0

szymon czyli uważasz, że Barcelona to banda idiotów?

skoro mozna było przepłacić za Ibre i Dime to dlaczego inni nie mają przepłacać? Ano dlatego, że trzeba ludzi wkręcić, żeby to zrobić. Jak ci opowiem, że auto warte 50k ma taki lakier, że wszystkie panny miękną jak go widzą a ty uwierzysz to kupisz i za 60k. Dlatego nie wiem za bardzo co miałeś na myśli.

Wychodzi tu zwyczajnie brak zdolności negocjacyjnych Rossela bo skoro inni mogli nam ludzi nawkręcać to dlaczego my nie możemy? Nie możemy bo nie potrafimy. Bo Rossel sobie ząbki zrobił i myślał, że to wystarczy. Oczywiście nie skreślam go bo to początek kadencji, prawdopodobnie jeszcze się wyrobi. Ale póki co jest beznadziejny.

0

brawo Rossel, niesamowite, sprowadził piłkarza, który nie rozważał innych ofert i odmówił gry w obecnym klubie, żeby wymusić transfer!!!

brawo Rossel, oddał Czygryhyhyńskiego za 15mln, chce oddać Ibrę za 40mln kiedy obaj piłkarze kosztowali o niebo więcej. Nie jest ważne, że byli przepłaceni. Ważne są umiejętności odsprzedaży a tu nie ma żadnych. Hleb, Caceres nie grają, nie ćwiczą a dalej są w Barcelonie. Kolejny dowód niesamowitych zdolności negocjacyjnych!

Brawo Rossel! Ludzie, baran nie prezydent a wy mu dupe liżecie za to, że transfer Mascherano mógłby smsem załatwić.

0

kanar przecież kubaziomal napisał wyraźnie, że to bramkarz!

tylko po co jak mamy przecież Maxwella? :/

0

Mascherano to napastnik? to dobrze, że Ibra odchodzi

0



*

Dodano: 2010-08-26 23:48:09, autor: Ja Cule

sphinks

patrzyłem na to z innej strony: 3 z 4

ee to ja też nie taki ostatni, trafiłem że w grupie będzie Barcelona, więc mam 25% skuteczności :)

0

dla nas każda grupa byłaby łatwa bo inaczej nikt by nie myślał o końcowym zwycięstwie

grupa G grupą śmierci, Real rozwali wszystkich i Milan będzie się musiał ostro napocić dlatego kto wie czy jego miejsca nie zajmie Ajax. Auxerre życzę wszystkiego najlepszego z racji sympatii do Jelenia. Ale to cieniasy, mieli fart, że w ogóle grają w tej lidze mistrzów dlatego z powodzeniem ostatnie miejsce :(

I przestańcie się cieszyć, że tu Real trafił, mają pake, mają trenera, życzę im spadku do Secunda ale patrząc realnie powinni zajść bardzo wysoko. Puk puk w niemalowane.

0

swoją drogą może pokusiłby się ktoś o stworzenie jakiegoś działu "rekordy" na tej stronce? Umieścić powiedzmy top30 takich statystyk jak bramki dla klubu, w lidze, LM itp, występy dla klubu, w lidze, może jakieś inne + ewentualnie top30 całej ligi bramek w PD i występów w PD. Wiem, że spore to top, ale tak naprawdę w necie ciężko znaleźć takie dane, są rozsiane po różnych stronach a top5, czy nawet top1 nie każdemu wystarcza. Bo przecież każdy lubi patrzeć jak jego idol ciśnie w górę tabeli widząc, że rok temu był na 27 msc a dziś jest np 21 ;)

0

Najwięcej bramek dla klubu strzelił Paulino Alcántara (357) w 357 spotkaniach. Nie raz to nawet tu na forum było wałkowane.

W tekście podane jest 137 bramek.

Chciałbym powiedzieć niewielka rozbieżność ;)

0

tak kickit! z całą pewnością przynosisz nam wszystkim szczęście

chociaż myślałem, że Messi był w Barcelonie odkąd mam grzybicę stopy i to było kluczem, ale ludzka rzecz się mylić ;)

0

czarna wołgo a wg Ciebie ten nieudacznik Ozil za kogo miałby grać, Xaviego czy Iniestę? Ciekawy motyw dawać 20mln za gracza rezerwowego (Keite rozumiem już gdzieś sprzedałeś w myślach), który za rok będzie za darmo. Beznadziejny dos Santos? Szału nie zagrał, ale chyba tego się większość spodziewała. Gdyby grał mecze na poziomie Xaviego to nie wchodziłby z rezerw tylko zwiedzał teraz Manchester. Jest jeszcze Thiago. Ale na co nam oni, zmarnujmy kase na jakiegoś szkopa a za pare lat odkupimy sobie dos Santosa i Thiago za 60mln z np Arsenalu. Poza tym widać u Ciebie brak obiektywizmu, założyłeś sobie, że da dupy i nawet jakby gola strzelił to byłby fartem i nic nie warty ;)

Pozdrawiam :)

0

Amsterdam a jak będzie mecz Barca-Legia a ja obstawię 7:0 to też powiesz, że paranoja bo dlaczego nie 3:0 albo 10:0 i jakim prawem mówię jaki wynik będzie skoro mecz się jeszcze nie zaczął?

Paranoja to niektórzy ludzie tutaj, chłopak obstawił sobie Dos Santosa bo tak, ale skrytykować trzeba i się powymądrzać. Idź bukmacherów wszystkich wysadź w powietrze bo zaburzają Twój światopogląd.

