0

Odczytywanie sarkazmu w wypowiedziach to swego rodzaju ,,dar". :)

0

Umiejetnosciami na pewno Busquetsowi nie dorownuje, ale zaangazowaniem co najmniej dwukrotnie go przewyzsza, tak wiec na (teoretycznie) slabszego rywala powinno w zupelnosci wystarczyc.

3

Suarez i Neymar w PES'ie... fantastyczna robota. :)

0

Szkoda, ze szczyt dokonan przez nasz drugi sklad jest osiagniety, bo jestem pewien, ze w La Liga tez nie byliby chlopcami do bicia. ;)

0

Owszem. Gosc jest wszedobylski. Akurat moj wspollokator kibicuje Interowi, a ja przed meczem mu zasugerowalem, zeby zwrocil uwage na Cuadrado, to stwierdzil, ze na MS sie.nie popisal. Odpowiedz przyszla szybko, a nam zostaje zalowac, ze nie dolaczyl do Barcelony.

0

Najlepszy ofensywny lewy obronca, bo w defensywie ustepuje wielu zawodnikom. Jednak stylem gry pasuje do Barcelony idealnie, takze watpie w powodzenie tego transferu.

2

Brawo Bravo, tyle w temacie. :)

3

Wystarczyłoby podać 3 metry w lewo do nadbiegającego Neymara. Nie byłoby kontrowersji, a Munir wzmocniłby swój występ asystą. Tyle.

1

Dokladnie, tym bardziej, ze kupilismy dwoch roslych stoperow... Busquetsowi na pewno dobrze zrobilaby rywalizacja, bo poki co nie ma zadnego konkurenta na te pozycje.

0

Bardzo madre slowa. Niby banal, ale tak rzadko ktos prosto z mostu potrafi sie przyznac, ze byl slabszy. Na zwyciestwa sie nie zasluguje, tylko trzeba je wywalczyc. To jest sport, nieprzewdywalny, dlatego tak piekny...

0

Ja zamiast mizerii, kapustke kiszona. Z reszta sie zgadzam. :)

0

Nie wpadloby, bo nie oddalismy strzalu na bramke. :p

0

Ale nie dostal czerwa, nikt nie wie, co tam Messi mu powiedzial, nie zdobylismy bramki przez 80 minut, remis, strata punkyoe. Jedziemy dslej. Po co te dywagacje?

1

Smierc w Wenecji. ;D

3

Najbardziej martwi sposob gry w drugiej polowie, a zwlaszcza na jej poczatku. Dawno nie widzialem tak rozpaczliwie wykopujacej pilki Barcelony (fakt, lepsze to, niz glupie straty pod wlasnym polem karnym), momentami wrecz bezradnej. Bez polotu, nie mowiac juz o finezji. Ogolnie mecz nie porywal, bo poza rzutem wolnyn, po ktorym Bravo sparowal pilke na slupek, w meczu nie dzialo sie kompletnie nic. Problem tkwi w tym, ze druzyny grajace z Realem, robia to otwarcie, a nie zabudowuja bramki w 11, a czasem z rezerwowymi, trenerem i fizjoterapeutami.

0

Tylko z drugiej strony, ciekawe jak Sandro zagralby od 1. gwizdka. Podobnie bylo z Tello, ruchliwy, zwinny, szybki, idealny na koncowki spotkan z przecietnym rywalem. Poki co Sandro rowniez tylko w takiej roli widzielismy. Moze to jest typ "czarnego konia"?

0

7.? Czy zle widze? :d

0

Ja bym strzelal, ze procent niewiedzy oscyluje w granicach 55-60. :p

0

Fakt, wykluczenie Vyntry moze troche na wyrost, co nie zmienia faktu, ze 3 punkty i tak bylyby nasze. :p

0

Faktycznie gra inaczej, anizeli sezon temu. Szuka gry, kolegow, biega, walczy i stara sie sam odzyskiwac futbolowke. Usmiech sam wkrada sie na usta ogladajac takiego Messiego. :)

1

Ja tez mam nadzieje, ze bedzie sprawiedliwie. Tak z 3:0 dla Barcelony. ;D

6

Bardzo dobre posuniecie, raz, ze nie warto bylo ryzykowac, a dwa, trzeba tez pokazac, ze to Enrique rzadzi e druzynie, a nie pilkarze.

0

Niewazne* (taki blad ;D)

0

Nie wazne, jak bedzie wygladal ten sezon w pozniejszej fazie, to mimo wszystko bede popieral Enrique. Cieszy mnie bardzo fakt, ze daje szanse gry zawodnikom, skoro trenuje rownie ciezko, co nasze gwiazdy, albo nawet bardziej. Jestem zwolennikiem mlodych talentow (a tych na pewno w Barcelonie nie brakuje). Co wiecej, rywalizacja w druzynie moze wyjsc tylko na dobre, bo z pewnoscia przelozy sie na zaangazowanie w meczu.

1

Poprawka, Leo to najlepszy piłkarz w historii.

0

Nie mylmy szybkosci z przyspieszeniem. Rozpedzic takiego dryblasa jest ciezko, ale jak juz nabierze predkosci, to pedzi jak czolg. Podobnie jak Bolt. Chociaz mimo wszystko jestem zdziwiony.

0

Gra niestety glownie przez to, ze na boisko pomalu wraca Neymar, a Suarez jeszcze w ogole nie moze grac. Nie oszukujmy sie...

0

Gdybysmy chociaz polowe trafili, to wynik bylby wyzszy, aczkolwiek prawda jest, ze atakiem przyciaga sie kibicow, a obrona robi sie wyniki.

5

Niezły mecz Mathieu. Miał ze 2 niefrasobliwe wybicia piłki, ale na szczęście bez konsekwencji, warto też odnotować ofiarny wślizg i zablokowany strzał w okolicach 65. minuty. :)

0

Nie wiem jak zestawienie w lidze francuskiej.Oczywiscie mistrzostwo dla PSG,a kto dalej? Nie mam pojecia. Roma raczej mistrza nie zgarnie. W hiszpanskiej nie mialbym nic przeciwko :) bynajmniej. W angielskiej zycze Arsenalowi jak najlepiej, ze wzgledu na sympatie do sancheza

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?