0

Skąd ja to znam, że nie można wygrać samym posiadaniem piłki bez oddawania strzałów na bramkę ...

0

Owszem, pozbycie się Thiago, to jak strzelenie samobója w 120. minucie ...

0

Zaskoczył mnie, byłem przekonany, że to zespół zmieni styl gry dla nowego gracza.

0

Oczywiście, że powinien wrócić na skrzydło, ale niestety nie wróci, bo już teraz mentalność Barcelony polega na przegraniu każdej akcji przez Messiego niestety. Non stop chce być przy piłce, Guardiola zrobił coś nowego ustawiając go jako fałszywą ,,9", ale teraz znów potrzeba jakiejś innowacji, bo na każdą taktykę przyjdzie rozwiązanie.

0

Ani Alexisa, ani Pedro nie powinni sprzedawać. Już nie pamiętacie, jak Pedro wyprowadzał wynik z MU w finale Champions League? Wiem, że to przeszłość, teraz gra słabiej, a chyba słabiej nie może, więc teraz czas na zwyżkę formy, a Sanchez ma potencjał, poza tym jako jeden z nielicznych w obecnej chwili pokazuje odrobinę zaangażowania.

0

Lubię oglądać Barcę B, bo wykazują znacznie więcej zaangażowania ... niż obecna pierwsza drużyna niestety.

0

90 procent osób za przeproszeniem usrało się Luiza, bo strzelił 2 bramki życia na przestrzeni ostatnich dwóch miesięcy, czy nawet krótszego czasu? Jak grał w Lizbonie to nikt nie wiedział nawet o jego istnieniu. Jeśli Barcelona chce zachować styl, że środkowy obrońca rozpoczyna akcje zespołu, to Hummels (mimo, że nie jestem jego zwolennikiem) robi to bardzo dobrze, a to, że obniżył loty ostatnimi czasy lekko, to nic nie znaczy, piłkarze Barcelony (jeśli Niemiec loty obniżył) spadli w przepaść z formą, a ten grajek będzie obrońcą na kilka ładnych lat.

0

Zbyt inteligentny na obecnych głupców z zarządu Barcelony. Widział, że coś się dzieje i odszedł, nie chce wracać, bo wie, że tak wszystko pięknie wyglądać nie będzie. A po co zbierać fale krytyki. Każdy woli być na piedestale.

0

Właśnie najgorsze jest to, że taki głupi kibic, który przeżywa to najmocniej nie może zrobić kompletnie NIC!

0

Song najlepszy na boisku był. Brakowało jego i jego siły fizycznej w pierwszym spotkaniu.

0

@grzegorzg
Oczywiście, że nie przypadkowo, widział, że coś zaczyna się dziać niedobrego, nie chciał zbierać krytyki i odszedł po prostu w świetle reflektorów, a niestety problemy trzeba rozwiązywać w zarodku, bo prędzej czy później narodzą się na nowo.

0

Ależ Ty zabawny! Uau! Fspaniały dofcip!

0

Właśnie pozostawienie Messiego na ławce rezerwowych było najlepszą decyzją podjętą w dwumeczu. Zdrowie jest ważniejsze, poza tym, gdyby dłużej odsiedział, może wykurowałby się całkowicie na rewanż. Brakowało Songa w Monachium i to było widać gołym okiem, żadnego z tych dwóch meczy nie musieliśmy wygrać, tak jak to było z PSG, bo nawet wpuszczenie Messiego w formie przy wyniku 4:0 od połowy nie dało by kompletnie nic, bo TAKIEGO wyniku z TAKĄ drużyną na TAKIM szczeblu rozgrywek odrobić się po prostu NIE DA!

0

Nie będę się ekscytował finałem, nie kibicowałbym nikomu, gdyby nie to, że w Dortmundzie grają Polacy ...

0

Ostatni raz tak słabą i bezsilną Barcelonę widziałem w 1898 ...

0

Łatwo mówić, porażka totalna fakt, czas na zmiany, bo znikniemy na kilka lub kilkanaście lat z areny międzynarodowej. Zawodnicy pierwszego składu są wypaleni, brak im motywacji, a jeśli przychodzi trudniejszy mecz, z rywalem o dwie klasy mocniejszym fizycznie to jest problem niesamowity. Kolejnym faktem jest to, że od dłuższego czasu nie umiemy reagować na sytuacje, które idą nie po naszej myśli, a to symbolizowało Barcelonę jeszcze kilkanaście miesięcy temu. A teraz zagadka, jak myślicie, dlaczego akurat teraz odszedł Guardiola? ....... Bo widział, że coś nie tak dzieje się w Barcelonie i wywnioskował, że lepiej będzie zejść w świetle reflektorów jako geniusz trenerski (nie ubliżając nikomu), niż zbierać fale krytyki, którą de facto zbierać będzie Tito.

