sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
scurra no właśnie jak zaproszenia nie dasz to jesteś gorszy niż Guti :)
a o graczu dużo stanowi też trener, jaki był Rodman każdy wie a na parkiecie jednak coś pokazywał. Jak Pepe podejdzie do Zlatana odpowiednio to będzie dobrze, poza tym co my szare myszy wiemy co tak naprawdę oni myślą, mówią i robią.
0
to taki leśny zwierz podobny do zająca tylko dyslektyk
0
atalanta 0 - genoa 1
sheed chyba tysiak ci wleciał, graty :)
0
Puyol, Pique, Marquez, Czyhryński, jeszcze wyleczonego Milito brakuje. To Muniesa sobie pogra w najbliższych latach...
0
a dla mnie maksymalnie się wysłodził
jakoś przed przejściem nigdy nie słyszałem, aby jego ulubionym klubem była Barca. Przejście z Ajaxu do Juventusu to nic? No sory. A tu tylko Barca Barca Barca, nie podobają mi się jego słowa. I ten pocałunek koszulki na prezentacji... żeby tylko nie skończyło się to zasadą, kochacie mnie to ja kocham Barcelone, coś idzie nie tak to mam was gdzieś.
Arshavinowi bym uwierzył, Fabregasowi czy Eto'o 5 lat temu. U Zlatana dało to jakiś odwrotny skutek :(
0
Kim byłby napastnik bez pomocników? Samuel dużo strzelał bo miał mnóstwo szans. Niestety każdy pamięta jego skuteczność, szczególnie w meczach w których mocno chciał. Mnie niesamowicie przeszkadzało to jak pomagał w konstruowaniu akcji, bez pomysłu, bez dokładności. Najlepiej jakby w ogóle się nie cofał. Tyle tutaj opinii o docenianiu jego wkładu w grę i historie Barcy, że nie zasługuje na takie traktowanie. Tyle samo też moim zdaniem powinno być opinii na temat tego, jak Barca pomogła Eto'o i jakim szacunkiem powinien ją darzyć. A niestety nie do końca tak jest, charakterek jak widać to ma na każdą chwilę.
Czy dziękuję Eto'o za bramki w finałach LM, za gole w PD itd? Oczywiście. Czy za to, że je strzelał mam go wielbić i zatrzymywać choćby nie wiem co? Cholera w końcu jest napastnikiem, gdyby tego nie robił to od 4 lat nie byłoby newsów o nim.
0
morrison gratuluję obeznania światowych rynków, jednakże 99% ludzi tutaj widzi mecz drużyn południowo-amerykańskich podczas Copa America, ewentualnie Libertadores raz na 5 lat. Jeśli go widziałeś i chwalisz bo na to zasługuje to bardzo dobrze, mnie drażnią tylko komentarze w stylu "yeah super talent", "nareszcie go mamy, jest świetny" itp ludzi którzy weszli na jego profil w FMie, zobaczyli kilka piętnastek i się rozradowali.
Na przykładzie kilku wymienionych przeze mnie graczy chciałem podkreślić, że nie każdy talent świeci jak go malują. Wszyscy są bardzo dobrzy, jednak każdy z nich potrzebował czasu na aklimatyzację, nie każdemu też się ona udała. Higuain jest świetny i widać nie mam talentu do pisania, bo chodziło mi o to że na początku gry był słabiutki i musiało minąć dajmy na to 2 lata żeby pokazał na co go stać. Robinho tak samo, z tą różnicą że nie pokazuje moim zdaniem więcej od Higuaina, ale przechodząc miał status wielkiej gwiazdy, talentu i nie wiadomo czego jeszcze. Saviola i Aimar też wielkie talenty a teraz co, dzień dobry Benfico.
Chodzi mi tylko o bycie ostrożnym w ocenach bo jak widać gra w Europie do łatwych nie należy.
Sory, taki czasami jestem, że zamiast ująć coś w 3 zdaniach, robię to w 33 ;)
A stronę śledzę uważnie, bo uważam ją za najbardziej aktualny i dobrze zrobiony serwis o FCB, ale nie przypominam sobie, żeby info o Maxie było co miesiąc wytłuszone w nagłówku ;). Chyba że na wakacjach byłem, no ale tego przecież nikt by sie nie domyślił ;)
0
obejrzałem połowę filmu, widziałem ze 4 karne, pare prostych goli z akcji albo z dobitki, może ze 2 bramki jakiejś lepszej klasy
więc nie wiem czym się tak zachwycacie skoro filmiku nie ma nawet z czego sklecić (chyba że tak trafiłem).
Nie śledzę ligi brazylijskiej, nigdy nie widziałem go w akcji, ale patrząc na takie talenty jak Saviola, Aimar czy Robinho z Higuainem, nie wysuwam pochopnych pochwał. Owszem żaden z tych zawodników nie był kiepski, ale żaden też nie rozwinął skrzydeł na miarę swojego orzekniętego talentu.
A kto pamięta Maxi Lopeza? Sypatyczny blondas, ale gdzie on teraz gra to ja nie wiem :)
0
fcbm jeżeli w ten sposób podchodzisz do tego meczu to jajco nie kibic z ciebie
ja nie pamiętam połowy spotkania, paznokcie mam poobgryzane, dla mnie wszystko było piękne a powtórek bramek nie widziałem bo skakałem wtedy gdzieś na balkonie
a ten mi wyskakuje że było nudno, statycznie i nieurodziwie
0
no i dobrze że nie chce, inaczej mógłby całkiem nogę już urwać
źle się gra ze skręconą kostką
0
ja myślę że do przerwy będzie 1-0, mecz zakończy się remisem 0-0 a w karnych nikt nie będzie się mylił, przy stanie18-18 karne zaczną strzelać fizjoterapeuci, później trenerzy a już jak wszyscy z zespołów będą po strzelaniu to karne będą wykonywać kibice. Wtedy ok 23.38 do piłki podejdzie Beckham ubrany w piękną czerwoną koszulke "AIG sprzedam sie" i trafi w 11 piętro.
