szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Arbeloa... to wystarcajaca obelga. :D
2
Przykro mi, 0:2 to maksimum, co mozemy zaoferowac. ;p
0
... będzie. :D
1
O! Jedyna slusza uwaga. :)
0
Niech grają na narodowym. :D
23
Ale to się nazywa instynkt strzelecki... Suarez ma to we krwi.
0
Teoretycznie jedyny legalny w Polsce, jeśli chodzi o buki w internecie. :)
3
Real to odpada z Romą. :D
1
Hahahaha! :D Uwielbiam tego faceta. :p
12
To jest kwintesencja słowa ZESPÓŁ.
2
To jest po prostu magia, maestria, piłkarskie cuda. Co zagrała dzisiaj Barcelona z przodu w drugiej połowie spokojnie może łzy wzruszenia i radości wywołać zarazem. GENIALNY mecz, fantastyczna odpowiedź za te 4:1. Po prostu ręce same do oklasków, a uśmiech z automatu na twarzy. :) Pozdrawiam Was serdecznie! :D
1
Będzie dobrze! Rozkręcimy się po przerwie i się skończy 3:1. :)
1
Dni w serwisie
1823
Liczba komentarzy
988
:) Nie jestem zbytnio wylewny. Pragnę dodać, że hasło do starszego konta przepadło. :(
5
Camara grał w koszuli? :D
1
Ten sztuczny okrzyk radosci: "vamos!". Hahhaha. :D
0
Chodzi mi o to, że zagrał najlepiej z drużyny, chociaż i tak na więcej, niż 5-6 nie zasłużył.
0
W sumie bardzo słusznie. :)
1
Było, musiałeś przeoczyć. :)
0
Nie wyobrazam sobie Neymara w innej koszulce, niz "nasza". Poza strojem pilkarskim oczywiscie. :d
0
Jasne, ale pomyśl sobie jak on by się poczuł. Poza tym plotki zdementowane. :) Arda zostaje.
2
Ogromne pokłady finansowe włożone w Suareza jak najbardziej się opłaciły. Można gadać, ale ten transfer był zaplanowany w mistrzowski sposób. Właśnie takiej ,,9" potrzebowała Barcelona. Osoby, która odda serce na boisku, jest dosłownie wszędzie, bo biegać uwielbia, a do tego z ponadprzeciętnym instynktem strzeleckim. Kto, jak kto, ale Luis będzie gryzł (:D) murawę, żeby tylko zrobić coś pożytecznego. Uwielbiam tego gościa. :)
14
Fakt, takie pieniądze piechotą nie chodzą (o ironio :D), ale gość zgodził się nie grać przez pół roku, żeby dołączyć do ukochanego klubu i cholernym chamstwem byłoby go sprzedawać...
0
Rekord, rekordem, ale wolałbym, żeby nasi wypoczęli... wolałbym nawet przegrać jutrzejszy mecz (choć jestem pewien, że wygramy ;)), niż później oddychać rękawami przez jakiś głupi mecz, który jest formalnością.
0
To prawda, ale wynik, wynikiem, dokładność podań, finezja i pewność siebie, która emanowała wręcz z naszych ulubieńców. Patrzę w przyszłość z optymizmem, że to my zostaniemy pierwszymi obrońcami LM. :)
0
Na Barcelonę grającą tak jak w ostatnim meczu z Valencią nie byłoby drużyny nawet chyba w historii... no chyba, że Barcelona z CN z 5:0 z Realem. :))))
0
Samobójcze! HEHE! Ale żart... Kiedyś chyba w poprzeczkę trafił.
0
No, póki co w Barcelonie ma 3 bramki chyba. :))
2
Przy tak grającej Barcelonie wszyscy są ,,średni". :p
8
Musiałby jej nienawidzić... :) a druga sprawa, na jaką łatwiznę? Przecież największym sukcesem jest dotrzeć do klubu numer 1, gdzie wygrywa się trofeum, za trofeum, a do tego odgrywać tam pierwsze skrzypce. Chyba, że pojęcie sukcesu jakoś źle rozumiem, czy coś.
0
Widocznie boi się rywalizacji. Jak można mówić, że nie chciałoby się grać w najlepszej drużynie w historii? :))