0

Przeczuwam 0:4. :P

0

Słabo, bo gdy spadnie Real B i C, to Ronaldo straci połowę swoich bramek. :D

1

Każdy z nas chyba życzy spadku Getafe i Espanyolowi. :D

4

Ładnie to wygląda, gdy Atletico ma 2 mecze więcej od nas, a wciąż są na drugim miejscu. :)

0

Na stadionie w Madrycie będzie ciężko, ale trzymajmy kciuki za rewelację rozgrywek. :)

0

Nie da się ukryć, że boczni obrońcy stanowią dość mocno o sile napędowej Barcelony.

1

Lepiej karać po 3-4 mecze za utarczki słowne, których de facto dopuszcza się każdy...

0

Luisowi zmniejszyli wymiar kary do 1 meczu... przecież to jest jakiś absurd. :)

1

Busquets jest niewiarygodny... niesamowity, genialny.

1

Alez Suarez to jest dzik!! :D

0

Też mam troszeczkę, technologia wody i ścieków, technologia robót budowlanych, maszynoznawstwo i systemy nawodnień. ;P Smacznego w takim razie. ;)

0

Ja sobie zafunduje piątek wolny! :D Ale po to, żeby się uczyć na ostatnie egzaminy. :/ Też bym powędrował z Jasiem chętnie. ;) Cheers!

2

A co jeśli to my gramy w stylu Leicester? :D

0

10 lat? W sumie oni mają troszkę inne standardy życiowe. Ja pewnie mógłbym iść po miesiącu, czyli koło 2mln euro. :D

3

Jak prawdziwy tata. :D

0

Niby tak, ale Valencia pokazała, że punkty urywać potrafi, a puchar może być jedyną deską ratunku.

1

Kurs na Barcelonę w środę: 1,13... to chyba ,,lekka" przesada?

0

Ronaldo... 8 goli strzelonych Espanyolowi. Przypadek? :v

0

A to widziałem, fakt. No z tego zrobiła się fantastyczna sytuacja tylko dlatego, że Griezmann pokazał swój kunszt. Genialna i zarazem szczęśliwa obrona naszego portero. :) Powinniśmy udokumentować trzecim golem i byłoby po zawodach. Najważniejsze 3 punkty, pozdrawiam. :))

10

Atletico chyba było przekonane, że sędzia będzie pobłażliwy albo po prostu ślepy jak w meczu Barcelony z Espanyolem, a z racji tego, że taka sytuacja miejsca nie miała, dwóch z nich wyleciało... i bardzo słusznie.

0

Gdyby w momencie faulu jego lewa noga była kilkanaście cm bliżej Luisa i była nogą postawną... na szczęście nie była. Jeśli go nie zawieszą na kilka meczy, to będzie śmiech. :)

0

Kiedy mieli 200% okazje? Wyszedłem do kibla w tym momencie, czy co?

0

Faktycznie, w Hiszpanii decyduje bezpośredni mecz. "7" punktów, a praktycznie wszystko od dzisiejszego meczu. :) Nie mogę się doczekać.

0

Jest z pewnoscia. Nasza ewentualna wygrana stwarza.teoretycznie 6 punktowa przewage. Oczywiscie z.calym szacunkiem do Gijon, ale oloweczkiem dopisuje 3 oczka za te spotkanie. Przede wszystkim komfort psychiczny, ze rywal nie siedzi nam tuz za plecami lub nawet jest ponad...

0

Z niesamowitym luzem Enrique odpowiada na bardzo trudne pytania, omijajac je szerokim lukiem, orbracajac w zart. Kapitalne podejscie, gdyz dla reporterow jakakolwiek inna odpowiedz dawalaby szanse na szukanie sensacji. Mega inteligentny czlowiek.

0

I dobrze, że nie jesteś, dzięki temu każdy jest unikalny i wyjątkowy. :)

0

W pracy głównie się uczy, a na studiach dostaje możliwość dostania tej pracy. :) W praktyce chłonie się wiedzę 3 razy szybciej.

0

Prawda. Niestety prawda. Sam byłem w LO, prawie najlepszym w województwie i co z tego? Jestem na studiach inżynierskich, na ostatnim roku, a było mi cholernie ciężko, bo gówno umiałem po tym wspaniałym liceum...

1

Studia dziennikarskie malymi krokami wychodza z obiegu. Poza tym w tej dziedzinie albo trzeba miec znajomosci albo byc... wybitnym?

0

Kwestii sarkazmu uczyć mnie nie musisz, sam doskonale wiem, co to znaczy i lubuję się w tego typu żartach. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?