0

... Grande Neymar. Po prostu.

0

Ale to jest ustalenie BBVA, czy samej Barcelony?

2

A co to za problem, skoro Barca B to normalny klub, który gra w 3 lidze? To, że Barcelona gra tam ,,młodymi" to ich kwestia.

0

Trudno. Wielka strata, większej być nie mogło, ale zdrowie człowieka jest najważniejsze. Damy radę i bez naszego lidera. :)

2

Zastanawia mnie od pewnego czasu jakim sposobem Enrique ceni sobie bardziej Gumbau, aniżeli Sampera... tym bardziej, że ten drugi jest o rok młodszy.

2

I w tym momencie biegnę do sklepu! :D

0

Ja wiem, że oni są młodzi, wiem, że może trochę presji mają na sobie... ale co Luis Enrique widzi w tym Gumbau...?

0

A faule z premedytacją?

0

Ja nie powiedziałem, że może... czerwona kartka jak najbardziej zasłużona, ale te zawieszenia... to zakrawa na żart.

2

Czyli teraz ,,lepiej" złamać komuś nogę, zerwać więzadła, etc., niż powiedzieć coś, fakt faktem głupiego, pod wpływem emocji... duma ważniejsza od zdrowia i kariery, ok.

0

Patrząc na wczorajszy mecz z Aptekarzami... też mnie to zastanawia. :D

0

A miał co bronić? Bez przesady, ale myślę, że nikt z nas nie spisałby się w tym meczu gorzej od niego. :)

0

No i dobrze. Zmiennik jak znalazł. W chwili obecnej przydałby się bardzo, a zarobki rzędu 4 mln euro nie należą chyba do zbyt wygórowanych.

0

Opis Douglasa... zaskoczył wyglądem. :D hahaha

31

Dlaczego przy takiej postawie środka obrony nie gra Marc Bartra...?

0

Owszem, notował, ale Roberto ma trochę lat jeszcze przed sobą, więc myślę, że spokojnie mu dorówna w pewnym momencie.

1

Oj tak, Enrique wiedział, co mówi, określając Roberto bardziej inteligentnym piłkarsko od Alvesa... odnalazł się na tej prawej obronie, sumienny w defensywie, a i w ofensywie potrafi dośrodkować z pomysłem w przeciwieństwie do Brazylijczyka.

0

Czyli wiemy z kim przyjdzie mu zagrać jeden z najsłabszych. :p

2

Nie wspominając o naszej grze defensywnej, Ale co się dzieje z naszą skutecznością?

0

Byłoby rewelacyjnie.

0

A w bramce stał Dudek. :)

1

Oczywiście, że tak, przecież takiego strzału w pełnym biegu wymierzyć po prostu się nie da.

0

Jak obronimy w tym sezonie Ligę Mistrzów to i tak powiedzą Uefalona i aktorzy z Barcelony. ;)

0

Z checia zadalbym pytanie panu Koseckiemu, ale kogo... kogo to obchodzi?

2

Dlaczego komentatorzy są za Atletico?

0

Oczywiście, że tak. Ja również. Rok nawet samych treningów to kropla w morzu w porównaniu z grą w meczach o stawkę. :)

0

Brakowało bramki na 1:0 z rzutu rożnego. :)))

0

Zimny prysznic... lodowaty. Cóż szkoda, że w bezpośredniej walce o puchar. Dwumecz jeszcze się nie skończył, ale mimo wszystko... cholernie boli.

1

Strasznie boli pana Maradonę, że już teraz bije go na głowę Messi i broni się jedynie tym, że on zdobył MŚ, a crack Barcelony niestety nie...

0

Generuje albo i nie, sprzedaż samych gadżetów z wizerunkiem Messiego nie jest obojętna a poza tym każdy zarabia krocie...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?