1

Arbeloa... to wystarcajaca obelga. :D

2

Przykro mi, 0:2 to maksimum, co mozemy zaoferowac. ;p

0

... będzie. :D

1

O! Jedyna slusza uwaga. :)

0

Niech grają na narodowym. :D

23

Ale to się nazywa instynkt strzelecki... Suarez ma to we krwi.

0

Teoretycznie jedyny legalny w Polsce, jeśli chodzi o buki w internecie. :)

3

Real to odpada z Romą. :D

1

Hahahaha! :D Uwielbiam tego faceta. :p

12

To jest kwintesencja słowa ZESPÓŁ.

2

To jest po prostu magia, maestria, piłkarskie cuda. Co zagrała dzisiaj Barcelona z przodu w drugiej połowie spokojnie może łzy wzruszenia i radości wywołać zarazem. GENIALNY mecz, fantastyczna odpowiedź za te 4:1. Po prostu ręce same do oklasków, a uśmiech z automatu na twarzy. :) Pozdrawiam Was serdecznie! :D

1

Będzie dobrze! Rozkręcimy się po przerwie i się skończy 3:1. :)

1


Dni w serwisie
1823

Liczba komentarzy
988

:) Nie jestem zbytnio wylewny. Pragnę dodać, że hasło do starszego konta przepadło. :(

5

Camara grał w koszuli? :D

1

Ten sztuczny okrzyk radosci: "vamos!". Hahhaha. :D

0

Chodzi mi o to, że zagrał najlepiej z drużyny, chociaż i tak na więcej, niż 5-6 nie zasłużył.

0

W sumie bardzo słusznie. :)

1

Było, musiałeś przeoczyć. :)

0

Nie wyobrazam sobie Neymara w innej koszulce, niz "nasza". Poza strojem pilkarskim oczywiscie. :d

0

Jasne, ale pomyśl sobie jak on by się poczuł. Poza tym plotki zdementowane. :) Arda zostaje.

2

Ogromne pokłady finansowe włożone w Suareza jak najbardziej się opłaciły. Można gadać, ale ten transfer był zaplanowany w mistrzowski sposób. Właśnie takiej ,,9" potrzebowała Barcelona. Osoby, która odda serce na boisku, jest dosłownie wszędzie, bo biegać uwielbia, a do tego z ponadprzeciętnym instynktem strzeleckim. Kto, jak kto, ale Luis będzie gryzł (:D) murawę, żeby tylko zrobić coś pożytecznego. Uwielbiam tego gościa. :)

14

Fakt, takie pieniądze piechotą nie chodzą (o ironio :D), ale gość zgodził się nie grać przez pół roku, żeby dołączyć do ukochanego klubu i cholernym chamstwem byłoby go sprzedawać...

0

Rekord, rekordem, ale wolałbym, żeby nasi wypoczęli... wolałbym nawet przegrać jutrzejszy mecz (choć jestem pewien, że wygramy ;)), niż później oddychać rękawami przez jakiś głupi mecz, który jest formalnością.

0

To prawda, ale wynik, wynikiem, dokładność podań, finezja i pewność siebie, która emanowała wręcz z naszych ulubieńców. Patrzę w przyszłość z optymizmem, że to my zostaniemy pierwszymi obrońcami LM. :)

0

Na Barcelonę grającą tak jak w ostatnim meczu z Valencią nie byłoby drużyny nawet chyba w historii... no chyba, że Barcelona z CN z 5:0 z Realem. :))))

0

Samobójcze! HEHE! Ale żart... Kiedyś chyba w poprzeczkę trafił.

0

No, póki co w Barcelonie ma 3 bramki chyba. :))

2

Przy tak grającej Barcelonie wszyscy są ,,średni". :p

8

Musiałby jej nienawidzić... :) a druga sprawa, na jaką łatwiznę? Przecież największym sukcesem jest dotrzeć do klubu numer 1, gdzie wygrywa się trofeum, za trofeum, a do tego odgrywać tam pierwsze skrzypce. Chyba, że pojęcie sukcesu jakoś źle rozumiem, czy coś.

0

Widocznie boi się rywalizacji. Jak można mówić, że nie chciałoby się grać w najlepszej drużynie w historii? :))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?