szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faktycznie zdecydowana większość Realu Madryt tak uważa, a przynajmniej tak mówi. Wypadek przy pracy...och ironio, wypadkiem przy pracy może być porażka z ligowym średniakiem (nawiązując do meczu Barcelona-Getafe), a nie w tak prestiżowym meczu i to u siebie. Poza tym po coś tę formę się zbiera przez cały sezon, tym bardziej, że wiadomo było od początku, że La Liga to teraz tylko RM i FCB!
0
Na pewno nie odpisze :]
0
Popieram anthRox :))
0
Xavi6:)
Henry'emu postawili pomnik w Londynie :) żywa legenda to fakt.
0
To trochę głupie, żartować w ten sposób ...
0
o kurczę :( oby szybko wrócił do zdrowia
0
Bardzo bym chciał zobaczyć statystki tego meczu, posiada ktoś? Wiecie, strzały, sytuacje, itd ...
0
RIquelme ... zawsze uwielbiałem gościa :)
0
Królewski94
http://www.youtube.com/ watch?v=Hfc8qL9zYZY
... nic do dodania, a dokładniej chociażby między 0:23-0:29
0
Mam nadzieję, że na Hospitalet CE wyjdziemy składem ~Bate ;D
0
dam stówkę na Barcelonę, zawsze to 30 zł do przodu :D
0
Ops, sory za post niżej, dzisiejsze ! :)
0
Oczywiście, że będą :) jutro zwycięstwo dedykowane Villi!
0
Niech gra Soriano !!
0
Jeśli Barca zagra optymalnie, to o wynik się nie martwię, bo brazylijskie ekipy jeśli chodzi o ofensywę mają dużo do powiedzenia, jednak gra obronna nawet u mistrza pozostawia naprawdę wiele do życzenia. Stawiam na 3:1 Barca vs Santos. :) VeB ANIMS VILLA
0
Atutem Barcelony jest czas gry przy piłce ... wiadomo jest, że łatwiej jest non stop wymieniać podania i atakować, anizeli bronić się. Nie trzeba wskazywać palcem, co bardziej męczy.
0
Nie wiem dlaczego, ale darzę Benficę ogromną sympatią ... de facto grają trochę podobnie do Barcelony :)
0
Hiszpańscy kibice Dumy Katalonii to najbardziej wybredni kibice na świecie niestety :) nie to co MY :)
0
Jestem pod wrażeniem gry młodzieży. Nie dało się odczuć różnicy, gra w pełni dojrzał, styl gry w niczym nie odstawał od dojrzalszych zawodników pierwszego składu. BRAAWO!
0
Niesamowity skład Realu ... Zidane, Raul, Ronaldo, Guti, Carlos, Helguera ... jedne z najpiękniejszych GD, pełne rywalizacji i walki, ale zdrowej, nie to co teraz, zawiść i chamstwo ...
0
Chciałbym, żeby to był Xavi, ale to raczej niemożliwe, bo tak jak już mówiliście to nagroda za osiągnięcia w ostatnim roku. Jeśli chodziłoby o całokształt, to byłbym przekonany wręcz, że dostanie ją Hiszpan, a patrząc obiektywnie to:
1. Mess 2. Ronaldo 3. Xavi
Pozdrawiam i życzę dobrej nocy.
0
xbartosz95
O! Popieram i podpisuję się obiema rękami. Z Realem to było coś niesamowitego, nie ubliżając tej bramce. Też mnie zastanawia co tu robi Neymar. Fakt genialnie to zrobił, ale jak powiedziałeś obrona w lidze brazylijskiej to dno. Rooney ... co tu dużo gadać ,,łooo Matko Boska" ! :) Zgadzam się z komentatorem, zgadzam się z Tobą kolego.
0
Wiadomo Messi swój chłop mówiąc kolokwialnie, ale no kurczę za samą bramkę, to Rooney mimo wszystko najtrudniej strzelić tak jak zrobił to Anglik. Niesamowita bramka, choć wszystkie mają to coś w sobie.
0
Tak przy okazji, ktoś jest z Warszawy z Was, wybiera się na mecz do pubu? Chętnie dołączyłbym się, dajcie znać nawet na priv, z góry dzięki. :)
0
@madridista011
Uśmiech sam wchodzi na twarz czytając takie posty i to w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ja popieram Twoją wypowiedź w każdym calu jeśli chodzi o ukierunkowanie w stosunku do kibiców. Zacznie wygrywać City, wszyscy ,,kibice" (wiadomo o kim mowa) Barcelony zaczną preferować Anglików. Niestety taka jest prawda. A z Tobą kolego - mógłbym wybrać się na piwo i na spokojnie oglądać Gran Derbi (w których niestety jest zbyt wiele zawiści i nie przynosi ono już tych samych emocji co kilka lat wcześniej) bez żadnej szansy na kłótnie. Pozdrawiam PRAWDZIWYCH kibiców i Barcelony i Madrytu.
0
Ostatnia szansa to maksymalna mobilizacja na GD, niestety Barcelona w tym okresie zawsze gra słabiej, tylko, że do tej pory Real mało się myli ...
0
To jest trochę śmieszne, że mecz, który równie dobrze mógłby być finałem LM nie jest transmitowany ... Borussia Arsenal ... ? ...
0
Moim zdaniem Real poczynił ogromne postępy, odkąd za ster siadł Mourinho. Przyznaję to z ciężkim sercem, jako kibic Barcelony od ponad 10lat, ale Królewscy grają coraz lepiej z Barceloną, bo Jose (mimo, że nienawidziłem gościa od początku) jest świetny w swoim fachu i dwa razy tych samych błędów nie popełnia, teraz na GD nie ma szans na jednostronny wynik, ale wierzę oczywiście, że to MY wyjdziemy zwycięsko z najbliższych Derbów Europy.
0
Kanoute to stary lis, dobrze wiedział, co robi, strzelać nie powinien raczej Messi i tak za dużo od Niego wymagają i jeszcze karne w takich momentach strzelać. Xavi powinien strzelać, albo Villa, który w Valencii naprawdę karne strzelał z dokładnością do milimetrów. No trudno, szkoda straty punktów, tym bardziej, że były na wyciągnięcie 11 metrów :) ale mimo wszystko przecież VeB!
0
Mam pytanie, czy ktoś z Was cules, wybiera się może na mecz gdzieś w Warszawie do jakiegoś pubu? Chętnie bym się dołączył ! Odpowiedzcie jak najszybciej! :)