szela1899
Dołączył/a: sierpień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Trumpa powinni wysłać do Choroszczy - tak, dobrze słyszycie moi drodzy. Do tej polskiej, słynnej Choroszczy.
8
Araujo dziś pewnie zacznie w pierwszym. Nikogo tak piłka nie szuka przy rożnych, najlepiej grający zawodnik głową. Z drugiej strony mr. Wylew. Som plusy dodatnie i som plusy ujemne
0
Dobrze, niech się rozkręci na koniec sezonu żeby ktoś się na niego nabrał
0
Mógl jeszcze palca do ust przyłożyć na swoim stadionie xd
21
Od przyjścia Hansiego nie wątpię w tą motywację, widać że walczą. Szkoda tylko, że przez pojedynczych piłkarzy cierpi cały zespół
1
@EzioAuditoreDF on prawie mu to w ręce podał, żenujący jest typ.
0
Nie wierze już chyba w nasz awans. Straciliśmy już bardzo duży atut jakim było nasze boisko, oni nam wcisną i tak. Nie sfrajerzą się jak w rewanżu Pk. Druga sprawa to kto ma nas pociągnąć? Rashford, Ferran czy dziadek Lewandowski? Szkoda Yamala, bo obecnie jest w jakimś chorym prime jeśli chodzi o drybling
1
Hahaahhaha, gdzie kartka
0
Byle nie stracić drugiej, to jest tylko i aż Ateltico
0
@daniel32778 Rok temu nie uznaje za frajerstwo, ale w ostatnich sezonach sporo było innych meczów
0
@mr Barca
Ale co ty pieprzysz? Jaki płacz? Kto bardziej się kompromitował w ostatnich latach?
Roma
Liverpool
PSG
Odpadnięcie z grupy
12
Jesteśmy największym pośmiewiskiem i frajerami w CL od 10 lat, kiedy to się w końcu kurwa skończy
1
Największym frajerstwem jest nasza gra pod bramką atletico. Simeone niestety był na tyle cwany z tą nogą, że 90% obrońców by się na to nabrało
0
Boże niech oni go zabierają od razu za linie, ile można na boisku grzebać przy nim
2
Typy na dziś:
Dostaniemy 2 bramki w pierwszej połowie, jak by inaczej - jedna za plecy obrońców, druga atak z prawego skrzydła i dośrodkowanie po ziemi. Rashford po każdym przedryblowanym piłkarzu finalnie zawsze straci piłkę. Stawiajcie domy
2
@ziomal62
Mecz na metropolitano z naszej strony był meczem w trybie eco na 70% i to było widać gołym okiem
1
@gumaz
Zaprawdę powiadam Ci, chujor będzie dziś nietykalny. Będzie miał przyzwolenie od swojego przyjaciela sędziego na wszystko
16
Luis Diaz dwie żółte kartki, Kane nie trafia karnego, wylew Neuera, stawiajcie mieszkania
3
On i tak daje radę grając z Rashfordem na jednej flance, który ma w dupie defensywe
1
Tylko Eric, tym bardziej, że wraca Kounde. Gavi raczej nie jest jeszcze gotowy na pierwszy skład
2
Wygrana w trybie eco, mam nadzieję, że na LM już z pełną parą ruszymy
5
Musimy grać więcej piłek do Cancelo. On ma jakiś 6 zmysł z tymi dośrodkowaniami, nigdy nie na pałe, wszystko wyczekane do ostatniego momentu i przemyślane. Piękny jest
17
Cancelo to jest w jakimś swoim jebanym prime xd
1
@matirix20 Gdyby Lewandowski odszedł, to powinni go brać na jokera
3
Dobrze, że na najważniejszą część sezonu wrocił francuski kameruńczyk
1
@Szicek10 również Opo :)
6
Lubię tego gościa, jakoś zawsze lubiłem
5
Szkoda Roberta, takim zawodnikom zawsze należy się last dance na dużym turnieju za całokształt.
5
Transfer do la ligi tego sędziego przesądzony
4
Ostatni raz czułem takie obrzydzenie oglądając real madryt