2

Tak dla zasady. Przecież gra w Barcelonie. :)

4

Jeśli na Suareza nałożą jakąś karę, a na żadnego z zawodników Espanyolu nie, to będzie zakrawało na żart. W dodatku bardzo mało śmieszny. Absurdem jest, że potyczki słowne, które de facto są rodzajem boiskowej polemiki między piłkarzami, są karane bardziej dotkliwie, aniżeli próba skrzywdzenia przeciwnika poprzez brutalne zachowanie...

0

Wtedy musieliby sprzedać pół ekipy, żeby nie przekroczyć transferowego fair play.

0

Te 4:1 to i tak najmniejszy wymiar kary...

2

Szkoda, że tylko 4. Mogliby z 12:1 wygrać. :v

0

Gg, ez. Pique! :D

1

Już mi się podoba. Brakowało takiego zadziory w Barcelonie. ;)

1

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALEŻ GOOOOL! VAMOS! WRZUCIĆ TYM FLETOM JAK NAJWIĘCEJ!

1

Śmiesznym jest za co dostajemy kartki my, a za co dostają (lub nie?) ci drudzy...

0

A tak, prawda, wiedziałem, że miałem styczność z tym, tylko nie wiedziałem, czy tyczyć się będzie tego meczu, czy z Granadą. +

0

Arbiter... :v a to nie ten, co ostatnio Pique wyrzucił z boiska za obelgi? Czy pomyliłem artykuły? :D (Tj pół roku temu?)

3

Innego być nie może. 3:0 dla nas. ;)

0

Turan i Vidal, pół roku treningów czas wprowadzić w życie. ;)

1

Tak jest panie kolego. ;) Podpisuję się. Od siebie jeszcze dorzuciłbym Anthonego Hopkinsa.

0

Znów będę musiał oglądać na telefonie, w szkole. :p

1

Zbyt otwarty futbol grają niestety. Nie liczyłbym na to.

1

... a ile nam wygrał? Jak można w ogóle pieprzyć takie brednie. To są ludzie, wszystkiego NIE DA SIĘ wygrać. Niech się cieszą. Z CDR i tak odpadną.

2

Espanyol wygrał ligę chyba, tak się cieszą. ;v

0

Nie. Z tego, ze my punkty stracimy. Przeciez oni sa z Madrytu. :v

3

Boze... za co on daje kartki...

0

"Grajki" z Espanyolu spuchna w drugiej polowie. Stawiam na 0:2, 0;3. :)

0

Czyli ruszamy pełną parą! :D

0

Domyślnie mecze, w których padło więcej niż 2,5 bramki, czyli co najmniej 3. ;)

0

Mam nadzieję, że ich zjemy... w końcu gramy o 16. Pora taka obiadowa. :D

5

W tytule nie było dopisane, więc myślałem, że chodzi może o złotówki. :)

2

Jeśli piwka to regionalne, a nie te siki z wielkich rozlewni... ;) ja np lubię ciemne browarki.

0

Ło matko, co tu się stało! :D

0

Trener Betisu. :p

0

No to rekordzik na wyciągnięcie ręki. :)))

1

Będzie ok. Twardziel!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?