szela1899
Dołączył/a: sierpień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Uszatek > kiwior
1
@LeoMessiiBarcaPepa Leo chce jeszcze wylizać talerz
1
@Kgorecki2500 Jak dla mnie Rebeliantow tylko ratuje wątek Thrawna
1
Guardiola pewnie zrobi sobie przerwę i potem pójdzie do PSG na 20 lat
0
@Marcelinho99
Pomiędzy, z jednej strony człowiek myśli, że futbol mu odcjechał, z drugiej kto jak nie on będzie w stanie zaszczepić u nich wolę walki
1
@lucca87 kontuzja głowy, do odstrzału
2
28 letni piłkarz chyba już powinien być dojrzały i w pełni świadom swoich decyzji. Idiotyczny tekst
1
@daniel32778 ciężko pamiętać o kims, kto miał lepsze relacje z lekarzami niż kibicami xd
2
Balde to jest jakiś totalny dramat, on nie tyle co się nie rozwija, on się cofnął w rozwoju
1
@clyde Bo Isco tak naprawdę był stworzony do nas, sam mówił przed transferem do mierd, dosłownie że jest Antimadrista. Szkoda, że myśmy po niego nie wystartowali
1
Szkoda, że Tunkara nie dostał powołania jak nie ma Ferrana. Zmiana za Roberta miałaby też fajny charakter symboliczny zmiany pokoleniowej
0
@Sebastian7
@kondzik47
Ostatnio był artykuł chyba, że stracilismy już jakieś opcje co do niego
0
@trolownik No i co z tego, przecież wiem xD
0
Fajny byłby ten abde, ale 60 milionów to trochę odstrasza
2
@malypuzon Nikt nie jest idealny, ale chyba już wystarczająco zrobił z tym składem, żeby mu zaufać i pozwolić działać, a nie mówić o odklejce. Tym bardziej, że na pewno wie więcej o piłce niż przecięny janusz
3
@malypuzon Tak, flick ma na pewno odklejkę i się nie zna
2
@Kgorecki2500 Oj tak, niedawno ogrywałem po długich latach. Niesamowity klimat był tej gry…
1
@jacobFCB piosenka taka se, ale ta babeczka nieźle na skrzypcach wymiata
0
@Gaucho Przekozacki jest, ale nie stać nas a 9 to niestety must have
3
Hahahahh, co to za gówno xD
12
Mam nadzieję, że to nie jest złudzenie, że futbol odjechał mu już dobrych kilka lat temu
2
Spodziewałem się tego. Kounde to jest naprawdę dobra okazja żeby zgarnąć +60 milinów i wzmocnić pozycje napastnika
3
@kejdzi Ja bym brał ale jako Jokera, nie jako podstawowy
0
@Bilon87 Pewnie skończymy z Muriquim xD oczywiście nie pogardziłbym takim napastnikiem, ale wolałbym inną 9 na pierwszy plan
15
Hala dzieci - wina sędziego, utwór ponadczasowy. Wybitny. 12 lat później, dalej oddający realowskie realia.
1
@TR3YWAY Ja uwielbiam raz na jakiś czas takiego ich szejka wypic kalorycznego, są mega dobre xd
12
Ale wyście sobie to zdjęcie upatrzyli
0
@Faro Psy powinny być odebrane tym pajacom co je karmią jakąś trawą.
2
Kurde myślałem, że z 30 max, 60 to już przesada, a szkoda…
1
Kounde chyba tylko na jeden sezon wyłączył problem z koncentracją. W tym już wszystko wygląda jak dawniej…