0

Faktycznie zdecydowana większość Realu Madryt tak uważa, a przynajmniej tak mówi. Wypadek przy pracy...och ironio, wypadkiem przy pracy może być porażka z ligowym średniakiem (nawiązując do meczu Barcelona-Getafe), a nie w tak prestiżowym meczu i to u siebie. Poza tym po coś tę formę się zbiera przez cały sezon, tym bardziej, że wiadomo było od początku, że La Liga to teraz tylko RM i FCB!

0

Na pewno nie odpisze :]

0

Popieram anthRox :))

0

Xavi6:)

Henry'emu postawili pomnik w Londynie :) żywa legenda to fakt.

0

To trochę głupie, żartować w ten sposób ...

0

o kurczę :( oby szybko wrócił do zdrowia

0

Bardzo bym chciał zobaczyć statystki tego meczu, posiada ktoś? Wiecie, strzały, sytuacje, itd ...

0

RIquelme ... zawsze uwielbiałem gościa :)

0

Królewski94

http://www.youtube.com/ watch?v=Hfc8qL9zYZY

... nic do dodania, a dokładniej chociażby między 0:23-0:29

0

Mam nadzieję, że na Hospitalet CE wyjdziemy składem ~Bate ;D

0

dam stówkę na Barcelonę, zawsze to 30 zł do przodu :D

0

Ops, sory za post niżej, dzisiejsze ! :)

0

Oczywiście, że będą :) jutro zwycięstwo dedykowane Villi!

0

Niech gra Soriano !!

0

Jeśli Barca zagra optymalnie, to o wynik się nie martwię, bo brazylijskie ekipy jeśli chodzi o ofensywę mają dużo do powiedzenia, jednak gra obronna nawet u mistrza pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Stawiam na 3:1 Barca vs Santos. :) VeB ANIMS VILLA

0

Atutem Barcelony jest czas gry przy piłce ... wiadomo jest, że łatwiej jest non stop wymieniać podania i atakować, anizeli bronić się. Nie trzeba wskazywać palcem, co bardziej męczy.

0

Nie wiem dlaczego, ale darzę Benficę ogromną sympatią ... de facto grają trochę podobnie do Barcelony :)

0

Hiszpańscy kibice Dumy Katalonii to najbardziej wybredni kibice na świecie niestety :) nie to co MY :)

0

Jestem pod wrażeniem gry młodzieży. Nie dało się odczuć różnicy, gra w pełni dojrzał, styl gry w niczym nie odstawał od dojrzalszych zawodników pierwszego składu. BRAAWO!

0

Niesamowity skład Realu ... Zidane, Raul, Ronaldo, Guti, Carlos, Helguera ... jedne z najpiękniejszych GD, pełne rywalizacji i walki, ale zdrowej, nie to co teraz, zawiść i chamstwo ...

0

Chciałbym, żeby to był Xavi, ale to raczej niemożliwe, bo tak jak już mówiliście to nagroda za osiągnięcia w ostatnim roku. Jeśli chodziłoby o całokształt, to byłbym przekonany wręcz, że dostanie ją Hiszpan, a patrząc obiektywnie to:
1. Mess 2. Ronaldo 3. Xavi
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.

0

xbartosz95
O! Popieram i podpisuję się obiema rękami. Z Realem to było coś niesamowitego, nie ubliżając tej bramce. Też mnie zastanawia co tu robi Neymar. Fakt genialnie to zrobił, ale jak powiedziałeś obrona w lidze brazylijskiej to dno. Rooney ... co tu dużo gadać ,,łooo Matko Boska" ! :) Zgadzam się z komentatorem, zgadzam się z Tobą kolego.

0

Wiadomo Messi swój chłop mówiąc kolokwialnie, ale no kurczę za samą bramkę, to Rooney mimo wszystko najtrudniej strzelić tak jak zrobił to Anglik. Niesamowita bramka, choć wszystkie mają to coś w sobie.

0

Tak przy okazji, ktoś jest z Warszawy z Was, wybiera się na mecz do pubu? Chętnie dołączyłbym się, dajcie znać nawet na priv, z góry dzięki. :)

0

@madridista011

Uśmiech sam wchodzi na twarz czytając takie posty i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja popieram Twoją wypowiedź w każdym calu jeśli chodzi o ukierunkowanie w stosunku do kibiców. Zacznie wygrywać City, wszyscy ,,kibice" (wiadomo o kim mowa) Barcelony zaczną preferować Anglików. Niestety taka jest prawda. A z Tobą kolego - mógłbym wybrać się na piwo i na spokojnie oglądać Gran Derbi (w których niestety jest zbyt wiele zawiści i nie przynosi ono już tych samych emocji co kilka lat wcześniej) bez żadnej szansy na kłótnie. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców i Barcelony i Madrytu.

0

Ostatnia szansa to maksymalna mobilizacja na GD, niestety Barcelona w tym okresie zawsze gra słabiej, tylko, że do tej pory Real mało się myli ...

0

To jest trochę śmieszne, że mecz, który równie dobrze mógłby być finałem LM nie jest transmitowany ... Borussia Arsenal ... ? ...

0

Moim zdaniem Real poczynił ogromne postępy, odkąd za ster siadł Mourinho. Przyznaję to z ciężkim sercem, jako kibic Barcelony od ponad 10lat, ale Królewscy grają coraz lepiej z Barceloną, bo Jose (mimo, że nienawidziłem gościa od początku) jest świetny w swoim fachu i dwa razy tych samych błędów nie popełnia, teraz na GD nie ma szans na jednostronny wynik, ale wierzę oczywiście, że to MY wyjdziemy zwycięsko z najbliższych Derbów Europy.

0

Kanoute to stary lis, dobrze wiedział, co robi, strzelać nie powinien raczej Messi i tak za dużo od Niego wymagają i jeszcze karne w takich momentach strzelać. Xavi powinien strzelać, albo Villa, który w Valencii naprawdę karne strzelał z dokładnością do milimetrów. No trudno, szkoda straty punktów, tym bardziej, że były na wyciągnięcie 11 metrów :) ale mimo wszystko przecież VeB!

0

Mam pytanie, czy ktoś z Was cules, wybiera się może na mecz gdzieś w Warszawie do jakiegoś pubu? Chętnie bym się dołączył ! Odpowiedzcie jak najszybciej! :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?