0

Ale już widzę napinaczy z Realu (nie mówię o kibicach, bo takowych szanuję), że Barcelonie pomagają sędziowie itd. haha (:

0

Ło matkoo :( gdzie jest liniowy ...

0

Bartra z tego co widzę za Fabregasa?

0

Uhuhuhuhuu :D Messi nie okiwał Varasa :D ale odwrotnie owszem

0

Messi stwierdził, że takich łatwych nie strzela i zagrał fair, żeby Celta wróciła ;)

0

Messi hahahaha :D ale to śmieszne było.

0

Że tak zażartuję, nie samym Messim żyje Barca.

0

O mamo jak to śmiesznie się czyta hahah : ) jak wybronią jakąś groźną akcję to "ooo wysoki poziom super" a jak stracą coś z kontry (bo rzadko tracą coś inaczej) to "obrona do dupy" wyklinanie itd. coś za coś ludzie. Nie można zawsze wygrywać do 0, gdy się gra tak w ataku to nie można równie dobrze, podkreślam, RÓWNIE DOBRZE grać w obronie. :) Brawo David, geniusz Andres. :)

0

No i proszę;>

0

Montoya ... to przyszłość, nie rozumiem dlaczego ten chłopak nie gra. Naprawdę jest w świetnej formie, potwierdził to. A mecz u siebie to najlepsza sposobność, aby bardziej udowodnić swoją przydatność. Bartrę też bym z chęcią w końcu w podstawowej jedenastce zobaczył.

0

Dzięki stary, postawiłbym Ci piwo, ale nie mam jak :D

0

Podpisuję się pod prośbą abelardo 1983 ... macie jakiś link?

0

Przeczuwam, że stracimy niestety, ale wygramy 4:1 ;)

0

A w Polsce w wieku 11 lat dzieci pytają co to spalony ...

0

Odbiegając od tematu ... brawa dla Barcy B ... z 1:0 na 1:4 :) świetna druga połowa musiała być, szkoda, że nie mogłem rzucić okiem.

0

Beka :D i piona dla tych, którzy widzą tam Bartrę :)

0

A mnie Roberto pozytywnie zaskakuje :) oby tak dalej. Może przyszły A.I.? :)

0

Ale kometa :D

0

Wynik jest i tyle w temacie. . .

0

Niestety tekst, że katalońscy kibice (miejscowi) to najbardziej wybredni fani na świecie ... i tutaj to widać, niestety ...

0

Mnie to zastanawia/fascynuje ... dlaczego boi się podejmować pojedynków 1na1, z których w Udine był tak rozpoznawany. Niesamowita szybkość, ale może brak pewności siebie ... dlaczego jednak? Półtorej sezonu za Nim, niestety musi dawać dużo więcej od siebie.

0

Czytając kilka pierwszych komentarzy wróciłem do tytułu artykułu i zastanawiam się ... czy to Wy (nie mówię do wszystkich) nie umiecie pisać na temat, czy redaktor serwisu pomylił nagłówek. Bo ja widzę wyraźnie ALBA RATUJE TRZY PUNKTY, więc co to za brednie o meczu z Dortmundu? Co do meczu ... powinniśmy wygrać wyżej. Skuteczności i szczęścia brakowało. Najważniejsze 3 punkty.

0

Nie no dobra, ja rozumiem, że to zawodnik Realu, ale trochę realizmu ludzie ... Ramos? Za co? Bo bramkę w reprezentacji ostatnio strzelił? Parodia... zawsze ceniłem Ikera, jak mało kogo z Madrytu i dalej cenię i szanuję, ale to, toż to jakaś kpina ;D

0

Cholernie żałuję, że nie mogłem obejrzeć tego meczu ...

0

Możecie się nie zgodzić, ale dla mnie Busquets to jeden z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Dokładność podań, inteligencja, dojrzał ewidentnie. Może trochę za mało silny fizycznie, ale idealnie pasuje do Barcelony.

0

@barcaNo1
Faktycznie nie da się pominąć faktu, że bywało tak, że Barcelona reagowała symulacją na zbyt ostrą grę Realu, ale do diabła ile można tolerować i nie zwracać uwagi na ewidentne brutalne wręcz kopniaki w nogi, bo interwencjami tego nazwać nie można. Tak jak mówisz, dobrze, że nie karzą piłkarzy Barcelony za to, że przewracają się otrzymując solidne kopniaki po piszczelach i łydkach... paranoja.

0

Pepuś chciał się wygadać,, bo zawalił przy pierwszej bramce na całego sam teatralnie jakieś salta w powietrzu zaczął robić, jak widział, że nie dojdzie do piłki i z pewnością domagał się faulu ... co do tej sytuacji z Iniestą, to był faul, może nie na rzut karny, gdyby sędzie jednak jedenastkę podyktował błędu by nie popełnił. Więcej z gry miał Real? Może i tak, ale w pierwszej połowie. Jak zwykle, póki nie stracili sił i nie zostali wciągnięci w grę Barcelony. Fakt, że my z gry też niedużo mieliśmy, ale druga połowa to kompletna dominacja Blaugrany.

0

Nie ma mowy o karnym na Ozilu, brak ruchu obrońcy, Mascherano nawet nogi nie wystawił, a Mesut chciał wykorzystać fakt, że jest w polu karnym. Fakt, można byłoby się na to nabrać, ale na szczęście arbiter tego nie zrobił. Co do Iniesty...to już prędzej, ale skoro nie gwizdnął, to widocznie tak miało być.

0

Bo strzela bramki w sytuacjach, gdzie można byłoby je zdobyć z zamkniętymi oczami? Co powiesz o asystach? Dlaczego nie wspomniałeś o statystykach, które odnoszą się dla dobra drużyny?

0

To się nazywa charakter. Tyle w temacie ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?