szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Przeczuwam 0:4. :P
0
Słabo, bo gdy spadnie Real B i C, to Ronaldo straci połowę swoich bramek. :D
1
Każdy z nas chyba życzy spadku Getafe i Espanyolowi. :D
4
Ładnie to wygląda, gdy Atletico ma 2 mecze więcej od nas, a wciąż są na drugim miejscu. :)
0
Na stadionie w Madrycie będzie ciężko, ale trzymajmy kciuki za rewelację rozgrywek. :)
0
Nie da się ukryć, że boczni obrońcy stanowią dość mocno o sile napędowej Barcelony.
1
Lepiej karać po 3-4 mecze za utarczki słowne, których de facto dopuszcza się każdy...
0
Luisowi zmniejszyli wymiar kary do 1 meczu... przecież to jest jakiś absurd. :)
1
Busquets jest niewiarygodny... niesamowity, genialny.
1
Alez Suarez to jest dzik!! :D
0
Też mam troszeczkę, technologia wody i ścieków, technologia robót budowlanych, maszynoznawstwo i systemy nawodnień. ;P Smacznego w takim razie. ;)
0
Ja sobie zafunduje piątek wolny! :D Ale po to, żeby się uczyć na ostatnie egzaminy. :/ Też bym powędrował z Jasiem chętnie. ;) Cheers!
2
A co jeśli to my gramy w stylu Leicester? :D
0
10 lat? W sumie oni mają troszkę inne standardy życiowe. Ja pewnie mógłbym iść po miesiącu, czyli koło 2mln euro. :D
3
Jak prawdziwy tata. :D
0
Niby tak, ale Valencia pokazała, że punkty urywać potrafi, a puchar może być jedyną deską ratunku.
1
Kurs na Barcelonę w środę: 1,13... to chyba ,,lekka" przesada?
0
Ronaldo... 8 goli strzelonych Espanyolowi. Przypadek? :v
0
A to widziałem, fakt. No z tego zrobiła się fantastyczna sytuacja tylko dlatego, że Griezmann pokazał swój kunszt. Genialna i zarazem szczęśliwa obrona naszego portero. :) Powinniśmy udokumentować trzecim golem i byłoby po zawodach. Najważniejsze 3 punkty, pozdrawiam. :))
10
Atletico chyba było przekonane, że sędzia będzie pobłażliwy albo po prostu ślepy jak w meczu Barcelony z Espanyolem, a z racji tego, że taka sytuacja miejsca nie miała, dwóch z nich wyleciało... i bardzo słusznie.
0
Gdyby w momencie faulu jego lewa noga była kilkanaście cm bliżej Luisa i była nogą postawną... na szczęście nie była. Jeśli go nie zawieszą na kilka meczy, to będzie śmiech. :)
0
Kiedy mieli 200% okazje? Wyszedłem do kibla w tym momencie, czy co?
0
Faktycznie, w Hiszpanii decyduje bezpośredni mecz. "7" punktów, a praktycznie wszystko od dzisiejszego meczu. :) Nie mogę się doczekać.
0
Jest z pewnoscia. Nasza ewentualna wygrana stwarza.teoretycznie 6 punktowa przewage. Oczywiscie z.calym szacunkiem do Gijon, ale oloweczkiem dopisuje 3 oczka za te spotkanie. Przede wszystkim komfort psychiczny, ze rywal nie siedzi nam tuz za plecami lub nawet jest ponad...
0
Z niesamowitym luzem Enrique odpowiada na bardzo trudne pytania, omijajac je szerokim lukiem, orbracajac w zart. Kapitalne podejscie, gdyz dla reporterow jakakolwiek inna odpowiedz dawalaby szanse na szukanie sensacji. Mega inteligentny czlowiek.
0
I dobrze, że nie jesteś, dzięki temu każdy jest unikalny i wyjątkowy. :)
0
W pracy głównie się uczy, a na studiach dostaje możliwość dostania tej pracy. :) W praktyce chłonie się wiedzę 3 razy szybciej.
0
Prawda. Niestety prawda. Sam byłem w LO, prawie najlepszym w województwie i co z tego? Jestem na studiach inżynierskich, na ostatnim roku, a było mi cholernie ciężko, bo gówno umiałem po tym wspaniałym liceum...
1
Studia dziennikarskie malymi krokami wychodza z obiegu. Poza tym w tej dziedzinie albo trzeba miec znajomosci albo byc... wybitnym?
0
Kwestii sarkazmu uczyć mnie nie musisz, sam doskonale wiem, co to znaczy i lubuję się w tego typu żartach. :)