą jeszcze robić co chcą.
0
A ja byłbym za jakiś czas za sprzedażą jakby dali ze 200mln (mniej ciężko bo sam Neymar kosztował pewnie grubo ponad 100). A to dlatego, że mało jest ofensywnych Brazylijczyków którzy do starości grali jakoś super. Tak na szybko kojarzy mi się tylko Ronaldo (pewnie jakby nie choroba to byłby długo na topie). A tak patrzcie Ronaldinho nagle zgasł, Robinho taki talent a od paru lat cisza, teraz szlaja się gdzieś po Chinach, Douglas grzeje ławę ;), Pato, Kaka, mega talenty a nagle wyparowali. Jakaś taka mentalność, obawiam się, że Neymar jeszcze się rozwinie, może o złotą piłkę powalczy ale za 3-4 lata może zgasnąć.
0
Szkoda, że nie ogłosili tego 1 lutego :)
1
Dlaczego Pogba stoi koło Leo na jakimś podeście? :)
3
Oby Eibar wbił mu 40 goli.
2
Wyjaśni mi ktoś istotę tego transferu? On jest wypożyczony czy sprzedany? Poza tym skoro przed 30 czerwca możemy go odkupić za 3mln to na cholerę jakieś inne opcje dodawać. Jeżeli jest opcja odkupienia to rozumiem muszą go za tyle oddać i tyle w temacie.
4
Dla wszystkich tęgich głów co kibicują z przypadku małe przypomnienie. W 2011 z klubu odszedł niejaki Nolito za pełną kwotę 0 euro. Tamtego dnia nawet bułki w sklepie były droższe a mówimy o królu strzelców 2 ligi który był bez perspektyw. Trafia mnie jak ktoś pisze, żeby sprzedać Sandro bez zastanowienia. Owszem sprzedać ale nad transferem pomyśleć, wziąć dobrą kase i na pewno nie przeznaczać jej na Nolito.
3
Przecież to Niemiec, zawsze będzie drętwy :-)