szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Tak dla zasady. Przecież gra w Barcelonie. :)
4
Jeśli na Suareza nałożą jakąś karę, a na żadnego z zawodników Espanyolu nie, to będzie zakrawało na żart. W dodatku bardzo mało śmieszny. Absurdem jest, że potyczki słowne, które de facto są rodzajem boiskowej polemiki między piłkarzami, są karane bardziej dotkliwie, aniżeli próba skrzywdzenia przeciwnika poprzez brutalne zachowanie...
0
Wtedy musieliby sprzedać pół ekipy, żeby nie przekroczyć transferowego fair play.
0
Te 4:1 to i tak najmniejszy wymiar kary...
2
Szkoda, że tylko 4. Mogliby z 12:1 wygrać. :v
0
Gg, ez. Pique! :D
1
Już mi się podoba. Brakowało takiego zadziory w Barcelonie. ;)
1
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAALEŻ GOOOOL! VAMOS! WRZUCIĆ TYM FLETOM JAK NAJWIĘCEJ!
1
Śmiesznym jest za co dostajemy kartki my, a za co dostają (lub nie?) ci drudzy...
0
A tak, prawda, wiedziałem, że miałem styczność z tym, tylko nie wiedziałem, czy tyczyć się będzie tego meczu, czy z Granadą. +
0
Arbiter... :v a to nie ten, co ostatnio Pique wyrzucił z boiska za obelgi? Czy pomyliłem artykuły? :D (Tj pół roku temu?)
3
Innego być nie może. 3:0 dla nas. ;)
0
Turan i Vidal, pół roku treningów czas wprowadzić w życie. ;)
1
Tak jest panie kolego. ;) Podpisuję się. Od siebie jeszcze dorzuciłbym Anthonego Hopkinsa.
0
Znów będę musiał oglądać na telefonie, w szkole. :p
1
Zbyt otwarty futbol grają niestety. Nie liczyłbym na to.
1
... a ile nam wygrał? Jak można w ogóle pieprzyć takie brednie. To są ludzie, wszystkiego NIE DA SIĘ wygrać. Niech się cieszą. Z CDR i tak odpadną.
2
Espanyol wygrał ligę chyba, tak się cieszą. ;v
0
Nie. Z tego, ze my punkty stracimy. Przeciez oni sa z Madrytu. :v
3
Boze... za co on daje kartki...
0
"Grajki" z Espanyolu spuchna w drugiej polowie. Stawiam na 0:2, 0;3. :)
0
Czyli ruszamy pełną parą! :D
0
Domyślnie mecze, w których padło więcej niż 2,5 bramki, czyli co najmniej 3. ;)
0
Mam nadzieję, że ich zjemy... w końcu gramy o 16. Pora taka obiadowa. :D
5
W tytule nie było dopisane, więc myślałem, że chodzi może o złotówki. :)
2
Jeśli piwka to regionalne, a nie te siki z wielkich rozlewni... ;) ja np lubię ciemne browarki.
0
Ło matko, co tu się stało! :D
0
Trener Betisu. :p
0
No to rekordzik na wyciągnięcie ręki. :)))
1
Będzie ok. Twardziel!