szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nie mamy nic do stracenia. Mieliśmy 0 procent szans podobno. Zostały jeszcze 2 gole. Wierzymy siostry i bracia! :D
4
Panie i Panowie... cokolwiek by się nie stało już teraz, to jestem dumny z piłkarzy Barcelony. Dawno nie widziałem ich grających z takim zawzięciem i charakterem!
0
GOOOOOOOLAZO!!! :D
0
Spoko i tak strzeli w doliczonym czasie i Real przejdzie. :D
3
To co może się dzisiaj zdarzyć... po prostu jest nie do opisania. Stracić już nie możemy nic, możemy tylko zyskać, a co za tym idzie przejść do historii. Mimo rezultatu, to będzie dobre widowisko.
0
Mówi tak.... bo może tak mówić. Rozjechali nas u siebie, więc czego mają się bać? Żeby nie było... wciąż wierzę.
1
Jakbym widział Barcelonę, gdy zdarza im się przegrać 0:1, 1:2. :)
0
Oj zdecydowanie najlepszy środek pola na świecie. Przyjemniejszy dla oka moim zdaniem był styl Iniesty i Xaviego, ale ci dwaj panowie obecnie tworzą duet o porównywalnej sile, który fakt faktem, tak jak powiedziałeś jest marnowany.
0
Dogrywki być nie może. A Napoli 3 bramek już nie strzeli.
1
Przecież to już nawet śmieszne nie jest.
0
Gdyby to chociaz 3:0 bylo... aczkolwiek jesli ktos jest w stanie dokonac remontady, to tylko Barcelona. Rozum mowi nie, ale wierze calym sercem.
0
Byloby idealnie, gdybysmy mieli ostatni mecz w lidze z Realem i nikt nie stracilby juz punktów do koncs sezonu... takie spotkanie o mistrzostwo. Choc nie miałbym nic przeciwko, gdybysmy zapewnili sobie je juz kilka kolejek przed. :p
0
W koncu na boisku to wlasnie Pique byl najblizej Puyola... cos w tym jest. :)
0
Bynajmniej, patrzac przez pryzmat ostatnich kilku lat to krolewscy zdobyli mniej, niz Barcelona. Mnie tylko zastanawia fakt dlaczego przy tak rozwinietej technologii nie moga wprowadzić powtorek wideo. ;)
0
Ja nie mówię tutaj o tym, że Real nie gra do końca, tylko o tym, że nie pamiętam meczu, w którym sędziowie skrzywdzili Real. Co więcej, nie graliby do końca, gdyby przegrywali w 85 minucie 2,3-0, bo ktoś im te bramki czasem pomaga zdobywać. Nie, nie mam bólu dupy. :)
0
Trochę niepokoi to, że obrońcy mają najwięcej podań w drużynie...
0
Kaplica. :p Czyli trzeba wygrać co najmniej trzema bramkami.
108
W przypadku Realu to wypowiedź Ramosa o decyzjach sędziów powinna brzmieć: sędziowie czasem coś nam dają, a czasem zabierają przeciwnikom.
Szczerze, to nie pamiętam meczu, w którym Real stracił punkty przez sędziów.
0
Był karny, czy ,,byl''? :)
2
Po fazie grupowej można dokonywać korekt w składach. Nie wiem ilu, ale można.
0
Matko bosko... co tu sie wydarzylo. :p
5
Wygrać może i wygramy, ale odrobić wyniku nie odrobimy.
1
Polskie Składy Budowlane? :D
0
Dla mnie numerem jeden zawsze pan Iniesta. Wiem, że Messi to najlepszy piłkarz wszechczasów, Neymar też jest fenomenem, wszyscy, których wypisałeś są niesamowicie, ale mam tak ogromny sentyment do tego faceta, że jednym z moich marzeń jest uścisnąć mu dłoń i podziękować za to, co robi.
0
Jeśli 1/8 finału ligi mistrzów traktuje jako wielkie rzeczy, to tak. Zgadzam się z nim. :)
0
Ja staram się być taki jak w walentynki cały rok, więc sens tego święta jest dla mnie mało istotny.
1
Suarez skacze do glowki, zolta kartka, gosc lamie kostke Vidalowi, nie ma faulu.
1
Wybacz, ze zapomniałem. Najlepszego :D
0
Poziom sędziowania w Hiszpanii Cię zaskoczył?! Nie może być. :p
1
Aaaa, teraz zrozumiałem. He he.
#Gmoch