1

Panie i Panowie. Gdzie znajdę, nawet odpłatnie, stream, który będzie mi chodził płynnie na jutrzejszy meczyk? :)

16

Spoko, zrewanżujemy się, że ta 5. bramka nie wpadła. :D

3

-12... się ociepliło. ;D

2

No to jest niemożliwe! :/

0

Przegrałem 2 dyszki. :( Ale w sumie warto teraz się pośmiać z Realu. :D

0

Panie i Panowie. Real jest naprawdę tak słaby, czy co? Bo nie oglądam meczu.

0

Oj tak! Płakałem razem z Bellettim wtedy. :)

4

Chyba, ze dla nas. :D

1

Punktowali o 3 razy za duzo...

0

Spokojnie. Real na ten sezon cel prawdopodobnie osiągnie. Ronaldo zostanie królem strzelców LM. :D

0

Dzisiejsze zwycięstwo (tak, jestem optymistą :D) da nam wyrównanie rekordu, czy mamy szansę go pobić?

0

Co jest z tymi komentarzami?: o

0

O co chodzi, bo nie rozumiem? :D

0

1:3 dawałoby awans Arsenalowi, więc 3.

0

Atletico 0:0, ew 1:1, a City... hmm ostatnio grali z Czelsi 3 składem, ale mimo wszystko dałbym 1x na Dynamo.

17

Wielkie brawa dla tego pana za pomeczowe zachowanie.

6

To prawda, ale tym właśnie różni się ta Barcelona od tamtej... potrafi odrobinę pocierpieć i jest bardziej uniwersalna. :)

10

To jest dopiero klasa. Ogromne brawa dla pana Cecha.

0

Najlepsze jest to, że Sanchez mówił o planie powstrzymania Messiego... o ironio. :D Jakie to okrutne. :)

0

Jakby nie patrzeć, Zizou radzi sobie lepiej. :D

0

futboldhd jak najbardziej śmiga. :)

0

Neymar trzyma Suareza chyba po to, żeby przy kolejny karnym go nie uprzedził. :D

7

Bardzo słusznie. ;) Aczkolwiek tytuł na pierwszy rzut oka brzmi trochę śmieszne. :D

1

Mają bramki i trybuny? :D No tego, to bym się nie spodziewał. :p

0

No chyba nie. :)

0

Jeśli znajdziesz coś na YT, to polecam pobrać stamtąd. :)

0

Arsenal będzie chciał grać ofensywny futbol, a mam przeczucie, że skrzętnie to wykorzystamy. ;) Stawiam 1:3, a co tam. :D Suarez pokaże, że umiał w angielskiej strzelać. :)

0

Ooo smutnysyn, co uderzyl. ;o

3

Hahahahha. To takie prawdziwe. :D

0

Błąd w tytule! Ronaldo to SKRZYDŁOWY. :vvv

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?