sopelinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Tomaszów
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z drugiej strony jak potężnym i silnym klubem trzeba być, żeby kibice gospodarzy po ostatnim gwizdku i wyniku 1-1 darli się i cieszyli jakby miliard euro każdy wygrał.
0
N2O
dlatego ja nigdy nie stawiam ani na Barce ani na Real :) Bo ja nie wejdzie mi Barca to nie wiadomo co myśleć, a jak kiedyś Ronaldo mi skopał kupon w ostatniej minucie (dosłownie) to zamiast być do przodu 500zł to byłem jeszcze do tyłu tyle bo ręce długie a przedmioty kruche ;)
0
Cóż trzeba przyznać, że real jest w dużo lepszej formie. Nawet jak dają ciała w jakiejś połowie to w drugiej błyszczą. Dzisiaj trafiliśmy na zmotywowanego rywala z rozkojarzonym Xavim, Sanchezem i Messim na wakacjach. Co gorsza nie było dzisiaj typowego autobusu, było gdzie pograć. Można zrzucać winę na sędziów, ale pomyłki w spalonych są wszędzie (no może nie takie 2 metrowe, ale spalony to przecież nie bramka) a przy karnych też często się zdarzają (a karny to też przecież nie gol), więc nie tędy droga. Trudno się mówi, dobrze że nikt kontuzji nie złapał i nie kończyli w 8 bo i takie derby ostatnio bywały :)
0
nie sędzia nie widział karnego a przynajmniej 3 sędziów. Ciekaw jestem czy gdyby postawić za bramką jeszcze 10 sędziów, coś by to zmieniło? Nabitą rękę Messiego z kilkudziesięciu metrów widzieli ale celowego zagrania z paru metrów już nie łaska.
0
masik86
to, że grają tam sami Baskowie to i ja słyszałem, ale czy sami wychowankowie? Coś nie chce mi się wierzyć, że klub w swojej długiej i bogatej historii nigdy nie dokonał żadnego transferu :)
0
Co z Wami, przecież jak Franio Smuda wygra Euro2012 to żaden Bielsa mu nie przeszkodzi. I później treningi w stylu - Alexis podaj piłkę rogalem na krótszy słupek :)
0
majkle02
jak taki mądry jesteś to odpowiedz mi na pytanie - kim był Cesc kiedy miał np 14 lat i grał sobie w młodzieżowych sekcjach w Barcelonie? Mechanikiem rowerowym? A może skoro przepisy UEFA nie widzą nikogo poniżej 18 roku życia (15lat + wymagane 36miesięcy do zostania wychowankiem) był jakimś duchem? Po co to gadanie o przepisach, Barcelona go wychowała i tego żaden Arsenal nie zmieni. Pozdrawiam.
0
W artykule jest napisane, że Villa strzelił do pustej bramki. Może i miał nietrudną sytuacje, ale strzelił ledwo koło bramkarza także trochę to na wyrost.
Z Pique nie wiadomo bo musi się zebrać komisja. Czy będzie im się chciało z racji 1 meczu... jak mają polskie korzenie i kase z każdego zebrania to pewnie Pique obejrzy GD z Shakirą pod kołdrą. Z jednej strony to zabawne było jak ten sobie kalesony poprawiał a sędzia się z niego śmiał, z drugiej strasznie to żałosne i jakbym widział Xabiego Alonso a nie ma nic gorszego jak wyobrazić sobie Pique w białej koszulce.
0
a mnie zastanawia ileż to skrzyń biegów ma Audi w ofercie :)
najciekawszy jest chyba triptonic, pewnie jakaś skrzynia nastawiona na podróże ;) S tonic też ciekawy, pewnie zamiast oleju gin z tonikiem.
0
Dobrze, że Barca nie ma umowy z Kią, teraz by się toczyła dyskusja czy Messi powinien był wziąć Rio 85KM czy może Venge w dieselku z klimą :)
0
a prokurator Artur Łapa dłubał w nosie na rozprawie. Podobno z nerwów ale i tak nie tłumaczy go to z tak skandalicznego zachowania. A Anna Di Maria nawet uwagi mu nie zwróćła.
0
Skoro mieli tylko wybrać to dziwi mnie dlaczego wszyscy nie wzięli V12 tylko marne 3.0 w tych Q7. Nie podobają mi się te auta, zwłaszcza białe, ale wygody odmówić im nie można. No i żadnego A8? RS6? O gustach się nie dyskutuje, poza tym chciałbym mieć kiedyś taki dylemat, jakie Audi miałbym dostać :)
I obecne diesle nie mają nic wspólnego z dawnymi, inaczej nie pojawiłyby się chociażby w Porsche. Poza tym LeMans ostatnio wygrywały ropniaki. Ktoś kto mówi, że ropa jest do traktorów prawdopodobnie sam nie ma własnego zdania tylko gdzieś to usłyszał.
Też wolę benzyne ale diesle nie są gorsze :)
0
Wik Ziomek - na C+ :)
Karolcia1064 - być może ja bym chciał :)
Valencia nie frajerzy z dołu tabeli, grają dobrze i wygrywają zasłużenie. Real trzaskali by już 4-0.
0
A to jeszcze nie zjedli tej ośmiornicy?
