sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ponawiam pytanie z wcześniejszych postów, wiadomo coś o Cuence?
Miał mieć max 4 miesiące rehabilitacji a tu kompletna cisza o nim :/
0
A co miał powiedzieć, jestem najlepszy w Paryżu?
0
hehe fajnie się was czyta, 2 lata temu jak Tiago zaczynał błyskać to wszędzie były komentarze w stylu "diament, dawać mu szansę, niech będzie zmiennikiem Xaviego a za 2-3 lata jak Xavi już będzie stary to zamienią się rolami".
Dzisiaj nagle Xavi może grać jeszcze 10 lat hehe. Ogarnijcie się troche.
0
87,5km/h to dużo? Pamiętam Koeman kiedyś grubo ponad 100km/h bił piłki ale on to wiadomo jakie miał kopyto. Pytam bo ciężko mi ocenić czy ten strzał Messiego był równie precyzyjny co silny, czy tylko precyzyjny.
Fajnie jakby to nie były przypadki i teraz tak dodatkowo po kilka goli w sezonie jeszcze by dokładał z wolnych.
0
niestety u mnie link artura rwie niemiłosiernie
jakby ktoś miał jakiś inny to prosiłbym o podrzucenie
0
slawmm czyli w Manchesterze nie mniej są zadowoleni :)
0
0
W końcu zrozumieli ludziska, że pomocnik też jest ważny w zespole. Iniesta czy Xavi jedna glina, nagroda dla obydwu tak naprawdę.
0
się w czas odezwałem :/
0
A wiadomy jest jakiś terminarz?
Oby wyjazd do Moskwy był najlepiej teraz we wrześniu
0
nie doczytałem do końca artykułu z 2 powodów:
1. jak można mówić że brakowało skały Songa czy kogokolwiek w pomocy jak Real grał długą piłką. W 7 bronili i kontra, odbiór i kontra, ich 3 napastników rozwaliło całą naszą obronę. Czyli nihil novi, Guardiola też nie mógł tego ogranąć.
2. jak można mówić, że VV popełnił błąd przy 2 bramce. Pique biegał jak naćpany, wiecznie spóźniony i niezdecydowany. Jeżeli na dodatek krzyknął jeszcze w bramce "moja" zupełnie dekoncentrując VV to gratuluje. Jak znajdzie się bramkarz na świecie, który w takim ułamku sekundy po strzale napastnika potrafi usłyszeć "moja", zdążyć pomyśleć czy nie interweniować puszczając piłkę lecącą prosto do bramki i jeszcze zdąży cofnąć rękę to za takiego 200mln warto dać.
0
Barca mogłaby do trenowania rezerw zatrudnić Wengera. Z Arsenalem i tak nic już nie zdziała bo wiecznie mu kogoś podkupują. A z młodzieżą pracować potrafi, każdy wie ilu grajków już wypromował. I tak robiłby dalej to co teraz, młodzi rozwijaliby się jeszcze szybciej a kasa na pensję pewnie spokojnie by się zwróciła ze sprzedaży jakichś diamencików.
0
Jeżeli będą musieli go odkupić to nie wiem po co ta zabawa skoro wypożyczenie jest prostsze. Mi się wydaje, że mogą go odkupić ale nie muszą. Kij z tym, trzymam kciuki żeby wystrzelił z formą bo mimo wszystko z chęcią bym go jeszcze w Barcelonie zobaczył.
0
Adziu2011 przeczytaj artykuł to się może dowiesz...
0
Oświeci mnie ktoś jak to jest z tym Bojanem?
Rok czasu myślałem, że Barca SPRZEDAŁA go za te 12mln czy ile tam było. Na wypadek gdyby Bojan okazał się mega napastnikiem zastrzegła sobie, że po roku będzie miała możliwość odkupienia go za 13mln lub poczekania kolejny rok i wyłożenia chyba 18mln. Jedyną formą ratunku Romy byłoby zapłacenie dodatkowych 28mln (w sumie 40mln jakby nie patrzeć). Barca nie miałaby wtedy nic do gadania i Bojan zostałby w Romie. Mówimy tu o Bojanie, który strzela kilkadziesiąt goli a na Euro pokazuje Torresowi jak pachnie ławka. Takiego Bojana jak wiadomo nie ma (podzielam w pełni opinię Rafała20), niestety ale marzenia o naszym Raulu można odłożyć na półkę. W związku z tym Barcelona nie chce odkupić Bojana ani teraz, ani załóżmy za rok i rozumiem nie musi tego robić, skoro Bojan został SPRZEDANY.
0
Thuram doszedł za 5mln i Pique doszedł za 5mln
jak to można różnie z kasy korzystać :)
0
ale patrzcie nie było Pepe ani Małpiszona od początku i od razu wzrost kultury na boisku o 500%. Tylko Krysia płakał po każdej stracie.
