1

@Kgorecki2500
Zapowiada się na mega shit, ale obowiązkowo pódję!

2

Od czasu przejścia na emeryturę Lahoza, madryciarze nie mają żadnego trofeum. Przypadek?

4

Scenariusz na zwierzogród 3, wersja realistyczna

0

@Kgorecki2500
Dla mnie jest ok, ale nie ma i tak podjazdu, za tą cenę tym bardziej. Jakby był za 450, to bym jeszcze pomyślał

1

@Kgorecki2500
Jak dla mnie to jest to najgorszy rok w historii Lego SW. Te zestawy są karłowate, cena za ten imperial shuttle jeszcze 650zł. Naprawdę przegięli, nie ma nawet podjazdu do wersji 75094

2

The dictator speaks the command is clear the bus is parked the end is near xD

https://x.com/tip0DeIncogni/status/2050158423681991061/video/1?s=46

2

Zaskoczyło mnie to, myślałem że trener też musi być baskiem albo powiązany z klubem

4

To za prawą nogę, za lewą 150

0

Oh nooooo…. anyway

8

Absolutnie nie, Brazol oddał nam kibicom i klubowi wszystko. Walczak, kapitan i przykład dla każdego piłkarza. Załatwić mu porządnego zmiennika do odciążenia i będzie dobrze.

0

@MichuZ44
To jest zwykły bot, w la lidze wyglądał jak bot z nożem a inni gracze mieli karabiny

1

@Gaucho
Dlatego najlepiej kupić doświadczonego ŚO i napastnika w wieku 25-28 lat i młodego skrzydłowego, który pokazał już swoje umiejętności i ma pole do rozwoju. Nie kogoś typu Roony, bo niestety potrzebujemy zmiennika, który z marszu coś pokaże a nie będzie się ogrywał. Raphinha młodszy nie będzie a w tym sezonie łamie się niemiłosiernie

13

Majorze wróć, wróć do nas

0

Kolejny debil, metr od sytuacji a gwizdek milczy

4

@BORO_12
Jeśli miałbym wybierać on czy Rashford, to bez wątpienia wybrałbym Abde

13

Po jakiego ścigać się z czasem na mecz z Celtą xD Dajcie spokój, niech dojdzie do zdrowia i się nie łamie.

1

Muriqui albo Budimir za Lewandowskiego, myślę że dobra opcja i wyjdzie dużo taniej w utrzymaniu

3

@Maker0 Araujo akurat już w to nie mieszajmy, bo zawalili po całości nasi podstawowi obrońcy

0

Wuefista z madrytu to największy męczennik wśród trenerów. Nie dość, że się biczuje za grzechy innych, to jeszcze ryczy i wyje po każdym meczu, że ktoś ich skrzywdził. On i brazol tworzą powoli sektę

3

@MesQueUnClub_87
Dla mnie to jest już bardziej zabawne, jak wchodzi na boisko to tym bardziej

1

@robsesh
Turczynka kolejny raz nie wytrzymała ciśnienia po końcowym gwizdku

9

Darzę samego Simeone jakąś sympatią. Zawsze wypowiada się o nas z szacunkiem, chwali po wygranym czy też przegranym meczu. Niech se wygra ten raz tą LM z tym Kotletico, chociaż jedna mu się należy za cały wkład w ten klub i dwa finały

0

Ferran - Wczoraj te dwie sytuacje pokazały, że jak jest w formie, to jest napastnikiem dobrym, ale nigdy wybitnym. Liczę na to, że uda się go sprzedać. Gdybyśmy nie potrzebowali pieniędzy, to byłoby całkiem spoko mieć kogoś takiego w formie jako zmiennika, ale go trzeba po prostu komuś odpalić i kupić w końcu napastnika klasy światowej.

4

@Laminedependencia
Jedyne za co winię Flicka, to brak natychmiastowej reakcji na wejście Sorlotha. Araujo powinien wchodzić razem z nim na boisko. Tu nawet nie trzeba mieć licencji fifa, to było do przewidzenia co się będzie działo...

2

Simeone mimo, że grał betonoze, to naszą defensywę rozpracował na dobre. Jeden prymitywny powtarzający się schemat wystarczył, złapaliśmy przez to dwie czerwone kartki, spalone przestały totalnie funkcjonować

0

Pierwszy raz na tej stronie skrytykuję flicka. Karny kutas za nie wpuszczenie Araujo od razu z Sorlothem

0

Dali sie kurwa oklepac jak novigradzkie dziwki

1

Ferran Torres xg over 3.40, 0 bramek, kurs 1.01

5

Gavi zolta kartka kurs 1.01

0

@Kubajnos345 tam sami prezydenci na leczenie jeżdżą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?