0

No cóż, w kim jak w kim, ale największe nadzieje pokładałem w geniusz Messiego i wykorzystywanie szans. Niestety bez niego w pierwszej jedenastce gra będzie wyglądała bezproduktywnie z milionem podań w strefie środkowej. Mam nadzieję, że w pierwszych 20. minutach strzelą gola.

0

Ja naprawdę jestem hurraoptymistą, jeśli chodzi o remontady, ale patrząc realnie, styl Barcelony, który nie jest w żaden sposób zmieniany w końcu musi/musiał zostać rozpracowany, a brak reakcji w trakcie meczu i elementu zaskoczenia nie pozwoli nam awansować. Tito ... myśl...

0

Problem Barcelony leży w braku reakcji na zaistniałe sytuacje, jeśli coś nie idzie po naszej myśli nie umiemy temu zaradzić grając cały czas to samo ... to nasz problem.

0

Tak, kupujcie pół Europy, zapomnieliście o Van Persim, Kompanym, Silvie i wielu innych przecież Barcelona ma bajońskie sumy na transfery ...

0

Oglądam regularnie mecze Interu (współlokator kibic) i Handanovic naprawdę jest bramkarzem FENOMENALNYM, nie boję się użyć tego przymiotnika, bo w obecnej formie piłkarzy z Mediolanu ma co bronić i gdyby nie on, to Inter traciłby o wiele więcej goli.

0

Liverpool też był zadłużony ... myśleli, że jak sprzedadzą dwóch, trzech zawodników, to długi znikną? A szejkowie tylko zacierali ręce ... dla nieobeznanych Lvpool uratowali szejkowie.

0

Oczywiście, że powinni zagrać wszystko do przodu, bo co za różnica przegrać 4:0, czy 10 ... brak awansu to brak awansu.

0

Zgadzam się z tym, że najgorszym było brak reakcji Tito na zaistniałą sytuację. Moim zdaniem (choć w sumie nikogo to nie interesuje) od początku na środku obrony powinien grać Busquets, który praktycznie cały poprzedni sezon występował jako stoper, a przy wysokim i dość wolnym Gomezie na pewno byłoby to lepsze rozwiązanie. Tym bardziej, że Song zbierał w meczach ligowych (choć wiadomo, że to nie ten sam poziom, co półfinał LM) bardzo dobre recenzje, więc jego siła fizyczna przydałaby się w środku. Co do Sancheza ... dlaczego wszyscy czepiają się jednego zawodnika w kontekście katastrofalnej gry całej drużyny. Nie zagrał na pewno słabiej, niż inni. Potrzeba nam stopera, a także zawodnika, który tak jak jeszcze niedawno Puyol potrafił zmotywować zespół w tak trudnych momentach i zachęcić ich do dalszej walki mimo niekorzystnych rezultatów.

0

Moim zdaniem nie byłoby fajnie, żeby odeszli, ale co ja mogę ...

0

Ludzie, żebyście się nie przeliczyli, że młodsi Barceloniści nawrzucają im te dziesiątki bramek ... a Gimnastic od razu się położy przed nami.

0

Super, ostatniego meczu ligowego nie widziałem, bo siedziałem do 20:30 na uczelni, więc ten z chęcią obejrzę, mam nadzieję tylko, że jakiś w miarę działający stream znajdę.

0

Przede wszystkim sam zawodnik musiałby się zgodzić na transfer ... :) więc nomen omen zostaje u Nas. :D

0

A mi się właśnie wydaję, że potrzeba Barcelonie przeciwnika, z którym będzie trzeba wykazać stuprocentową skuteczność i maksymalne skoncentrowanie, Motywacja to główny pretekst do zwycięstw ... a niestety coraz częściej Blaugranie jej brakuje, a w tym dwumeczu, zagrają co najmniej tak jak z Milanem w rewanżu.

0

apollo19
Dziękujemy za niezmiernie elokwentną, przekonującą i doskonale wyargumentowaną wypowiedź. Możesz odejść.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?