szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oby Sergi Samper niedlugo zaczal pukac do szatni pierwszej druzyny. :)
0
Handanovicia to raczej w bramce nie zastapi. Tak poza tym, ladny wynik bramkarza Interu, 6 karnych z rzedu obronionyc. :)
0
Dokladnie tak. Podzielam Twoje zdanie w stu procentach. Trafil na najlepsza druzyne w historii, ktora poprowadzilby praktycznie kazdy. Teraz objalw elni wykreowa
2
No ja bym chyba zaryzykowal, ze Mascherano jest kolorem zielonym. To jest jedyny facet, ktory gra rownorzednie od kilku ladnych spotkan, wielokrotnie ratujac nam dupe. Zalowac jedynie mozna, ze nie gra na swojej pozycji.
0
Bo Bartrę widziałem w kilku jak nie kilkunastu innych meczach i radził sobie wybornie.
1
Dał więcej dokładnych podań, niż nasi pomocnicy ...
1
Wyrównanie tego rekordu to chyba jedyny pozytywny aspekt tego meczu... straaasznie ospale gramy ostatnimi czasy. O skuteczności nie wspomnę. Ważne, jeśli nie niezbędne 3 punkty.
1
Chciałbym, żeby Barcelona zagrała wielki mecz... w końcu, na poprawienie nastrojów, żeby zamknąć poniekąd usta krytykom, żeby wejść na lepszą ścieżkę.
0
Dlaczego tak jest? Bo marketing drużyny zejdzie na dalszy plan, a taka marka jak Barcelona musi mieć skład na ,,papierze", co niestety na wyniki często się nie przekłada.
0
Real traci dużo bramek, ale dużo więcej ich strzela. U nas poważnym problemem jest skuteczność. W obronie ok, może nie gramy najgorzej, ale jak już gola tracimy, to niestety nie potrafimy go odrobić...
0
Messi? Serio? Jeżeli Twoim zdaniem Messi był najlepszy na boisku, to radzę obejrzeć mecz jeszcze raz, a potem jeszcze raz... aż do skutku... Mascherano tylko i wyłącznie. Bravo też pełnił swój obowiązek, nie mam pretensji...
2
Po co dawna Barcelona? Tamta już nie wróci to pewne. Czas zrobić coś nowego! Zaskakiwać, grać z polotem i ochotą...
1
Dlatego tak momentami irytujący w swoich poczynaniach, młodziutki Traore by się przydał, jest mega silnym chłopakiem lubiącym przeprowadzić akcje samodzielnie, a nie cały czas szukać ,,najlepiej zarabiających".
0
Jest jakiś YT'owy stream? :)
0
Neuera nie znoszę (ogólna antypatia przykro mi), ale gość ma ogrom klasy.
0
4 jesli Mascherano ustawimy na srodku, a nawet 5, jesli Vermalen wroci (bo stawiam, ze gorzej jest naprawde ciezko zagrac).
0
Zgadzam sie z Toba kolego. W Barcelonie B gral rowniez samolubnie, jednak nie mozna porownywac defensorow z poszczegolnych lig. Dalej uwazam, ze ma ogromny potencjal, ale mocno mnie zrazil i patrzac na gre, Sandro na powolanie zasluzyl bardziej.
0
Fakt, sluszna uwaga, ale Mascherano w wielu sytuacjach wyprzedza rywali, a tego niestety u Busquetsa nie widac. Twardy orzech do zgryzienia ma LE. Zostaje nam zaufac ,,naszemu" trenerowi :) jednak mysle, ze wyjdzie Hiszpan.
3
To nic nie da, bo mnozenie przez 0 jest bez sensu. :)
2
Tez zwrocilem na to uwage, ale wypracowanie asyst, tez brzmi nieadekwatnie, bo asysta to owszem wypracowanie, ale bramki. :P nie to, ze sie czepiam. ;D
0
Ja nie mówię, że nie, aczkolwiek Barcelona bez Messiego traci co najmniej dwa razy tyle jakości, co Real bez Ronaldo.
0
Wystarczy zobaczyć jak GRA Messi, a nie tylko strzela.
0
Wiadomo, Messi przyzwyczaił do strzelania bramek, ale gdyby zamienić jego kreowanie gry w obecnym sezonie na skuteczność, to niestety nie miałby mu kto podawać... taka jest prawda, że nasza pomoc póki co jest najsłabsza od lat.
1
No ja niestety nie uznałbym tego meczu za dobry prognostyk przed klasykiem. W drugiej połowie nasza linia pomocy mocno przysypiała, a i obrona z Pique na czele popełniła sporo błędów... zejście Messiego w pełni zrozumiałe, a Munir po raz kolejny potwierdził jak bardzo egoistycznym jest zawodnikiem (mimo, że napastnik powinien mieć odrobinę z samoluba).
0
Przed rozpoczeciem sezonu moze i tak, bo w obecnej chwili wymienione propozycje sa juz w 85-90% pewne.
1
Porażkę białych z BARCELONĄ, a co za tym idzie, zwycięstwo Blaugrany... faktycznie, różnica ogromna.
0
A propos El Clásico, czy ktoś pisałby się na zorganizowanie czegoś w Warszawie? :) Tak w większym gronie zawsze lepiej przeżywać porażkę białych z Barceloną. :)
1
Prawde powiedziawszy to ciezko bedzie pobic ten rekord akurat w Madrycie, bo przy bardziej skoncetrowanych obroncach i trudniejszych spotkaniach, w obecnym sezonie to Messi musi rozgrywac pilke i obslugiwac kolegow, niz odwrotnie. Jednak licze na zwyciestwo, rekordy rekordami ale dla mnie najwazniejsze beda 3 punkty z odwiecznym rywalem. :)
2
Jeszcze lepiej, gdy dziewczyna tez za Barcelona i drze jape tak samo jak ja... :) a w brzuchu az skreca z radosci! :)
0
Plus megatalent Bojana, ktorego bylem zwolennikiem, a teraz... gdzie jest Bojan...