szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powiem krótko, zapomnij facet. :)
0
Fajnie byloby zanotowac kolejny mecz na ,,zero z tylu", choc z drugiej strony moge tracic, oby strzelali o co najmniej jednego gola wiecej. ;)
0
Ciesze sie, ze dorastalem w latach jego swietnosci... fantastyczny czlowiek, fenomen pilkarski. Na takich jak on czeka sie latami.
0
To chyba normalne, ze takim pilkarzem (mimo, ze jest w nienajlepszej formie) interesowac sie beda wielkie kluby, gdy skonczy mu sie kontrakt i nie trzeba bedzie za niego nic placic.
11
Czyli swoją porażkę będą usprawiedliwiać krótszym odpoczynkiem po meczu z bądź, co bądź bardziej wymagającym rywalem. :P
0
Mozna byloby go nazwac w ten sposob, gdyby byl o 3-4 lata mlodszy, a tak, niczego juz sie nie nauczy, nawyki z Valencii przeniesie tutaj. Jestem neutralny temu transferowi, ale mam.nadzieje, ze sie milo zaskocze.
0
Siemanko, jak grali ogólnie, bo niestety idealnie z końcowym gwizdkiem wpadłem do domu. :(
0
Kurczę, strasznie żałuję, że nie będę mógł obejrzeć tego meczu. :(
0
Przy zakupie dwóch środkowych obrońców rolę (nawet drugiego) DP może pełnić Mascherano.
0
A i De Gea moim zdaniem wybitnym nie jet.
1
Gorszy od Alvesa z poprzedniego sezonu już chyba być nie może. Będzie dobrze. :)
0
Klauzula klauzulą, ale czy sam zawodnik w razie czego będzie chciał odejść. Poza tym, tak jak wielu przedmówców radziłbym poskromić hurraoptymizm (mimo, że już sporo czasu patrzyłem jak gra w Barcy B i jestem zagorzałym fanem jego talentu). O Bojanie niestety też tak pisano.
2
Oby tylko nie skonczyl, jak Bojan, bo o nim pisano podobnie...
2
Chyba po to, żeby (mnie osobiście bardzo mocno) doprowadzać do szału... :P
0
Opcja z Piszczkiem naprawdę nie byłaby taka głupia... moim zdaniem kwota transferu oscylowałaby w granicach 15-20 mln euro. Potrafi całkiem nieźle grać w ofensywie, ale w defensywie radzi sobie zdecydowanie lepiej, niż Alves.
0
I dobrze, bo nikt go nie chciał. :v
0
Reasumując coś w stylu współpracy w reprezentacji Brazylii Alves-Maicon? (Oczywiście w przeszłości)
1
Fakt, a jak już ktoś tu napisał, kupili obrońcę jakiegokolwiek, żeby kibice się ,,odj***li" i nie mówili, że nie było wzmocnień w defensywie.
0
I tak już wieszają na nim psy, co po części jest zrozumiałe. Piłkarz piłkarzem, ale ta cena to ,,lekka" przesada.
2
20 milionów euro za 31. letniego obrońcę?... toż to jest kpina patrząc z perspektywy transferu Sancheza... raz, że za piłkarzy ofensywnych zawsze ceny są wyższe, dwa, że Alexis jest o wiele młodszy, perspektywiczny, a trzy, Chilijczyk to już teraz gwiazda światowego formatu... oby ten transfer się sprawdził...
10
Tak! Dokładnie tak! To jest to, czego Barcelonie brakuje najbardziej. Świeżej krwi, ruchu, tempa rozgrywania akcji oraz nieprzewidywalności...
0
Faktycznie, gdyby nie Mascherano, Albicelestes straciliby o wiele więcej bramek i zapewne nie zaszliby tak daleko.
0
Moim zdaniem Maradona mówiąc kolokwialnie hejtuje bądź, co bądź bardzo dobry występ reprezentacji Argentyny, którym on nie mógł się pochwalić...
0
Ja z chęcią bym Ci odpowiedział... ale nie potrafię. Żadne pomysły mi nie przychodzą do głowy, żadne, nawet te najbardziej abstrakcyjne... :(
0
A jeśli mam w play?
Po części się z Tobą zgadzam.
4
Niedługo polskie kluby będą w stanie zaoferować kwoty, które Zubiego będą satysfakcjonować za graczy pierwszego zespołu...
0
Nie ironizuj... po prostu czytając nie zawsze da się sarkazm wyłapać, wiem, ze sporo tutaj takich osób, którzy taki pomysł przyjęliby z aprobatą, ale widzę, że rozsądni też czasem tutaj zaglądają.
4
Cofać Sancheza? Człowieka, który potencjałem ofensywnym dorównuje najlepszym na świecie...?
0
Aaaaaaa i tu jest ten plan nowego obrońcy....
9
Boże widzisz i nie grzmisz...