0

A bez opcji pierwokupu nie mogliby powiedzieć Barcelonie ile zaoferowała Roma?
Dla mnie to 3,6mln poszło w piach. Przecież sprzedawcy zawsze zależy na jak największej liczbie zainteresowanych. Kwestia tego, że Barca może dać teraz 15mln a nie 15,1mln.

0

za 6 lat mogą go brać

0

Robert Mateja :/

0

Hehehe błyskotliwa riposta :)

4

Dobrze, że mu butla z LPG nie wybuchła :)

0

Ktoś wie jacy są kandydaci? Mam nadzieje, że jest jakiś wybór a nie tylko Bartomeu i Laporta.

0

Kapitan Grzmot... pierwsze słyszę, proszę się nie obrażać ale bardziej pedalskiego określenia to nie było?

0

Zróbmy jak z koszulkami, dajmy w nazwie Unicef Camp Nou dokładając do interesu, przyzwyczajmy naród do nowej nazwy i po paru latach sprzedajmy nazwę za jakieś gówniane pieniądze. A że tak wielu tutaj chce Joana nie wiedzieć czemu boskiego Laporte to wcale niewykluczony scenariusz.

0

A moim zdaniem Juve było dużo słabsze i Real miał zwyczajnie pecha, że nie awansował. Morata moim zdaniem schodził przy owacji a nie gwizdach. Podziękowanie Pirlo też się chwali kibicom. Autor artykułu chyba powinien spuścić trochę jadu.

0

W sumie niezła opcja. 12 maja rewanż z Bayernem, 15 maja przesunąć finał CdR i po temacie. Biorąc pod uwagę, że w 3 ostatnich meczach pewnie jakiś pkt stracimy a Real nie (z Valencią dadzą rade a dwa następne mecze sprzedane pewnie pół roku temu) no to opcja niegłupia. Niesprawiedliwa ale niegłupia :)

0

Ktoś wie co to się stało, że Gerard podawał kolegom? Nieźle mu wyszło biorąc pod uwagę, że wcześniej tego elementu nie trenował.

0

Poważnie 15% nie wie gdzie jest NY??!! To tak jakby 15% Polaków nie wiedziało gdzie jest Kraków! Nie wiem czy 1% taki się u nas znajdzie chociaż różnie może być, słyszałem kiedyś historię jak to dziewczynie na egzaminie z geografii kazali pokazać coś prostego np Rosję. Ta nic nie wiedziała i wskazała USA. Kiedy podpowiedziano jej po cichu "z drugiej strony", ta wyszła za mapę... :)
Miała pałę z geografii i egzamin, żeby w ogóle zdać do następnej klasy. Ona faktycznie mogła nie wiedzieć gdzie jest Kraków, ale raczej niewiele takich osób w kraju.

0

Niezmiennie zadziwia mnie wszechwiedza wszystkich internautów. Twierdzisz, że taki 60 latek idzie do szefa i mówi: podwyżka albo odchodzę? I ty się uważasz za medium? Każdy portkami teraz trzęsie w tym kraju o pracę, rozejrzyj się trochę. Doczytaj o czym pisałem, mówimy o osobach kończących karierę, obniżających loty, które są coraz gorsze i słabsze. To ja nie znam nikogo kto będąc starym i coraz gorszym, stara się systematycznie o podwyższę tylko za to, że długo pracuje. Słabo widzisz i nie wymądrzaj się tak bo to negatywna cecha. Pozdrawiam.

14

Bez sensu, jakby nie można było ustalić finału na początku sezonu albo jak w LM z jeszcze większym wyprzedzeniem.

0

Słabe porównanie. Gdyby Dani miał 25 lat to pewnie miałbyś rację. W tym momencie jego kariera już się powoli kończy, są duże obawy co do jego jakości za 2-3 lata. Twój przykład powinien brzmieć tak: Przez lata zarabiasz 10k miesięcznie. Ale robisz się stary, masz np 60 lat, możesz dalej pracować ale są od ciebie młodsi i sprytniejsi. Normalne, że skoro jesteś gorszy to nie powinieneś zarabiać tyle co na początku. Ja bym się cieszył, że szef w ogóle nie chce mnie zmienić na lepszy model. A Dani sory ale bardzo dobrych meczy ma mało, poprawnych sporo ale żenujących też mu już nie brakuje.

