3

Odejdź lub zastanów się o czym w ogóle piszesz.

7

Yes, you can't.

0

Gosc ma wszystko, by byc najlepszym pomocnikiem swiata, a do tego kapitalne warunki fizyczne.

0

Takie rzeczy powinny być ustalane na bardzo wczesnym szczeblu rozgrywek...

0

Ciekawe, bo kilkanaście minut wcześniej ten sam piłkarz za podobne wejście nie usłyszał nawet gwizdka oznaczającego faul... poza tym, skąd może to wiedzieć, skoro ,,my" takich fauli nie popełniamy.

53

Perspektywiczny na pewno... chociaż z drugiej strony, Neymar jest raptem rok starszy.

0

Mi w sumie się wydaje, że nie strzelił, po to, żeby kibice City się łudzili jeszcze na odrobienie strat. :d

0

1:0 im nic nie daje. :D

0

Pomyślałem o tym samym, po takim meczu, jaki zagrał Suarez, karny w ostatniej minucie byłby dla niego wisienką na torcie, a jestem pewien, że był bardzo pewny w tym spotkaniu i tę jedenastkę zamieniłby na gola. Trudno. :)

0

Z tego, co zdołałem zauważyć na Suareza gramy także w lidze, aczkolwiek z reguły brakowało mu skuteczności... na szczęście nie dzisiaj, a w zasadzie wczoraj. :)

0

Szczerze, gdyby nie Suarez byłaby okrutna bieda... na szczęście W KOŃCU Luis zagrał tak, jak od niego się wymaga.

0

Nie przesadzalbym z tym optymizmem. Nie stracenie bramki będzie gigantycznym sukcesem, choć szczerze w to nie wierzę. Musi strzelić coś... cokolwiek.

1

Nadzieja matką głupich.

0

Chodziło pewnie o 700 mecz w barwach Barcelony licząc wszystkie rozgrywki, bo to co napisaleś, to prawda. :)

2

Żaden top. Busquets w formie to ewidentny numero uno. :)

2

Taki poziom jest według pana Capello zadziwiający? Ja myślę, że Neymar jest w stanie grać jeszcze dużo lepiej. :)

71

Czerwonym kolorem powinien być oznaczony czas oczekiwania na kolejne spotkanie.

0

Największa "piknikarnia" świata... niestety.

0

Niech oni w najbliższym możliwym dla nas okienku transferowym poszukają dobrego, sprawdzonego, perspektywicznego prawego obrońcy, nawet za spore pieniądze.

4

Muszę się przyznać, że troszkę z zazdrością zawsze patrzyłem na grę Realu Madryt z kontry... teraz, gra szybkim atakiem w naszym wykonaniu (nie popadając w hurraoptymizm) to naprawdę dzieło, dzięki któremu ręce same składają się do oklasków! Kapitalny mecz. :)

0

Muszę się przyznać, że troszkę z zazdrością zawsze patrzyłem na grę Realu Madryt z kontry... teraz, gra szybkim atakiem w naszym wykonaniu (nie popadając w hurraoptymizm) to naprawdę dzieło, dzięki któremu ręce same składają się do oklasków! Kapitalny mecz. :) Dobrej nocy Cules.

3

Niesamowicie cierpię z powodu jego odejścia. Uwielbiam tego gościa, serio...

0

Zdecydowanie Rafinha MVP. Mnóstwo serca facet włożył w ten mecz. Suarez troszeczkę odkupił swoje winy i z drugiej strony miał mnóstwo szczęścia, że nie straciliśmy punktów, bo co najmniej 2 sytuacje mógł zamienić na gola.

0

Prawda. Niestety, ale prawda.

0

Tak mnie naszło do przemyśleń i coś mi przyszło do głowy. Z chęcia podzielę się swoją sugestią i chętnie poczytam Wasze opinie na ten temat. Mianowicie, czy zauważyliście, że sezon, dwa lub trzy temu na początku każdego roku albo miesiąc, czy dwa po nim Barcelona lapala lekka zadyszke, to zawsze Real nas gonił. Teraz jest odwrotnie. Nie twierdzę, że Madryt ma zawahanie formy, ale coś się zmienia przynajmniej u nas. Sądzicie, że to kwestia przypadku, czy naprawdę zaczynamy robić jakieś kroki w kierunku zmian?

0

Jedyne co mógł powiedzieć, po ukazaniu przez piłkarzy takiej bezsilności, to właśnie skomplementować Neymara, czy kogokolwiek z Barcelony za dobry mecz. Nic nie dałoby mu krytykowanie. Po tej wypowiedzi swoją osobę postawił w bardzo jasnym świetle, a i reputacje swoim piłkarzom nieco podreperował. Słowa, słowami, choć mógł tak naprawdę myśleć zupełnie inaczej.

3

Nie od dzisiaj wiadomo, że murawa będzie anty barcelońska, zamiast przygotowana pod siebie.

1

Ja kiedyś zapomniałem hasła :( ale i tak te już mam ponad 4 :d

0

Zgadzam się, aczkolwiek kilku błędów można było uniknąć. :)

2

Problemem Busquetsa jest fakt, że od jakiegoś czasu w meczach z teoretycznie słabszym przeciwnikiem, brakuje mu koncentracji...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?