szela1899
Dołączył/a: sierpień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@MirusAmisz
super wygląda jak na taki wiek
0
@Hadim Jaki rezerwowy, po drugie kto był pierwszym skoro to kolejny?
0
@Herato Harry na pewno dłużej utrzymuje się w TOPIE
3
@KichuBlaugrana Zobaczysz, że jak będziemy mieli napastnika co umie topowo pressować (oczywiście żeby też regularnie strzelał), to obrona będzie wyglądała dużo lepiej
12
@Lordzi Dla Haiti-Szkocja chętnie się nie wyśpie
0
Sytuacja, których jest tysiące na amatorskim orliku. Tutaj niestety są korki, dlatego mogło zaboleć. Ale o co ta gównoburza?
14
Z Endricka to może być kawał piłkarza
2
Odklejeniec się zesrał
0
@kuz
Trochę się poniżył tym intelektualnie
22
Niestety, ale jak Alvarez nie zacznie zachowywać się w stosunku do kotletów toksycznie czy nieprofesjonalnie, to nie będzie szans go ściągnąć. Nikt chyba nie chce robić takiego smrodu, ale innej możliwości nie będzie.
8
@Zoker Dobrze zrobił, kobiety w ogóle nie srają i mogłyby się poczuć obrzydzone
8
Niech bierze, jeszcze za to McDonalda postawić i gitara
0
Tunkara znów z najwyższą oceną w składzie, chyba na razie dobrze mu idzie na euro u17
2
@macio_944 hahah, dlatego najpierw najlepiej poczekać na opinie o danym sprzedawcy xD
1
@Roobo Ło Panie, 800 dolarów. W takim przypadku warto odwiedzić aliexpress i kupić za 600zł xD
0
@LAMC_10 Maja Strzelczyk topp
5
@Roobo Najważniejsze, że panuje optymizm. W takim wypadku nawet pieniądze nie mają znaczenia
3
@MirusAmisz Kakaowi
0
@Karamba Bardzo dziękuję towarzyszu, mogłem źle skończyć
0
@AmigoBlancos To jest dobry transfer, to fakt. Ale jedno nie wyklucza drugiego
0
@Criss18Barca Ja nic nie pisałem
5
Dumfries, Vinicius, Rudiger, Valverde, Mbappe, paczka piłkarzy gdzie oczy tęsknią za rozumem
1
@MirusAmisz
Jakbyś jeszcze chciał coś ze starszych, to ta jest niezła:
https://www.ceneo.pl/187030516?fto=596269501&utm_source=google_css&utm_medium=organic&utm_campaign=css
3
@MirusAmisz W Disneyu żeby ktoś tego nie spierdzielił, to byłoby ciężko xD
Aczkolwiek zamiast robić takiego gniota jak Alolita, mieliby gotowy świetny materiał, który na pewno by się sprzedał. No bo kto nie chciałby zobaczyć historii Plagueisa i młodego Palpatine’a
4
@MirusAmisz Zajebista jest, to że just nie jest kanoniczna to naplucie fanom w ryj
9
@Kgorecki2500 on zawsze stąd uciekał, dziwny typ
2
@Konradowskyy Dla mnie spoko, trzyma klimat mundialu i to mi się podoba
3
@Adam065 Ta i on sam bedzie sie kisił do 2030 roku i czekał na Barcelonę, gdzie prędzej czy póżniej zgłosi się psg
2
@Kgorecki2500 Moja opinia jest taka, że wyczarniał od czasów CW
0
@yoli No ale nasi napastnicy też nie mają problemu z liczbą sytuacji, tylko z kończeniem. Chłop nie grał pół sezonu