0

Skoro Messi nie jest silny, szybki, ma słaby drybling, nie jest obunożny, kiepsko gra głową, nie ma silnego strzału i zawodzi w najtrudniejszych meczach to dlaczego ma więcej goli o CR i to prawie o połowę. Zwłaszcza że CR tych strzałów oddaje zdecydowanie więcej. Coś tu się kupy nie trzyma, albo ktoś.

0

problem w tym, że zawsze znajdzie się jakiś Arab co nie musi roku czekać

0

CR7 nie wygrał nic, w pichichi plecy, w LM strzelił tylko parę goli więcej i od razu ZP?
Złota Piłka powinna powędrować do zwycięzcy LM, Messi za te 46 goli i Iniesta za wszechwładzę w środku pola mogą powalczyć z innymi Niemcami o 2 i 3 miejsce.

0

hehe genialne stwierdzenie, idealne podsumowanie filozofii Madrytu :)

0

Skoro Messiego nie ma na zdjęciu to pewnie on to zdjęcie robił. A w prawym dolnym rogu równie dobrze może siedzieć pan Zbyszek, mistrz wyposażania wnętrza samolotu w automatyczne drzwi, rurki i tylną szybę.

0

Nie ma to jak sapać na starego zawodnika za astronomiczne kwoty. Już za dziadka Ville dali 40mln, oprócz gola w finale LM to zdziałał niewiele poza tym, że jest sympatyczny.
Jakoś Real potrafił znaleźć Varana za grosze. I to jeszcze na lata.

0

Zresztą nie wiem po co się udzielam znowu, dziwny poziom tego forum :)
Wchodzę tu bo lubię czytać komentarze takich zjebów jak Fizzy Womack, ten plusik to ode mnie, uśmiałem się :)

0

La Pluga
Po pierwsze nie pisałem o pieniądzach tylko o tradycji i robieniu wody z mózgu kibicom. Parę lat temu same gromy leciały, że jak to cokolwiek ma być na koszulkach a dzisiaj czytam same zachwyty nad wieśniackim znaczkiem Qataru.
Po drugie jeżeli są zespoły odnoszące sukcesy (choćby BVB) z kasą kilkukrotnie mniejszą od sponsorów niż Barcelona, to Barca mająca najwięcej kibiców na świecie myślę spokojnie nadrabiałaby różnicę samym tylko marketingiem. Ponadto wystarczy myśleć przy transferach. Villa 40mln i przydał się (wg klubu) tak naprawdę na jeden rok. Song 25mln za rezerwowego, który gra o pietruche albo wcale, Ibra to w ogóle bez komentarza, nawet przykład Ronaldinho za którego kluby skłonne były płacić 60-70mln, rok dwa i Milan z łaską 20mln dał za niego. O canterze też przykro wspominać, niby tyle talentów a prawie za darmo każdy odchodzi.
Zresztą po co tyle pisać, czy można zarabiać na transferach grubą kasę to choćby Porto daje odpowiedź.

0

Co oznacza mieć łeb na karku?
Zerwać z ponad stuletnią tradycją nieskalanych koszulek, władować nie da się ukryć szlachetny Unicef, przyzwyczaić kibica i po raptem paru latach łykać kasę i czytać wpisy jaki to badziewny Qatar jest spoko, super, 10/10, fajny, szkoda że nie żółty...
Owszem koszulka piękna ale o jeden napis na klacie za dużo.

0

Odnośnie artykułu - cały czas miałem wrażenie, że została dogłębnie przedstawiona sytuacja Pepa Guardioli a w treść wplecione zostały wątki Tito Vilanovy. Nie odwrotnie.
Owszem ciężko odseparować się od trenera, który poprowadził do mnóstwa tytułów a który nie odszedł w cieniu skandalu czy białych chusteczek. Ale te porównania są już męczące. Tito nie ma takiego zaufania bo nie jest człowiekiem charyzmatycznym, nie widać po nim zaangażowania i emocji. Co nie zmienia faktu, że zdolności trenerskie ma nie mniejsze niż Pep. Po Tito tego nie widać, na szczęście na boisku już tak.
Nie kopiujmy klubu, dla którego najważniejsze są pierwsze strony gazet. Już kiedyś mieli taki przypadek. Po kolejnym dziwnym sezonie ów klub zatrudnił Pellegriniego, trenera który z Villareal zrobił klub światowy. Trener co prawda mistrzostwa nie zdobył ale wynikało to raczej z ekstremalnego geniuszu samej Barcy. Postawił klub na nogi, zdobył 96pkt i co? Był chyba za bardzo poukładany, niemedialny i spokojny. Zwolnili człowieka, który jestem przekonany osiągnąłby dużo więcej niż ta napompowana kreatura Mourinho (nawet 100pkt z zeszłego sezonu do mnie nie przemawia, doskonale pamiętam środek sezonu jak w kilku meczach z rzędu działy się cuda w 90min, niewidzialne ręce Ramosa, Pepe, ich faule oraz zaklęty gwizdek jeżeli działo się to samo w przeciwną stronę, przypomnę w samych końcówkach spotkań).
Podsumowując dajmy czas Tito, rozliczmy go z sukcesów i nie zwracajmy uwagi na to czy go widać, czy nie bo nie o to chodzi.

0

Wszyscy dyskutują o napastnikach a jakoś nikt nie zauważył, że wypowiadanie takich słów w środku sezonu jest kretyństwem. Teraz będzie spięcie na samej górze bo któryś wychlapał newsa, Villa mógłby nam pomóc ale skoro teraz wszyscy go skreślą to świetnego napastnika mamy z głowy, Neymar żeby teraz nie olał treningów i pracy skoro "już jest w Barcelonie". Llopis stary dziad chyba dawno był na okładkach.

