szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Majkel34 bez steryduf by nie dokopnął nawet.
0
@MsBarca Korea ich porobi. Moim zdaniem wygrają jedną bramką.
0
@Majkel34 ale te strzały z dystansu to dobra beka, bo akurat Messi tych bramek zza pola karnego nawrzucał mnóstwo. W ostatnim meczu chociażby 3. ;)
0
@Guillegavira a Ty chciałbyś grać w srak.... w srokach?
5
@Majkel34 nie zapominajmy, że Ronaldo jest starszy, ale tak, ten upływ lat u Portugalczyka widać znacznie bardziej.
1
Kongiarze, brawo!
1
@AmigoBlancos Kazimierz Whehęgrzyn. Czytam to jego głosem, inaczej się nie da. :D
0
@Eklerek sama narracja tego filmiku jest porażająco smutna.
W odniesieniu do kontekstu hat-tricka Ronaldo - najprawdziwsza prawda :D
3
@Zoker a razem nie wygrali nigdy, czyli trochę naciągana jest ich ta legendarna współpraca.
1
@Eklerek to śmieszne, bo tak będzie. :D
0
@APTAPT same here. :D
0
Niemcy niesamowici. Najlepsi. Mistrzowie świata.
0
@esem91 wątpię. Pewnie zablokowane są zakłady wtedy.
0
@Xaviball tam jest chyba 28 aktualnie.
1
Może akurat w tym meczu spalony Wengera jest brany pod uwagę? :v
1
Przecież tu był spalony. :v
0
@Barcanajlepszyteam dlatego tak szybko zleciało.
0
@TR3YWAY Kurasą*
1
@Kgorecki2500 A ja wczoraj za 26,99 kupowałem... Szlag.
3
Zawsze chciałem grać dla Barcelony, to moje marze...oo, trochę więcej pieniążków. :)
2
@mordini123 evil Jacek Gmoch be like.
0
@david89 a, no to rzeczywiście, ja myślałem, że te strzałki namalowane na drogach do czegoś obligują... ale człowiek głupi całe życie. :D
1
@draxidox od razu bym wpuścił, przecież trzeba być gościnnym dla naszych wspaniałych sąsiadów.
2
@DariaFCB moja młoda może go trochę wdrożyć w świat piłki, jak tylko zobaczy, że mecz oglądam to staje jak wryta przez tv i krzyczy gol! :D
1
@Kidd Tomek Ćwiąkała, to Ty?
0
@AmigoBlancos Chodzi mi o to, że ludzie cały czas ich ze sobą porównują i właśnie to jest dziwne, bo tak jak wspomniałeś, obaj prime mają za sobą.
Słusznie zauważyłeś, Ronaldo ma 41 lat, chęci i wola walki, ale w takim wieku (w mojej opinii), każdy rok to ogromna różnica w jakości.
Ja nikomu źle nie życzę, wyraziłem swoją opinię.
Ogólnie to nie sympatyzuję z nikim na tych MŚ. Najfajniej byłoby, gdyby zwycięzcą był ktoś nieoczywisty.
2
Dopiero na tych mistrzostwach będzie widać jaka aktualnie jest przepaść piłkarska pomiędzy Ronaldo, a Messim.
0
@kacperowski20 piłka nożna dawno się zepsuła w kontekście finansowym. Absurdalne kontrakty piłkarzy, kwoty odstępnego za transfer. Też uważam to za jakiś totalny absurd, bo cały czas mam wyobrażenie, że transfer za około 100 milionów to przyjście piłkarza z top 5 na świecie. :D
2
No i proszę, gdybyśmy teraz chcieli go zakontraktować, to już 100 by było.
0
@kacperowski20 kto im zabroni :D