szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajnie byłoby, gdyby grali swoim stylem gry, wygrywali mecze, zdobywali trofea etc... ale jeszcze lepiej wolałbym oglądać umiejętność reagowania na zaistniałe sytuacje na placu gry. Niech zmieniają swój styl, gdy sytuacja tego wymaga.
0
Ciekawi mnie gdzie teraz są krytycy Sancheza z poprzedniego sezonu. A tak nawiasem mówiąc, Fabregas wszedł i w 3 minuty stworzył więcej sytuacji kolegom, niż Iniesta i Xavi razem wzięci przez cały mecz. (Tak wiem, że prowadziliśmy już 1:0 i Espanyol nie grał tak skrupulatnie w obronie.)
0
Nie chciałbym, ale jeśli przyjdzie, to bym się cieszył, w końcu Polak.
0
Faktycznie w ostatnich meczach Real troszeczkę za mocno się przyzwyczaił do gwizdania im karnych. Grand Derbi jako widowisko sportowe było super. Kunsztu dodała cudowna bramka Sancheza, a gdyby jeszcze była na 2:1, a nie 2:0 :) no i szkoda tej straconej. Najważniejsze jednak są 3 punkty. :)
0
Dokładnie. Tym bardziej, że jedyne podania to wzdłuż boiska i jedno... JEDNO prostopadłe do Fabregasa, który fakt faktem mógł dać trzy punkty...
0
Nic nie rozstrzygnie. Jeden i drugi to tylko człowiek, ma słabsze dni i mecze, poza tym Neymar gra całkiem dobrze.
0
Ibra się nie marnował. On nie mógł się pogodzić, że to NIE ON jest gwiazdą zespołu.
0
Może chcą z niego zrobić środkowego obrońcę... szybki, agresywny, nieustępliwy. Moim zdaniem to plotka.
0
Gdyby była okazja kupić go nawet za 35, to i tak byłaby nie lada okazja.
0
W obecnej formie Hummels jest wart może z 5...
0
Muszę przyznać, że jest to spora lipa mówiąc kolokwialnie.
0
Naprawde jestem mile zaskoczony jakoscia gry i zrozumienia Neymara z druzyna. Alexis tez klasa. Milo ogladalo sie te spotkanie.
0
Na obecną formę Milanu lepiej Messiego wyleczyć na GD.
0
Gdyby Bartra utrzymał formę i zachowywał taką pewność siebie w każdym meczu, to nie narzekałbym, że nie sprowadziliśmy żadnego środkowego obrońcy w okienku transferowym.
0
Gdyby Bartra zachował taką formę i pewność siebie jak dziś, to nie martwiłbym się faktem, że nie sprowadziliśmy żadnego środkowego obrońcy.
0
Jak VV odejdzie, to ,,coś" się zmieni... już nie będzie to samo.
0
Ja mu się nie dziwię, skoro w środku uparcie stawiamy na technikę, a nie siłę fizyczną, to może spróbować Songa na środek obrony. Tam mamy spory deficyt i grałby zdecydowanie częściej. Ciekawi mnie jakby się spisał....
0
To się nazywa seria :D
0
I słusznie, że jest dumny. Twarde warunki postawiło Atletico.
0
Moim zdaniem Messi na sprzedaż jest... i Martino też należałoby się pozbyć... hahaha
0
Może w końcu to trener pokaże kto rządzi przy ustalaniu składu i taktyki... fajnie oglądało się ten mecz. Masa prostopadłych piłek i odmienne rozwiązania taktyczne. Brawo ,,Tato". :)
0
W końcu... prostopadłe piłki. Cały poprzedni sezon na to czekałem.
0
Co więcej, ciekawe czy w wieku optymalnym do wkroczenia do bram pierwszego zespołu będą prezentować chociażby zbliżony poziom do Thiago...
0
Sanchez ma potencjał ogromny, jeśli nie nieograniczony, tylko jakoś mało go prezentuje. Mam nadzieję, że TEN sezon będzie należał do niego. :)
0
Siła sarkazmu.
0
Ja bym kupił napastnika i ze dwóch skrzydłowych ... po co nam stoper.
0
Naprawdę da radę pojechać do Barcelony na mecz i spędzić tam kilka dni za 800zł?
0
To nieistotne hahaha :) usmialem sie.
0
Bayern gral juz duzo sparingow. Barcelona zadnego... bedzie niezmiernie ciezko z tym Bayernem o korzystny rezultat i dobra gre.
0
Jeśli chodzi o grę indywidualną, jednego piłkarza, mimo braku osiągnięć, to tylko i wyłącznie Walijczyk ...