0

Połowa ludzi z komentarzy ma chyba jakieś problemy bo pewnie każdy takiemu dzieciakowi wypakowałby z łokcia i pozwał za molestowanie, jedyny Pique bohater przytulił dzieciaka i dał mu koszulkę. Normalne zachowanie.

0

no to o ile się nie mylę, kontrakt skończy mu się w wieku 38 lat. Pięknie.

0

dawid18338
ja bym chciał Pepe, nosiłby wodę naszym na treningach a w przerwach spotkań zabawiałby publiczność swoją twarzą.

0

TomiBomi6 nie płacz, dzisiaj też minusik na pocieszenie ;)

0

coole
zazwyczaj dłuższe wypowiedzi na tym forum to zwykłe farmazony. Gratuluję merytoryki i podejścia. Minusy walą chyba sami upośledzeni albo fani Realu. Chociaż często to ta sama grupa. Pozdro

0

messieo też mam wrażenie, że ostatnio albo więcej dzieciarni się tutaj zeszło albo sporo osób to zwykłe sztywniaki. Pewnie przez mrozy za oknem. Każdy tylko smaruje o szacunku, wypisuje jakieś poematy i ściska kciuki, żeby tylko ktoś go nie zminusował. Tak jakby to było potrzebne do czegoś. Ludzie więcej luzu, więcej merytoryki, więcej radości. Bycie drewnianym nie jest fajne, cheers

0

Panko83, zapewne mówi mu to coś, co nie oznacza, że Maciej83 nie może mieć racji. Wyraził swoje zdanie a ty nie musisz narzucać swojego jakby było jedynym trafnym i niepodważalnym.

0

MaTi1515 ogarnij się troche, z dupy sobie twierdzenia nie wyjąłem.

0

Cóż za żałosna desperacja Krysi, nie mógł oddać na siebie głosu to udał kontuzję i wysłał kolegę na głosowanie. Piłkarz wielki ale człowiek beznadziejny.

0

Gdzie wy Orłowskiego oglądaliście, że ponoć wykrakał kontuzję? Na TVP1 był Laskowski a na n-ce to w ogóle ekipa z kosmosu.

0

Nie wiem co to za polityka czekania z kontraktem na ostatnią chwilę. Każdy zawodnik powinien mieć przynajmniej jeszcze roczny kontrakt, jak nie chce przedłużyć to się gościa sprzedaje. 20 takich piłkarzy różnych szczebli w roku, za każdego średnio z milion i już się zbiera fajna kwota. A tak pojęczy do czerwca, że mu w Barcelonie najlepiej po czym na koniec powie, że chce grać więcej w jakiejś pierwszej drużynie i odejdzie za darmo. Nie pierwszy taki przypadek.

0

jak czytam Wasze komentarze to tak się zastanawiam co za mecze oglądacie. Wczorajszy wynik jest totalnie nieadekwatny do tego co się działo na boisku. Oczywiście Barca zasłużyła na zwycięstwo ale nie w takim rozmiarze. Masa błędów, paniki, bezradności. Gol Villi to była pierwsza akcja na poziomie Barcy. Posiadanie piłki nie jest winą braku Busiego na DM bo wczoraj w wielu akcjach plątał się we własne nogi. Rayo założyło piękny pressing, chwilami miałem wrażenie jakby to był mecz przynajmniej z Realem. Byliśmy bezradni !! Uratowała nas technika i geniusz indywidualności, po stronie Rayo uratowała nas taktyka trenera czyli "jak masz jak, to strzelaj". Mieliśmy wczoraj mnóstwo szczęścia a tu same zachwyty.

0

W Realu nawet nazwiska pompują, żeby były dłuższe i wyglądało to na liczebną przewagę ;)

0

Takie czasy, że Barcelona wpadła w okres genialnych wychowanków a Real znikąd ma jeszcze więcej pieniędzy niż zwykle. Gdyby Valencia była stolicą Hiszpanii to pewnie ona miałaby 30pkt za sobą Real. Trzeba się z tym pogodzić i czekać na zmianę koniunktury, Barcelona wiecznie Złotych Piłek hodować niestety nie będzie a Realowi też się kiedyś kasa i szczęście skończy.

0

Pięknie popatrzeć jak się ligowi rywale ściskają, aż dziwne że Mou nie zawiesił jeszcze DiMarii za to, że lubi Messiego.
I nie wiem czemu wszyscy kojarzą takie płaskie wolne z Ronnim, mi szczególnie Rivaldo przychodzi do głowy :/

0

Moim zdaniem ZP dostanie ktoś z reprezentacji Hiszpanii. Messi był najlepszy ale liczą się również tytuły. Iniesta zdobył tytuł gracza Euro2012, tu ma wyższość nad Xavim. Casillas to czarny koń, wszyscy pamiętają, że taki Cannavaro też potrafił dostać ZP w sumie nie wiadomo dlaczego. Pytanie co istotniejsze, puchar LaLiga czy gracz najważniejszego turnieju w roku.

0

whatis trzeba być niewidomym, żeby nie zauważyć podbicia piłki przez Iniestę. Pepe nawet jej nie dotknął, co najlepsze widać to nawet bez zwolnionego tempa. Jak chcesz prowokować to lepiej wyp******aj.

0

co za drewniaki, naprawdę tak ciężko skumać, że Martyna żartowała?

0

Dinio ja zrozumiałem tylko, że zrobił wpis na fb. Także dzięki blaugrana7 za info którego nikt nie zrozumiał. Chyba, że chciałeś się tylko pochwalić znajomością języka obcego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?