I tak Barcelona wygra w karnych 89-88
0
oj trafiłem na stateczną normalną grupę ludzi, spodziewałem się zaraz licytacji mojego wieku od 10 do 13 lat max bo więcej rzadko dajecie ;)
nie ważne od kiedy się jest kibicem, ważne jakim
ja zmykam już na mecz, pozdrawiam wszystkich wiernych cules, niech tam nikt zawału dzisiaj nie zaliczy :). Dla mnie bardzo trudny mecz, więc jeśli przegrają to trudno, ważne aby dali z siebie wszystko.
0
ja jestem kibicem od grudnia ale jak real wygra lige to od sierpnia będę kibicował realowi chyba, tylko niech kupią cristiano, kake i messiego...
sheed dobry komentarz, mam podobne odczucia, niestety końcówka mordercza i trzeba jakoś ją przetrzymać. Tyle nadziei w tym wszystkim, że nasi w tym sezonie wyraźnie walczą nawet jeśli im nie idzie, bo jeszcze sezon dwa temu bywało z tym bardzo różnie.
0
przecież nie będą karać gościa za którego przepłacili jakieś 20mln...
to byłoby jak przyznanie się do winy a real przecież wiadomo jaki jest honorowy
inaczej sami by zareagowali choćby na zachowanie marcelo
0
wielkie rzeczy, ja też z nimi nie zjem obiadu
0
vinetawolin zapewniam Cię, że nie wszyscy są pewni siebie, szczerze powiedziawszy jeszcze nigdy tak nie przeżywałem końcówki sezonu, jeszcze nigdy przy tak fantastycznej grze nie bałem się o wyniki meczów. A to dlatego, że real w jakim stylu by tego nie robił - wygrywa i depcze po piętach. Przeżywam tak końcówkę sezonu bo jeszcze nigdy w mojej pamięci Barca nie zasługiwała dzięki swej grze aż tak bardzo na tytuł, mając takiego farciarza za plecami.
0
nie ma równowagi, ale od meczu z nami zaliczyli same zwycięstwa i tylko remis...
co by nie gadać miażdżą a ja cały czas tylko mam nadzieję, że nie można cały czas wygrywać i w meczach z czołówką to się sprawdzi
grają beznadziejnie, ale jak wygrają ligę to nasz styl będziemy mogli odłożyć w koszulce do segregatora, aż niedobrze mi się robi jak o tym pomyślę
0
matko już się doczekać nie mogę :D
0
jeśli to możliwe, dobrze by było aby namiary na jakieś lokale padły trochę wcześniej. Jestem z małej mieścinki, na zlot jechałbym pewnie ze 100km i info o lokalu a tym samym pewność,że się gdzieś załapię byłaby lepsza, gdybym nie musiał tego planować na ostatnią chwilę.
Chyba że już ktoś wie czy w Lublinie coś nie jest już zorganizowane?
0
sory że zadam pytanie trochę nie związane z postem, ale czy ktoś wie kiedy dokładnie jest GD? Zazwyczaj było w sobotę, ale pewności nie mam i wolałbym sobie nie zmarnować weekendu, gdyby mecz miał być w niedzielę.
0
Kapitalny artykuł, aż się zalogowałem :)
Coraz lepiej wygląda ta strona muszę przyznać, jestem jej czytelnikiem już kawałek czasu, ale ostatnio wydaje mi się, że zrobiła spory krok do przodu. Sory za offtop, robertinho gratuluje.
0
ojoj a gdzie Saviola? :)
0
bkdi ja również czekam na ważniejsze mecze, śmiem twierdzić ponadto na podstawie terminarza, że jak styczeń zaczniemy na pozycji lidera, to powinno być mistrzostwo :D. Za Rijkaarda większość meczów na szczycie kończyła się nie do końca różowo, ciekawe jak pójdzie tym razem :)
0
nie wiecie za co Żao Pinto dusi Rochembacka na zdjęciu?
0
bo nie każdego stać na niemieckie platformy cyfrowe a jego wypowiedzi póki co nie wnoszą nic oprócz tego że wiemy, że on sam sobie obejrzy
chyba że się mylę i to premiere można sobie na satelicie znaleźć, albo wcale nie kosztuje fortuny, bo dla mnie to i cyfra jest za droga
0
mazurskyy emigrancie kogo obchodzi twoje premiere
chcesz się chwalić to poszukaj fcbarca.de a nie już któryś post się dowartościowujesz
0
w takim razie krzyż na droge i powodzenia, dobre te 25% to zawsze z 10mln kiedyś wpadnie.
0
najbardziej nie rozumiem dlaczego zamienił siekierkę na kijek, tu grał w rezerwach, tam będzie grał w rezerwach...
0
nie ma szans żeby przeszedł, ma zbyt niskie wymagania finansowe jak na Barce.
0
efce21 - Lublin/Tomaszów ze wskazaniem na to drugie już w tej chwili :) a co to po IP widać? :D czy może się znamy...