szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak poza tematem. Barcelona w półfinale futsalowego Pucharu Uefa gra właśnie dogrywkę z Arazem. Transmisja na eurosporcie.
0
Mecz na eurosporcie, polecam. Niesamowicie zacięte spotkanie. ;)
0
Atletico mistrzostwa nie odda. To jest pewne. Determinacja ludzi, którzy nie są gwiazdami, swoją pozycję kreowali solidnością i zaangażowaniem, a głód zwycięstwa zaprowadzi ich na szczyt, jestem tego pewien.
1
Gra Neymar, bo kosztował tyle, ile kosztował i po prostu musi grać ze względów marketingowych. Ktoś już powiedział, że od kilku sezonów w Barcelonie nie decyduje trener.
1
Bolt biega 44 km/h w ,,krytycznym" momencie sprintu, a mimo wszystko Bale'owi jeszcze do Jamajczyka brakuje. Na pewno Bartra by powalczył, poza tym widać było grymas na jego twarzy, gdy wracał za Walijczykiem.
1
Warto było zwrócić uwagę, jak grał Mascherano, owszem uratował nam zwycięstwo, cenne 3 punkty, które de facto mogą już na nic się nie zdać, ale w drugiej połowie bardzo pewnie wyprzedał rywali kilkukrotnie. W sytuacji, w której strzelał, fakt mógł podać, no ale cóż... nie ma co wybrzydzać, rozegrał naprawdę dobry mecz.
0
Zgasł na ławce, nie dopingował kolegów. ):
0
Obydwoje z Alvesem...
0
I tego właśnie Barcelonie trzeba, walki o skład, a co z tym idzie, świeżej krwi, żeby Ci, którzy walczą o wyjściową jedenastkę musieli się starać! Brawo Bartra, kapitalny mecz, szkoda, że zabrakło sił, by gonić (?) Bale'a.
0
Jedynym możliwym rozwiązaniem będzie cofnięcie Songa, albo Busquetsa... Barcelona. Jedyna drużyna świata, której środkowi obrońcy mierzą po 170 cm wzrostu...
2
Jeśli go sprzedadzą, to naprawdę zwątpię już doszczętnie. Jak można najbardziej regularnego człowieka w zespole sprzedać? Jeśli nie grał najlepszego meczu, to zawsze, ale to zawsze nadrabiał serduchem...
0
Kapitalne jest to w piłce młodzieżowej, że mimo tak wysokiej stawki, tak ogromnych emocji, nie ma zawiści pozasportowej, niezdrowej, idąc wzdłuż szpaleru potrafią jeszcze przybić ,,piątkę" przeciwnikom... to z NICH trzeba brać przykład.
2
El Haddadi geniusz! Kapitalnie to zrobił.
0
Były, poprzeglądaj nagłówki.
1
Bardzo rozsądnie dysponują siłami chłopaki w tym finale. Wynik też bardzo cieszy, oby tak dalej.
0
Dramat...
0
Bo był faworytem, nieznacznym, ale był. Tak samo jak my byliśmy mimo wszystko faworytem w rewanżu z AM.
1
Bo grają otwartą piłkę. Fakt, przyznam.
0
Fakt faktem najbardziej wprawiało w osłupienie niecelność podań i brak komunikacji..
5
Najpierw trzeba wygrać. Potem się cieszyć. Przed dwumeczem z Madryckim Atletico też już każdy ustawiał Barcelonę w półfinale.
2
Akurat dwie z nich były perfrkcykne, bo dać piłkę, z której Neymar lub Messi groźnie strzelają głową, to sztuka.
0
Nie, nie zasłużyliście. Przykro to mówić, ale taka jest prawda. Jakie sytuacje? O czym on w ogóle mówi? Sytuacje to miało Atletico i gdyby trafiło 1/3 z nich, to już po pierwszych 15 minutach byłoby koniec emocji, bo powinni ,,wrzucić'' co najmniej 3. Awansowała lepsza ekipa nie ma co się oszukiwać. Niemniej jednak trzymam mocno kciuki za ligę i puchar.
0
Z Costa robiliby to samo, tylko ze on sam moglby cos ugrac z przodu.
3
Sancheza zaraz za Busquetsem był najlepszy w drużynie. Bez żadnej dyskusji.
0
Busquets 8, albo nawet 9/10. Perfekcyjny w destrukcji.
0
Grą bardzo przypomina Pique. Fakt faktem brakuje mu odrobinkę zwrotności, ale nadrabia i to mocno zaangażowanien, siłą fizyczną i grą głową. Naprawdę fajnie umie też wyprowadzać piłkę.
0
A tam, dziwie się, że dopiero teraz ukazał się taki artykuł, że dopiero teraz o tym wspomniał....
0
Po co od razu taki naskok? Nienawidzę określenia ,,ból dupy". Jest takie mało dojrzałe. Real wykorzystał błędy w obronie Borussii, a i stracić też powinni co najmniej jednego gola, który uratowałby troszeczkę skórę Niemcom, a tak to raczej sprawa awansu rozstrzygnięta. Real strzelił bramki z akcji, z których tak naprawdę nie powinien, a resztę ,,wyciągał" Weidenfeler. :) Co do meczu za tydzień na Vicente Calderon, owszem AM będzie w bardziej komfortowej sytuacji, a jeśli bramka Diego pozwoli im grać dalej, no to cóż... zostanie tylko pogratulować, taki jest futbol.
0
To jakby pewnego rodzaju fatum... mieliśmy zakontraktować bramkarza i kupić obrońcę w najbliższym oknie transferowym, a tymczasem VV doznaje bardzo poważnej kontuzji, a blokowany jest transfer Ter Stegena, a ze składu na czas de facto krótszy, wypada Gerard Pique...
0
Nie wierzę w to co czytam... La Masia musi pomóc...