0
TracePL
MegaSport to tylko plakaty dlatego możesz niewiele wiedzieć o piłce, ale zestawienie miałeś w ogóle nieśmieszne a twierdzenie, że chociażby Varane i Morata to zera może ci lekko wyjść bokiem za parę lat.
Ciekawostka, zakładając że idzie strzelać gola co 20 sekund, potrzeba by niespełna 8 miesięcy ciągłej gry, żeby nastukać milion goli :)
0
Kwestionariusz ale po tym meczy w Puerto Rico milion osób kupi sobie koszulkę Barcy a kolejny milion inny gadżet. Oba miliony są wiernymi fanami a kolejne dwa zostaną po meczu. I tyle, oczywiście że nie lecą tam w celach sportowych chociaż nikt tego na głos nie powie.
Podczas meczu, czy to na początku czy w trakcie przerwy jak myślisz kto daje znać do wyjścia na boisko? Sędzia? Kapitanowie? Decyduje o tym telewizja, producenci, sponsorzy. Wszystko jest ustawione wcześniej.
0
campeones i cała reszta biedoty z madrytu, prawda boli? Nawet wasze forum jest tak biedne, że musicie tutaj przychodzić. Chodzi mi oczywiście o poziom. Co ma prywatne życie do pracy? Zazwyczaj nic dlatego rozliczamy jego pracę, nie wiem po co mówicie jaki jest prywatnie. A w pracy jest jaki jest, chodzi mu tylko o to aby jego dupa była zawsze na 1 stronie w gazetach. Lubicie go bo musicie, zresztą pasuje do was.
0
To jakieś 10h lotu. Jak się ciśnie nad morze 10h samochodem po polskich drogach, to może być męczące. Chociaż zaraz i tak browar i po zmęczeniu. Oni latają prawdopodobnie I klasą, mogą się zdrzemnąć, zagrać w Playa, poczytać komentarze na fcbarca.com. Tyle, że czas ucieka, ale co ja tam wiem, nigdy nie latałem na zgrupowania.
0
Mourinho to patriota, widać po składzie jak hołduje Portugalczyków i ilu ich sprowadza. Jestem przekonany, że cała ta wojna z nami miała na celu tylko podziały, niesnaski i brak zgrania w zespole Hiszpanii. Wiedział, że Portugalia nie ma szans w normalnej walce z Hiszpanią. Przy okazji wojny kreował swój wizerunek, zwiększał medialność. Nie udało się, Del Bosque pokazał co oznacza klasa światowa, zjednoczył zespół i wygrał. Pupilek Mou, CR7 znowu obejrzy Złotą Piłkę przez lornetkę.
Tak samo teraz jestem przekonany, że Mou znowu zaszokuje. Zaskoczy nas swoją tolerancją, ogładą, szacunkiem. Nie ma sensu prowadzić już wojny bo MŚ2014 będą już zupełnie inne. Przy okazji znowu zyska medialnie, znowu będzie mówiło się tylko o nim. A jak się zrobi za cicho, to zawsze ma się Pepe i parę chamskich docinek w rękawie.
Nie cierpię tego człowieka. Tasiemiec piłki nożnej, siedzi w brzuchu, je co chce, niszczy organizm i nie idzie się go pozbyć.
0
0
hehe zaciesz macie z pucharku a tak naprawdę grali to samo co z Guardiolą... nie wiem gdzie tu postęp :)
0
Dlaczego nasi grali dziś w jakichś stanikach?
0
Karpaciarz
w czym Ronaldo był lepszy? Leo został królem strzelców w LM, PD, pobił rekord Mullera i nie robił tego w połowie z karnych. Na dodatek miał mnóstwo asyst.
VamosReal
Puchar Króla jest nieznaczącym trofeum? A kto rok temu cieszył się z niego jak dziecko, twierdząc przy okazji, że Złota Piłka powinna być przyznawana tylko i wyłącznie za indywidualne osiągnięcia jak właśnie bramki a trofea są nieistotne?
Żałosny Real dzięki żałosnemu Mourinho.
0
Już wiem, nigdy się w wojsku nie było to i się takich pojęć nie zna. Myślałem, że sobie jaja robisz albo, że to jakiś dialekt regionalny :)
0
New_Man
z czystej ciekawości, co oznacza "odwód"? I gdzie się tak mówi?
0
na środku jest Pique, Puyol, Masche, Fontas, może być Bartra, Muniesa, nawet Abidal jeśli dojdzie do zdrowia. Martinez czy inny środkowy potrzebny jest jak psu iPhone. Po co nam cantera skoro już w tej chwili Pique pewnie będzie grał zawsze gdy tylko będzie zdrowy, Puyolowi się nie odmawia a Masche okazał się moim zdaniem lepszym obrońcą niż DP? Ano po to, żeby ich jakoś wciskać w mniej ważne mecze, żeby mieć obwód. Nowy obrońca wszystko zniszczy.
0
Jonathan nie Giovani, wie że karierę robi się powoli a dobrze
efekty zaczynają być widoczne, kluby lubią poukładanych graczy o dużym potencjale