Co do meczu, mogą nawet przegrać byleby dali z siebie wszystko.

0

e no jakby grało pare Navasów to byłoby ciężej chyba

0

szkoda, już miałem nadzieję na naszą młodzież

a tak w styczniu znowu zacznie się problem rotacji i marudzenia, że gwiazda gra za mało :(

0

za 29mln to by Messi do realu przeszedł ;)

jak można w to wierzyć, żeby mu 15mln dawali to Ibra by się nie zastanawiał nawet. A różnicę 14mln pomnożyć przez np 5 lat kontraktu to 70mln. Za tyle Barca jeszcze by ręce całowała sprzedając go, a Ibra stopy całemu City za 15mln kontraktu. A skoro tak się nie stało, oznacza to jedno: PLOTECZKA jak cholera

0

justFCB

skoro tak doceniasz język polski to nie zaszkodzi jak zaczniesz stosować polskie litery. Chyba, że "bledy", "wala", "razace" itd już do błędów się nie zaliczają.

0

zetek, żeby Iker grał sam, miał 5 metrów wysokości i 16 szerokości i wyciągał wszystkie piły małym palcem to i tak co najwyżej mecz by zremisował...

bo żeby wygrać trzeba jeszcze coś strzelić. Nie takie parady były na mundialu, więc wmawiaj sobie dalej, że real ma najlepszych piłkarzy ;)

0

a w lidze póki co żadnego wyjazdowego zwycięstwa

dobry prognostyk przed realem z Valencią :D

0

ciekawe czy grał z Mourinho na podwórku w gałe :)

0

właśnie mi Xavi odpisał smsem:

"dzięki chłopaki, czytam wszystkie wasze posty i jest mi niezmiernie miło za Waszą pamięć i ciepłe słowa. Pozdrawiam."

0

dobrze, że nie napisali o Gerrardzie albo Buffonie bo byście się posikali chyba...

0

cholera przeciwnik cały czas gra taktyką 8-1-1, dodatkowo stosując czasochłonną zasadę "przejmij i sru jak najdalej"

będzie ciężko

0

wiadomo trofea się liczą, ale co robi Kaka na 6 pozycji? Nie ujmując mu talentu zapytam inaczej, dlaczego Diego Forlan, zdobywca złotego buta w Europie, człowiek który nie zdobył żadnego trofeum zupełnie jak Kaka ma raptem 7 pkt...?

Gdyby MU nie wygrało ligi, który byłby Cristiano? 3? Czy utrzymałby się na 2 nie mająć trofeów?

Troche żenada jak w szkole, wyrobić opinie a później jazda. Nie karcę tu specjalnie żadnego gracza bo jakby nie patrzeć sama elita, ale fajnie by było jakby zaczęli doceniać mniej głośne nazwiska.

I wiem już jaka jest punktacja, wszyscy tylko "kocham Messiego" "kocham Xaviego" a żaden mi nie odpowiedział sensownie ;p

0

a jakie są zasady głosowania?

naliczyłem łącznie 1440 pkt, cały czas myślałem że głosuje 160 osób, każda z prawem przyznania 3 zawodnikom wg uznania 3, 2 lub 1 pkt. Tylko że to daje w sumie 960pkt :/

0

1. do autora tekstu makaja - dobre dziennikarstwo charakteryzuje się tym, że wrzuca się informację a komentarze w związku z nią pozostawia czytelnikom. Troche lipa, że coś co akurat Tobie się nie spodobało opisujesz w artykule, najeżdżając na piłkarza co najmniej jakby grał we wrogim klubie i skrzywdził nas już wielokrotnie. Chciałeś wyrazić opinie to się było wypowiedzieć w komentarzach a nie wklejasz kompletnie nieobiektywnego newsa.

2. w meczach o taką stawke emocje są ogromne, 99% z was zachowało by się tak samo, ale pokrzyczeć o nieuczciwości zawsze można. Zadziałał impuls, fartem udało się przytrzymać piłkę, udało się jakoś podać, fartem Gallas akurat był w tym miejscu gdzie leciała piłka, która jakoś wpadła do bramki. Tyle zmiennych po drodze ale najważniejsza jest tutaj oczywiście ręka...

Tyle ludzi się wykłada pod karne, tylu symuluje faule żeby przeciwnik dostał kartke... czy to jest lepsze?

Bez sensu się zachowujecie, po prostu sie udało, w ferworze pomógł sobie ręką, przed bramką było 50 ludzi więc sędzia miał prawo nic nie widzieć, podało, udało się... gdyby wepchnął piłke w ten sposób do bramki to może bym pomlaskał. Tu przypadek jest zwyczajny, ale afere trzeba zrobić. I to na swojego :p

0

chyba mówisz o odegraniu piłki piętką przez Busquetsa...

0

dzięki piękne justFCB ;)

VeB

0

Potrzebuję pomocy. Szukam szczegółowych tabel LaLiga z poprzednich sezonów ale uwzględniających podział na dom/wyjazd. Wszędzie znajduje jedynie ogóle tabele czyli pkt, Z, R, P, bramki.

Sory za lekki offtop, ale gdzie mam się zwrócić z tym jak nie do wyjadaczy piłkarskich.

0

brylant dziękuję, bo na stronie n-ki to oczywiście dowiedzieć się tego nie idzie

0

a na którym z kanałów n-ki będzie? Bo nie wiem czy się pchać gdzieś do ludzi na telewizor

0

ciekawe ile przez te 12 lat zaliczył asyst

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?