szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eeee, ja pochodzę z Ełku. :D
0
Żartuję. Rocznik 91 z tej strony. Spoko, jak coś to się piszę.
0
Nie wyobrażam sobie musieć przestać oglądać pana Iniestę. :(
1
W sumie czemu nie. Czy jest jakiś ogranicznik wiekowy? :D
6
70 tysięcy-połowa? Ech... w naszej nieszczęsnej stolicy na połowę kawalerki by nie wystarczyło.
0
Ja to samo. :D Ponad 200 poszłoooo. :p
3
Zadowoleni? :D Weszło?
0
To prawda, co bylo wynikiem zmeczenia. Musiala nastapic chwila oddechu w tak intensywnym pressingu.
0
Problem w tym, ze mielismy multum szczescia i dyspozycje MAtS... spokojnie mogli wbic 2-3 gole.
1
Kogo widzielibyście na miejscu Leo podczas nieobecności w systemie 3-4-3?
0
Jeśli przeciwnik umie radzić sobie z wysokim pressingiem, to ustawienie 3-4-3 może być dla nas zgubne. Nie mówię tutaj o meczu z Granadą (nie ujmując nikomu umiejętności), ale o zespołach z wyższej półki.
1
Polowa z tego. :p Ja sie zastanawiam, czy dac jakiegos tasiemca, czy troche ambitniej zagrac.
0
Aguero gra padakę, a Dybala z lekkim urazem.
0
Ba! Nie widać go kompletnie w dzisiejszym meczu.
0
Też wychodzę z takiego założenia. Aczkolwiek z chęcią zobaczyłbym Coutinho w Barcelonie. Brakuje nam takiego polotu w środku pola, niekonwencjonalności, którą jeszcze potrafi dać Iniesta. Poza tym miło byłoby popatrzeć na współpracę kolegów z kadry. :)
0
Zapewne widzieliscie newsa na temat wymiany na linii Barca-Liverpool. Waszym zdaniem warto oddac Rakitica i doplacic za Coutinho?
0
Brazylia z hc. :)
0
Ja od kilku lat mam konto na betsson. Kursy nie powalają, ale z wypłatą kasy nie miałem nigdy problemu. Kilka godzin i jest na koncie.
0
Już teraz jest fenomenem... mam nadzieję, że jeszcze dużo przed nim. :)
2
Muszę przyznać, że bardzo przyjemną dla oka piłkę grają brazylijczycy. Znowu... w końcu... :)
0
Dokładnie. Bez sensu byłoby, gdyby kwalifikacje zapewniał skład ,,X", a później 3/4, jak nie więcej osób byłoby zupełnie innych. :)
0
Jak graja baskowie? Jest szansa na remis?
0
Transmituja skoki narciarskie na sport.tvp.pl.?
4
Przecież ja bym tam siedział, aż by mnie sami z tego stadionu wygonili. :p
0
Hola! Pomyliła się! :P
5
Teraz wiem jak się czuje Real. Po prostu ma to w dupie, bo cieszy się z wygranych. :)
0
8. kolego. :D Spóźniony prezent na wczorajsze urodziny dostałem. :P
0
CO TU SIĘ DZIEJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! JAK TU NIE KOCHAĆ TEGO KLUBU!!!
0
Nie ma co. Neymar rośnie na lidera.
1
Nie ma dogrywki. 3 bramki do awansu.