0
IceMan zakompleksiony pan Pedofil pewnie głupi nie był i zapewnił sobie małym druczkiem: "pozwolę na transfer ale musicie mi załatwić 5 jędrnych chłopaczków. Bo wezmę ich siłą." I taka robota, jednego weźmie za darmo, drugiego sprzeda za 40mln.
0
matko przecież on non stop ma jakieś kontuzje :(
z drugiej strony Jeffren odszedł to lekarze muszą mieć jakieś zajęcie ;)
nie popieram transferu ale skoro do niego doszło to witaj Cesku w rodzinie. Dudka w grzaniu ławy i tak nie pobijesz :)
0
hahahahaha fandukat878 mistrzostwo, polemika zawsze może być ale ta łamaga Kaka w środku to hit dnia :D:D
0
Soriano ma 25 czy 26 lat, w hierarchii byłby pewnie za Bojanem jeszcze. Po prostu chłopak chce coś sobie pograć jeszcze w życiu a że kontrakt mu się z tego co wiem kończył no to proste, że nie był włączany do żadnych operacji.
0
Ja również dołączam się z prośbą o wrzucenie jakiegoś torrenta czy czegoś, żeby meczyk sobie ściągnąć. W euforii, ekstazie i alkoholu coś mi mecz strasznie przemknął i wszelkie recenzje co dzisiaj czytam są dla mnie lekko obce ;)
0
tak tak, nie chcą nikogo puścić ale kontrakty mają w nosie. To jasne, że na 100 zawodników ze szkółki w 1 drużynie zagra max kilku, reszta w końcu odejdzie. Szkoda tylko, że chyba większość za darmo bo Barcelonie jakoś nie po drodze z negocjacjami. Asulin odszedł za darmo, jaki by nie był. Tiago kończy się kontrakt, skoro taki talent to dlaczego nie ma nowego? O takich rzeczach się myśli troche wcześniej. Takie przypadki mnożyć, po cholere ta szkółka skoro później nawet kasy za piłkarzy nie ma. Wiadomo przecież, że każdy chce grać, rozwijać się a przy okazji zarabiać. Takich romantyków jak Bojan nie ma dużo...
0
cracker
obie bramki Barcy to prezenty Betisu, tyle że ta druga to już w ogóle jakaś żenada, hehe truchcikiem sobie goście dreptali :)
0
czy ktoś mógłby podać jakiś prawdziwy link do meczu z polskim komentarzem?
bo te wasze ligitv itp nie dość że ledwo działają to daleko im do polskiego
0
gość jest niesamowity!
co prawda jeszcze przed 30 chłopak prawdopodobnie sie wypali ale skoro teraz przez 6 lat tyle nastukał to jak dołoży drugie tyle to będzie pogrom :) od lat Barcelona czekała na takiego grajka.
0
i w czym problem? w następnym meczu nie są potrzebni to się wyczyścili
mieli kopać po nogach, żeby kartke dostać? chyba lepiej jak zrobili to bezboleśnie, a że wygląda to ciulowo to inny temat
0
chłop nie zagrał ani jednego meczu jeszcze a każdy się nad nim rozpływa...
dobre transfery to zrobił real, di maria 25 dobrze wydanych milionów, drewniaki z NIemiec okazali się wcale nie takimi drewniakami, wzmocniona obrona, nawet 90mln na cr7 okazało się dobrą inwestycją bo choć przepłacony to takiego gracza im brakowało. No fakt z Holendrzy im nie leżą i zachowują się jak idioci, VdV i snajder jedni z najlepszych pomocników odeszli ot tak, ale i tak transfery mają in plus.
W przeciwieństwie do Barcelony, transakcje z Ibrą, Czochryńskim, Toure wołają o pomste ale co zrobić.
0
a jeszcze obiektywniej to w czym Forlan był lepszy od np Xaviego? Forlan, napastnik, złotego buta nie zdobył, ligi nie wygrał, MŚ nie wygrał, LE wpadła mu w ręce i tyle. Nie wiem gdzie tu obiektywność, jeszcze rozumiem jak ktoś Snajdera wymienia bo mu przyfarciło w poprzednim sezonie, ale Forlan? dobry grajek i tyle, bez przesady.
0
Po pierwsze to karny nie karny gol się liczy. Wielu tutaj już krystynie odlicza te bramki a statystycznie patrząc strzela się raptem ok 75% karnych. Jeżeli ktoś dobija piłkę z 20cm to gol a karny to nie bramka do statystyk?
Porównywanie ich jest bez sensu, Krysia ma strasznego kopa, walnie z 30m i piłka czasami nie wiadomo gdzie leci. Messi ma o wiele więcej finezji w swoich zagraniach, opanowania i rozumu. Jakby nie patrzeć krysia jest świetnym grajkiem, niestety, bo mówię to ze szczerą antypatią do realu :(
0
chcecie go czy nie to i tak najpewniej pójdzie do realu na wymianę za Benzeme. Ferguson chciał go już z Lyonu ściągać, teraz w sytuacji kiedy prawie nie gra sytuacja marzenie można powiedzieć. A real dopłaci pare złotych i zrobi pake jeszcze lepszą niż ma. A na koniec sezonu pomyślimy czy nasze rezerwy dojrzały na kolejny sezon czy może jednak kogoś kupić. Pozdrawiam.
0
Robinho za 26mln
Ibra za 24mln
Rossel to idiota
0
w końcu jeden mądrze gada ;)