szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Panie i Panowie. Gdzie znajdę, nawet odpłatnie, stream, który będzie mi chodził płynnie na jutrzejszy meczyk? :)
16
Spoko, zrewanżujemy się, że ta 5. bramka nie wpadła. :D
3
-12... się ociepliło. ;D
2
No to jest niemożliwe! :/
0
Przegrałem 2 dyszki. :( Ale w sumie warto teraz się pośmiać z Realu. :D
0
Panie i Panowie. Real jest naprawdę tak słaby, czy co? Bo nie oglądam meczu.
0
Oj tak! Płakałem razem z Bellettim wtedy. :)
4
Chyba, ze dla nas. :D
1
Punktowali o 3 razy za duzo...
0
Spokojnie. Real na ten sezon cel prawdopodobnie osiągnie. Ronaldo zostanie królem strzelców LM. :D
0
Dzisiejsze zwycięstwo (tak, jestem optymistą :D) da nam wyrównanie rekordu, czy mamy szansę go pobić?
0
Co jest z tymi komentarzami?: o
0
O co chodzi, bo nie rozumiem? :D
0
1:3 dawałoby awans Arsenalowi, więc 3.
0
Atletico 0:0, ew 1:1, a City... hmm ostatnio grali z Czelsi 3 składem, ale mimo wszystko dałbym 1x na Dynamo.
17
Wielkie brawa dla tego pana za pomeczowe zachowanie.
6
To prawda, ale tym właśnie różni się ta Barcelona od tamtej... potrafi odrobinę pocierpieć i jest bardziej uniwersalna. :)
10
To jest dopiero klasa. Ogromne brawa dla pana Cecha.
0
Najlepsze jest to, że Sanchez mówił o planie powstrzymania Messiego... o ironio. :D Jakie to okrutne. :)
0
Jakby nie patrzeć, Zizou radzi sobie lepiej. :D
0
futboldhd jak najbardziej śmiga. :)
0
Neymar trzyma Suareza chyba po to, żeby przy kolejny karnym go nie uprzedził. :D
7
Bardzo słusznie. ;) Aczkolwiek tytuł na pierwszy rzut oka brzmi trochę śmieszne. :D
1
Mają bramki i trybuny? :D No tego, to bym się nie spodziewał. :p
0
No chyba nie. :)
0
Jeśli znajdziesz coś na YT, to polecam pobrać stamtąd. :)
0
Arsenal będzie chciał grać ofensywny futbol, a mam przeczucie, że skrzętnie to wykorzystamy. ;) Stawiam 1:3, a co tam. :D Suarez pokaże, że umiał w angielskiej strzelać. :)
0
Ooo smutnysyn, co uderzyl. ;o
3
Hahahahha. To takie prawdziwe. :D
0
Błąd w tytule! Ronaldo to SKRZYDŁOWY. :vvv