1

Uszatek > kiwior

1

@LeoMessiiBarcaPepa Leo chce jeszcze wylizać talerz

1

@Kgorecki2500 Jak dla mnie Rebeliantow tylko ratuje wątek Thrawna

1

Guardiola pewnie zrobi sobie przerwę i potem pójdzie do PSG na 20 lat

0

@Marcelinho99
Pomiędzy, z jednej strony człowiek myśli, że futbol mu odcjechał, z drugiej kto jak nie on będzie w stanie zaszczepić u nich wolę walki

1

@lucca87 kontuzja głowy, do odstrzału

2

28 letni piłkarz chyba już powinien być dojrzały i w pełni świadom swoich decyzji. Idiotyczny tekst

1

@daniel32778 ciężko pamiętać o kims, kto miał lepsze relacje z lekarzami niż kibicami xd

2

Balde to jest jakiś totalny dramat, on nie tyle co się nie rozwija, on się cofnął w rozwoju

1

@clyde Bo Isco tak naprawdę był stworzony do nas, sam mówił przed transferem do mierd, dosłownie że jest Antimadrista. Szkoda, że myśmy po niego nie wystartowali

1

Szkoda, że Tunkara nie dostał powołania jak nie ma Ferrana. Zmiana za Roberta miałaby też fajny charakter symboliczny zmiany pokoleniowej

0

@Sebastian7
@kondzik47
Ostatnio był artykuł chyba, że stracilismy już jakieś opcje co do niego

0

@trolownik No i co z tego, przecież wiem xD

0

Fajny byłby ten abde, ale 60 milionów to trochę odstrasza

2

@malypuzon Nikt nie jest idealny, ale chyba już wystarczająco zrobił z tym składem, żeby mu zaufać i pozwolić działać, a nie mówić o odklejce. Tym bardziej, że na pewno wie więcej o piłce niż przecięny janusz

3

@malypuzon Tak, flick ma na pewno odklejkę i się nie zna

2

@Kgorecki2500 Oj tak, niedawno ogrywałem po długich latach. Niesamowity klimat był tej gry…

1

@jacobFCB piosenka taka se, ale ta babeczka nieźle na skrzypcach wymiata

0

@Gaucho Przekozacki jest, ale nie stać nas a 9 to niestety must have

3

Hahahahh, co to za gówno xD

12

Mam nadzieję, że to nie jest złudzenie, że futbol odjechał mu już dobrych kilka lat temu

2

Spodziewałem się tego. Kounde to jest naprawdę dobra okazja żeby zgarnąć +60 milinów i wzmocnić pozycje napastnika

3

@kejdzi Ja bym brał ale jako Jokera, nie jako podstawowy

0

@Bilon87 Pewnie skończymy z Muriquim xD oczywiście nie pogardziłbym takim napastnikiem, ale wolałbym inną 9 na pierwszy plan

15

Hala dzieci - wina sędziego, utwór ponadczasowy. Wybitny. 12 lat później, dalej oddający realowskie realia.

1

@TR3YWAY Ja uwielbiam raz na jakiś czas takiego ich szejka wypic kalorycznego, są mega dobre xd

12

Ale wyście sobie to zdjęcie upatrzyli

0

@Faro Psy powinny być odebrane tym pajacom co je karmią jakąś trawą.

2

Kurde myślałem, że z 30 max, 60 to już przesada, a szkoda…

1

Kounde chyba tylko na jeden sezon wyłączył problem z koncentracją. W tym już wszystko wygląda jak dawniej…

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?