0

Eeee, ja pochodzę z Ełku. :D

0

Żartuję. Rocznik 91 z tej strony. Spoko, jak coś to się piszę.

0

Nie wyobrażam sobie musieć przestać oglądać pana Iniestę. :(

1

W sumie czemu nie. Czy jest jakiś ogranicznik wiekowy? :D

6

70 tysięcy-połowa? Ech... w naszej nieszczęsnej stolicy na połowę kawalerki by nie wystarczyło.

0

Ja to samo. :D Ponad 200 poszłoooo. :p

3

Zadowoleni? :D Weszło?

0

To prawda, co bylo wynikiem zmeczenia. Musiala nastapic chwila oddechu w tak intensywnym pressingu.

0

Problem w tym, ze mielismy multum szczescia i dyspozycje MAtS... spokojnie mogli wbic 2-3 gole.

1

Kogo widzielibyście na miejscu Leo podczas nieobecności w systemie 3-4-3?

0

Jeśli przeciwnik umie radzić sobie z wysokim pressingiem, to ustawienie 3-4-3 może być dla nas zgubne. Nie mówię tutaj o meczu z Granadą (nie ujmując nikomu umiejętności), ale o zespołach z wyższej półki.

1

Polowa z tego. :p Ja sie zastanawiam, czy dac jakiegos tasiemca, czy troche ambitniej zagrac.

0

Aguero gra padakę, a Dybala z lekkim urazem.

0

Ba! Nie widać go kompletnie w dzisiejszym meczu.

0

Też wychodzę z takiego założenia. Aczkolwiek z chęcią zobaczyłbym Coutinho w Barcelonie. Brakuje nam takiego polotu w środku pola, niekonwencjonalności, którą jeszcze potrafi dać Iniesta. Poza tym miło byłoby popatrzeć na współpracę kolegów z kadry. :)

0

Zapewne widzieliscie newsa na temat wymiany na linii Barca-Liverpool. Waszym zdaniem warto oddac Rakitica i doplacic za Coutinho?

0

Brazylia z hc. :)

0

Ja od kilku lat mam konto na betsson. Kursy nie powalają, ale z wypłatą kasy nie miałem nigdy problemu. Kilka godzin i jest na koncie.

0

Już teraz jest fenomenem... mam nadzieję, że jeszcze dużo przed nim. :)

2

Muszę przyznać, że bardzo przyjemną dla oka piłkę grają brazylijczycy. Znowu... w końcu... :)

0

Dokładnie. Bez sensu byłoby, gdyby kwalifikacje zapewniał skład ,,X", a później 3/4, jak nie więcej osób byłoby zupełnie innych. :)

0

Jak graja baskowie? Jest szansa na remis?

0

Transmituja skoki narciarskie na sport.tvp.pl.?

4

Przecież ja bym tam siedział, aż by mnie sami z tego stadionu wygonili. :p

0

Hola! Pomyliła się! :P

5

Teraz wiem jak się czuje Real. Po prostu ma to w dupie, bo cieszy się z wygranych. :)

0

8. kolego. :D Spóźniony prezent na wczorajsze urodziny dostałem. :P

0

CO TU SIĘ DZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TU NIE KOCHAĆ TEGO KLUBU!!!

0

Nie ma co. Neymar rośnie na lidera.

1

Nie ma dogrywki. 3 bramki do awansu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?