szela1899
Dołączył/a: sierpień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500
Zapowiada się na mega shit, ale obowiązkowo pódję!
2
Od czasu przejścia na emeryturę Lahoza, madryciarze nie mają żadnego trofeum. Przypadek?
4
Scenariusz na zwierzogród 3, wersja realistyczna
0
@Kgorecki2500
Dla mnie jest ok, ale nie ma i tak podjazdu, za tą cenę tym bardziej. Jakby był za 450, to bym jeszcze pomyślał
1
@Kgorecki2500
Jak dla mnie to jest to najgorszy rok w historii Lego SW. Te zestawy są karłowate, cena za ten imperial shuttle jeszcze 650zł. Naprawdę przegięli, nie ma nawet podjazdu do wersji 75094
2
The dictator speaks the command is clear the bus is parked the end is near xD
https://x.com/tip0DeIncogni/status/2050158423681991061/video/1?s=46
2
Zaskoczyło mnie to, myślałem że trener też musi być baskiem albo powiązany z klubem
4
To za prawą nogę, za lewą 150
0
Oh nooooo…. anyway
8
Absolutnie nie, Brazol oddał nam kibicom i klubowi wszystko. Walczak, kapitan i przykład dla każdego piłkarza. Załatwić mu porządnego zmiennika do odciążenia i będzie dobrze.
0
@MichuZ44
To jest zwykły bot, w la lidze wyglądał jak bot z nożem a inni gracze mieli karabiny
1
@Gaucho
Dlatego najlepiej kupić doświadczonego ŚO i napastnika w wieku 25-28 lat i młodego skrzydłowego, który pokazał już swoje umiejętności i ma pole do rozwoju. Nie kogoś typu Roony, bo niestety potrzebujemy zmiennika, który z marszu coś pokaże a nie będzie się ogrywał. Raphinha młodszy nie będzie a w tym sezonie łamie się niemiłosiernie
13
Majorze wróć, wróć do nas
0
Kolejny debil, metr od sytuacji a gwizdek milczy
4
@BORO_12
Jeśli miałbym wybierać on czy Rashford, to bez wątpienia wybrałbym Abde
13
Po jakiego ścigać się z czasem na mecz z Celtą xD Dajcie spokój, niech dojdzie do zdrowia i się nie łamie.
1
Muriqui albo Budimir za Lewandowskiego, myślę że dobra opcja i wyjdzie dużo taniej w utrzymaniu
3
@Maker0 Araujo akurat już w to nie mieszajmy, bo zawalili po całości nasi podstawowi obrońcy
0
Wuefista z madrytu to największy męczennik wśród trenerów. Nie dość, że się biczuje za grzechy innych, to jeszcze ryczy i wyje po każdym meczu, że ktoś ich skrzywdził. On i brazol tworzą powoli sektę
3
@MesQueUnClub_87
Dla mnie to jest już bardziej zabawne, jak wchodzi na boisko to tym bardziej
1
@robsesh
Turczynka kolejny raz nie wytrzymała ciśnienia po końcowym gwizdku
9
Darzę samego Simeone jakąś sympatią. Zawsze wypowiada się o nas z szacunkiem, chwali po wygranym czy też przegranym meczu. Niech se wygra ten raz tą LM z tym Kotletico, chociaż jedna mu się należy za cały wkład w ten klub i dwa finały
0
Ferran - Wczoraj te dwie sytuacje pokazały, że jak jest w formie, to jest napastnikiem dobrym, ale nigdy wybitnym. Liczę na to, że uda się go sprzedać. Gdybyśmy nie potrzebowali pieniędzy, to byłoby całkiem spoko mieć kogoś takiego w formie jako zmiennika, ale go trzeba po prostu komuś odpalić i kupić w końcu napastnika klasy światowej.
4
@Laminedependencia
Jedyne za co winię Flicka, to brak natychmiastowej reakcji na wejście Sorlotha. Araujo powinien wchodzić razem z nim na boisko. Tu nawet nie trzeba mieć licencji fifa, to było do przewidzenia co się będzie działo...
2
Simeone mimo, że grał betonoze, to naszą defensywę rozpracował na dobre. Jeden prymitywny powtarzający się schemat wystarczył, złapaliśmy przez to dwie czerwone kartki, spalone przestały totalnie funkcjonować
0
Pierwszy raz na tej stronie skrytykuję flicka. Karny kutas za nie wpuszczenie Araujo od razu z Sorlothem
0
Dali sie kurwa oklepac jak novigradzkie dziwki
1
Ferran Torres xg over 3.40, 0 bramek, kurs 1.01
5
Gavi zolta kartka kurs 1.01
0
@Kubajnos345 tam sami prezydenci na leczenie jeżdżą