1

@Majkel34 bez steryduf by nie dokopnął nawet.

0

@MsBarca Korea ich porobi. Moim zdaniem wygrają jedną bramką.

0

@Majkel34 ale te strzały z dystansu to dobra beka, bo akurat Messi tych bramek zza pola karnego nawrzucał mnóstwo. W ostatnim meczu chociażby 3. ;)

0

@Guillegavira a Ty chciałbyś grać w srak.... w srokach?

5

@Majkel34 nie zapominajmy, że Ronaldo jest starszy, ale tak, ten upływ lat u Portugalczyka widać znacznie bardziej.

1

Kongiarze, brawo!

1

@AmigoBlancos Kazimierz Whehęgrzyn. Czytam to jego głosem, inaczej się nie da. :D

0

@Eklerek sama narracja tego filmiku jest porażająco smutna.
W odniesieniu do kontekstu hat-tricka Ronaldo - najprawdziwsza prawda :D

3

@Zoker a razem nie wygrali nigdy, czyli trochę naciągana jest ich ta legendarna współpraca.

1

@Eklerek to śmieszne, bo tak będzie. :D

0

@APTAPT same here. :D

0

Niemcy niesamowici. Najlepsi. Mistrzowie świata.

0

@esem91 wątpię. Pewnie zablokowane są zakłady wtedy.

0

@Xaviball tam jest chyba 28 aktualnie.

1

Może akurat w tym meczu spalony Wengera jest brany pod uwagę? :v

1

Przecież tu był spalony. :v

0

@Barcanajlepszyteam dlatego tak szybko zleciało.

0

@TR3YWAY Kurasą*

1

@Kgorecki2500 A ja wczoraj za 26,99 kupowałem... Szlag.

3

Zawsze chciałem grać dla Barcelony, to moje marze...oo, trochę więcej pieniążków. :)

2

@mordini123 evil Jacek Gmoch be like.

0

@david89 a, no to rzeczywiście, ja myślałem, że te strzałki namalowane na drogach do czegoś obligują... ale człowiek głupi całe życie. :D

1

@draxidox od razu bym wpuścił, przecież trzeba być gościnnym dla naszych wspaniałych sąsiadów.

2

@DariaFCB moja młoda może go trochę wdrożyć w świat piłki, jak tylko zobaczy, że mecz oglądam to staje jak wryta przez tv i krzyczy gol! :D

1

@Kidd Tomek Ćwiąkała, to Ty?

0

@AmigoBlancos Chodzi mi o to, że ludzie cały czas ich ze sobą porównują i właśnie to jest dziwne, bo tak jak wspomniałeś, obaj prime mają za sobą.
Słusznie zauważyłeś, Ronaldo ma 41 lat, chęci i wola walki, ale w takim wieku (w mojej opinii), każdy rok to ogromna różnica w jakości.
Ja nikomu źle nie życzę, wyraziłem swoją opinię.
Ogólnie to nie sympatyzuję z nikim na tych MŚ. Najfajniej byłoby, gdyby zwycięzcą był ktoś nieoczywisty.

2

Dopiero na tych mistrzostwach będzie widać jaka aktualnie jest przepaść piłkarska pomiędzy Ronaldo, a Messim.

0

@kacperowski20 piłka nożna dawno się zepsuła w kontekście finansowym. Absurdalne kontrakty piłkarzy, kwoty odstępnego za transfer. Też uważam to za jakiś totalny absurd, bo cały czas mam wyobrażenie, że transfer za około 100 milionów to przyjście piłkarza z top 5 na świecie. :D

2

No i proszę, gdybyśmy teraz chcieli go zakontraktować, to już 100 by było.

0

@kacperowski20 kto im zabroni :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?