0

Barcaodzawszenazawsze to widzę złego, że szukanie podpowiedzi u kolegów jest oznaką kompletnego braku koncentracji. Co gdyby Masche nic nie pokazał? Bramkarz zgłupiałby i usiadł na tyłku?
Ksavix ty patrzysz na nieruchome obrazki, ja oglądam mecze. Dziwię się, że sugerując się wyłącznie zdjęciem negujesz od razu czyjąś wypowiedź.

14

Ale bzdury, Masche wskazał palcem jak Aguero w zasadzie już biegł do piłki. Jeśli Ter Stegen patrzył w tym momencie na kolegę a nie na piłkę i Aguero no to dziękuję za takiego bramkarza. Czysty przypadek, który wychwyciły media.
Jutro powiedzą, że Iniesta machał oczami w lewo, Messi nabrał powietrza co miało znaczyć, że strzał będzie w środek a Pique zastosował tradycyjny przekaz myśli.

0

Czyli jak mam to rozumieć, że Ter Stegen nie potrafi celnie podać dalej jak do 30 metra?

3

Dajcie spokój, Messi to dobry człowiek, po prostu nie chciał dobijać City i kolegi Aguero. Nawet jak bramkarz sparował piłkę, czym prędzej wybił ją głową poza bramkę, żeby przypadkiem jakiś kolega jej nie dobił. Messi to Gentleman.

0

Zaiste, lekceważyć tego Ødegaarda, również uważam, że to nietrafiony transfer.

0

Alves za 25mln hahahahahaha :)
Zdziwiłbym się jakby za 25 euro ktoś go wziął. Wolnego gracza.

0

Ja mam tylko jedną uwagę. Skoro Pogba grał w ManU, skoro tam już zabłysnął i mimo to Sir Alex go nie chciał to może jednak Pogba nie jest takim ideałem? Ferguson na ludziach raczej się zna, nie znam tego Pogby ale szkoda by było jakby okazał się nagle jakimś debilem i rozwalił pół szatni.

0

Hehe czterech zamiast jednego, niedługo Barca będzie miała 3 prezydentów, 17 viceprezydentów i 300 doradców tylko o trenerach i sztabie medycznym zapomną :)
Jak w Polsce się robi, czyli będzie lepiej ale tylko dla tych przy korycie i przyjaciół :)

Co do Włocha, skoro go Milan wywalił i to po 20 latach to coś chyba jest nie tak. To tak jakby w Milanie cieszyli się, że Zubi ma przyjść, człowiek legenda Barcy, wieloletni dyrektor sportowy klubu itp. CV piękne tylko, że w praktyce ostatnia sierota.

0

Wczoraj urodziny Suareza, dzisiaj Xavi świętuje. Sto lat na boisku dla naszych juniorów!

1

Nareszcie odpocznie trochę chłopak :)

3

Po co dokładać do transferu Messiego jak można przebić Nike i dołożyć do kontraktu z Barcą i upiec 2 pieczenie na jednym ogniu.

0

Pewnie, że się nie opłaca. Lepiej ściągnąć go z powrotem, nie dać mu grać i za rok sprzedać go za 2mln o ile nie dosiedzi do końca kontraktu na wypożyczeniach i odejdzie za darmo.

0

zakaz ma być na 2 okienka najbliższe czyli lato 2015 i zima 2015/16. Lato 2016 będzie już czynne. Poza tym zakaz mówi ponoć o 2 okienkach czyli rozumiem teraz w styczniu możemy kontraktować jeszcze nowych piłkarzy?

0

Sympatyczny chłopiec ten Alexis.

1

Hahahaha to już mu się kontrakt kończy?! Ale jazda, jak przechodził do nas za te 3mln to myślałem sobie "ale okazja, fajny grajek a nawet jak się nie sprawdzi to za kilka razy większą sumę się sprzeda". A tu proszę, Barcelona kolejny rekord, Affelay nie dość, że praktycznie nic nie pograł to jeszcze za darmo odejdzie. Zamiast czystego zysku mamy parę milionów straty. Kiedy ja się doczekam normalnego zarządu...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?