szela1899
Dołączył/a: sierpień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@michaleu On zostawił fundamenty i dzieki niemu PSG to samograj
3
Tak obiektywnie, to słabo, biorąc pod uwagę, że to poważny klub xd
2
@Votrox7 Tą szklankę to myśmy im wyrwali na siłę praktycznie i to my zrobiliśmy z siebie frajera
4
@Faro Gejowa bardzo ta grafika
4
Problem jest taki, że żaden z nich nie spojrzałby na taki klub xD
10
Flick nauczył szwagrów Blitzkreigu na rynku transferowym. Niemiecka szkoła jazdy
0
@bsluszniak tak, mylisz się
2
@directedbyfcb nie chodzi o to kto jest lepszy, ale o to, że Muriqi to inny profil napastnika, co może nam dać punkty w ciężkich okolicznościach.
5
@doc To żadne info, gorzej z porozumieniem z Atletico
6
Zajebisty artykuł
0
@CurryTheGoat30 Laporta sprzedał nerkę
1
Zaprawdę powiadam wam, jeśli Flick chce tego transferu, to Gordon będzie kozakiem
1
Jeśli macie wątpliwości do Gordona to co mieli powiedzieć kibice City jak kupowali Grealisha za ponad 100 milionów euro xD Chociaż wiadomo budżet budżetowi nie równy
3
@Messibestplayerintheworld Grubas może się nie myli, ale co najwyżej w takim przypadku przyjdzie drewniak Vlahovic
0
Temu Grubasowi już dziękujemy, jemu wierzyć nie można
13
Ufam Flickowi, jeśli to jego decyzja, to zasługuje w końcu żeby dostał kogoś kogo chce
0
@pt9 Właśnie też mi to przyszło na myśl, całkiem możliwe
4
Jak to jest, że niedawno czytałem o Gordonie w Bayernie za jakieś 60 milionów, a jak pojawia się tylko plotka związana z nami to jego cena wzrasta do 85-90 milionów xd
2
Ja do tej pory się zastanawiam jak oni przez tego placka ani jednej bramki nie stracili xDD
3
@DIPENSE PSG straciło 4 bramki z Bayernem ale strzeliło 5. My tworzyliśmy multum sytuacji, ale nie byliśmy w stanie tego kończyć. Jak przyjdzie napastnik, to nawet możemy stracić 2-3 bramki, przy naszym stylu po prostu trzeba kończyć sytuacje
13
Jak można w ogóle tego placka Pitarcha brać pod uwagę? Ten chłop naprawdę jest cieńki
5
Należy się mu bardzo, szkoda ale podejrzewam, że nie pojedzie…
1
Serio nie zrozumiem jak Hałsen pojedzie na Mundial a Martin nie
4
@RivaldoVitorBorba Ile mozna ogladac non stop twarz goscia jak jedzie na rowerze. Sam wspieram akcje, ale to jest po prostu nudne do oglądania xd
1
@Kgorecki2500 Już we wtorek obejrzę to ,,arcydzieło”
4
Boczek rozdupcył samolocik Paździocha, wleciał cały odcinek. Sam sklejam modele i bawi to podwójnie xD
3
Nike co jakiś czas niestety nie dojeżdża, w ostatnich 7 latach to niestety sporo tego
5
Suarez jeśli chodzi o sam prime, to był dużo lepszym i uniwersalnym napastnikiem niż Lewy. Natomiast biorąc pod uwagę okres trzymania formy, szczególnie w CL, to Lewandowski ode mnie dostaje głos za całokształt
0
@Czarny_ck Zdziwiłbyś się
4
@Encore bellingham to chyba do środka, niech biega za piłką jak w klasyku