0

Fiorentina widzi jak Barca interesuje się jakimś wypierdkiem, którego zwykły klub z Europy nie chciałby kupić. Faktycznie genialne, cały świat dał się nabrać.
Jakby wzięli kogoś z Barcy B byłoby to już 10 razy groźniejsze. Wystarczyłoby tylko taką osobę odpowiednio wykreować bo jakości szkółki chyba nikt na świecie obiektywnie nie podważy.

0

Co oznacza naleśnik?

0

"błędy popełnia każdy bramkarz" wow, żeby Valdes czuł takie wsparcie, to dalej grałby w Barcelonie. Dobrze, że jest konkurencja. Gorzej, jeśli okaże się, że i Bravo i ter Stegen to ciamajdy :)

0

Barca koszulkę Busiego z 16 na plecach sprzedałaby w liczbie np 100.000. Z 5 na plecach sprzedadzą ich pewnie z milion albo dwa. Liczby strzelam, chodzi o chwyt marketingowy. A że Puyol chciał, Busi chciał, pół Barcelony chciało to kolejny argument. Każdy nowy kto by nie przyszedł sprzeda tyle samo koszulek z "5" jak i z "25".

1

Wprost przeciwnie. Chodzi o pokazanie, że ktoś nie jest niezbędny. Gdyby Fiore widziało, że bez Cuadrado ani rusz to by windowało cene w nieskończoność. Widzisz co się dzieje np ze środkowym obrońcą. Albo jakby Barca nie miała teraz żadnego bramkarza to by za byle łapacza musiała 20mln dawać. Bo każdy by wiedział, że musi kogoś kupić w końcu. Dlatego też Mathieu tyle kosztował.

0

Wtedy FIFA wyjdzie na debila.

0

3 miesiące ma do powrotu. Wziąłby chłop odpoczął, naładował baterie na maxa, poczytał mądrych książek. Jakby za miesiąc zaczął trenować nic by się nie stało. I tak miałby najdłuższy presezon świata.

3

W Włoszech Bunga Bunga a w Brazylii Dunga Dunga

1

Zarząd Barcy pijany ze szczęścia. Zubi powiedział, żeby szykowali 70mln, Alvesa, Songa, Affelaya i pudełko Merci. Dyrektor sportowy Fiorentiny zwolniony, nikt mu nie doniósł, że Zubizarreta łyka każdą cene jak pelikan.

0

Nie rozumiem, przecież to klub płaci zawodnikowi a nie reprezentacja. Moim zdaniem tytuł powinien brzmieć "Barca problemem Copa America". Po to jest kontrakt spisywany, żeby zawodnik wiedział do kogo należy i dla kogo ma grać.

0

Przyjdzie lub nie przyjdzie.

1

Iniesta jaki opalony :)

0

Deco świetny piłkarz ale i tak będę go kojarzył głównie z bramek po rykoszetach :)

0

Bo pewnie w Monachium, Machesterze czy Mediolanie to sama biedota mieszka i tam na koszulkach się prawie nie zarabia. Nie wiem co to za stwierdzenia, że się ktoś zwrócił po chwili na samych koszulkach. Jakby tak było to piłkarze co roku by gdzieś przechodzili i to za bajońskie sumy.

4

Obaj cholernie pomogliście.

0

Nie chodzi o to, że Mathieu sobie nie poradzi tylko o to, że klub sobie nie radzi. Dać 20mln za 30-letniego obrońcę? To kpina jakaś, za Silve można by tyle dać, za Puyola w tym wieku, ale nie za tego pana.

0

Skoro Messi gra zawsze kiedy może a Suarez z Neyem będzie grał prawie zawsze to Pedro wychodzi na to, że będzie kopał ogony albo w razie kontuzji poprzednich graczy. Generalnie pewnie jeszcze mniej niż w zeszłym sezonie bo absencja Suareza to nie wieczność. Kiedy pogra Deulofeu, nie wiem. A szkółka? Trzeba pamiętać, że Bojan z Cuencą też jeszcze są u nas.
Sprzedanie Pedro to chyba najlepsze rozwiązanie.

2

Najbardziej z filmu to zadowolony jest chyba Casillas :)

0

Ciekawe który klub trzyma na nas kciuki. My damy za niego 90mln, za rok sprzedamy za 40mln. Jakiś klub już się cieszy. Zamiast za tego kretyna zbijać cenę, to Zubi płaci jeszcze więcej. Zazdroszcze Wam wszystkim, którzy uważają ten transfer za coś pozytywnego. Przynajmniej macie jakąś radoche.

0

Dobrze, że ty taki fajny jesteś.

0

Pod warunkiem, że nie ugryzie zaraz sędziego i dostanie dożywocie od piłki. Wtedy szlag trafi i kasę i renomę i stabilność i szacunek.
Podniecacie się tym debilem jakby nikogo w klubie na "9" nie można było postawić.

1

Narobi w klubie syfu w każdym kącie to dopiero może niektórzy zmądrzeją. Pieniądze powinno się wydawać na piłkarzy a nie debili.

1

Hahahaha tego jeszcze nie grali, zaczynamy płacić zawodnikom za zrywanie kontraktów :D
Niedługo w zmiennych zawodnika będzie 3mln premii za wyrwanie zęba, 5mln za zrobienie Bartomeu kanapki i 10mln za publiczne opieprzenie sztabu trenerskiego.
Jaką legendą by człowiek nie był to takie odszkodowania to jakaś bzdura totalna. Źle się dzieje oj źle.

0

Wszyscy jakoś potrafią zainwestować w młodych dobrych obrońców, Real potrafił wydać kupe kasy na młodziutkiego Ramosa, mega kase na Pepe, kupili sobie perspektywicznego Varana, Athletic wypatrzył Laporte i wyszkolił, Porto to co roku ma jakieś objawienie itd. Tylko my szukamy jakichś dziadków, którzy są na dodatek niepewni. Nie rozumiem tego. Kupimy go za 40mln, po 2 latach sprzedamy za 5mln. Nie w składzie nam potrzebna rewolucja a w zarządzie.

1

A dlaczego nie taki np Pirlo? Jakość wzrośnie, minuty dla S. Roberto dalej się znajdą a za dwa lata jak we dwóch z Xavim zechcą zejść ze sceny to się oceni Roberto czy się nadaje na pierwszy skład. Wtedy się powymienia drugą linię. Teraz nie wiem komu taka konkurencja miałaby służyć.

0

Nie wiem w czym Kun jest teraz lepszy od tego Kuna z Atletico. Skoro tak to dać więcej za niego niż 45mln to moim zdaniem bzdura.

1

Ponad 30 lat, rok do końca kontraktu, znając talent Barcelony do transferów sprzedadzą go za 3-4mln...
Dani już dawno się u nas wypalił ale za to co robił wcześniej czapki z głów, jeden z lepszych transferów w historii.

0

dokładnie
tylko ludzie są tak pospinani, że nawet Twój komentarz połowa uzna za rasistowski

0

z innej beczki
czy jutrzejszy mecz z Athleticiem na pewno się odbędzie?
na primeradivision podają ten mecz w maju dopiero

0

Najgorsze, że w takim meczu. Pół biedy jak truchta sobie w meczu z Almerią. Ale wczoraj nawet jak nie idzie to wypada dać z siebie trochę więcej. Simeone taktycznie nas zmiażdżył, szkoda że Martino nie potrafi się przyznać do błędów, zmieniłby Messiego zamiast Iniestę w 60min i mecz byłby pewnie inny.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?