4

@michaleu On zostawił fundamenty i dzieki niemu PSG to samograj

3

Tak obiektywnie, to słabo, biorąc pod uwagę, że to poważny klub xd

2

@Votrox7 Tą szklankę to myśmy im wyrwali na siłę praktycznie i to my zrobiliśmy z siebie frajera

4

@Faro Gejowa bardzo ta grafika

4

Problem jest taki, że żaden z nich nie spojrzałby na taki klub xD

10

Flick nauczył szwagrów Blitzkreigu na rynku transferowym. Niemiecka szkoła jazdy

0

@bsluszniak tak, mylisz się

2

@directedbyfcb nie chodzi o to kto jest lepszy, ale o to, że Muriqi to inny profil napastnika, co może nam dać punkty w ciężkich okolicznościach.

5

@doc To żadne info, gorzej z porozumieniem z Atletico

6

Zajebisty artykuł

0

@CurryTheGoat30 Laporta sprzedał nerkę

1

Zaprawdę powiadam wam, jeśli Flick chce tego transferu, to Gordon będzie kozakiem

1

Jeśli macie wątpliwości do Gordona to co mieli powiedzieć kibice City jak kupowali Grealisha za ponad 100 milionów euro xD Chociaż wiadomo budżet budżetowi nie równy

3

@Messibestplayerintheworld Grubas może się nie myli, ale co najwyżej w takim przypadku przyjdzie drewniak Vlahovic

0

Temu Grubasowi już dziękujemy, jemu wierzyć nie można

13

Ufam Flickowi, jeśli to jego decyzja, to zasługuje w końcu żeby dostał kogoś kogo chce

0

@pt9 Właśnie też mi to przyszło na myśl, całkiem możliwe

4

Jak to jest, że niedawno czytałem o Gordonie w Bayernie za jakieś 60 milionów, a jak pojawia się tylko plotka związana z nami to jego cena wzrasta do 85-90 milionów xd

2

Ja do tej pory się zastanawiam jak oni przez tego placka ani jednej bramki nie stracili xDD


3

@DIPENSE PSG straciło 4 bramki z Bayernem ale strzeliło 5. My tworzyliśmy multum sytuacji, ale nie byliśmy w stanie tego kończyć. Jak przyjdzie napastnik, to nawet możemy stracić 2-3 bramki, przy naszym stylu po prostu trzeba kończyć sytuacje

13

Jak można w ogóle tego placka Pitarcha brać pod uwagę? Ten chłop naprawdę jest cieńki

5

Należy się mu bardzo, szkoda ale podejrzewam, że nie pojedzie…

1

Serio nie zrozumiem jak Hałsen pojedzie na Mundial a Martin nie

4

@RivaldoVitorBorba Ile mozna ogladac non stop twarz goscia jak jedzie na rowerze. Sam wspieram akcje, ale to jest po prostu nudne do oglądania xd

1

@Kgorecki2500 Już we wtorek obejrzę to ,,arcydzieło”

4

Boczek rozdupcył samolocik Paździocha, wleciał cały odcinek. Sam sklejam modele i bawi to podwójnie xD



3

Nike co jakiś czas niestety nie dojeżdża, w ostatnich 7 latach to niestety sporo tego

5

Suarez jeśli chodzi o sam prime, to był dużo lepszym i uniwersalnym napastnikiem niż Lewy. Natomiast biorąc pod uwagę okres trzymania formy, szczególnie w CL, to Lewandowski ode mnie dostaje głos za całokształt

0

@Czarny_ck Zdziwiłbyś się

4

@Encore bellingham to chyba do środka, niech biega za piłką jak w klasyku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?