szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Może i racja, to była chyba wyjazdowa sprzed roku, czy dwóch?
3
No przeciez przed wejsciem zalozyl wyjazdowa koszulke. ;)
1
Sędzina to żona sędziego. :p Chodzi o tę blondynę?
1
A kolejnemu Inter, a córce Barca? :v nie no przegięcie z tymi imionami. Ja sie cieszę, ze mnie rodzice nie skrzywdzili. :p
0
W sensie, ze rozmawiał z nim, zanim poszedl sie odlac? :p
0
To samo, 5,25 kurs. :D
0
Wpisz w google darmowa telewizja, polsat powinienes znalezc bez problemu.
0
300 baniek chyba.
0
Wczorajszy mecz w porównaniu do spotkania z Tuluzą był średni. Kilka siat, no look passow, ogolnie bez fajerwerków. :)
0
Mlody Messi chyba do el presidento dzwoni.
0
1. CSKA
2. Under 2.5
3. Sporting
4. Liverpool
5. BTS
0
23%*
1
Niestety, ale taka jest prawda. Co więcej sporo niepewnych inrerwencji przy piastkowaniu, czy lapaniu pilki przy dosrodkowaniach.
2
To po co komentujesz? Nie wiem, ale sie wypowiem.
2
Boli mnie i zżera zazdrość patrząc na środek Realu. Co gorsze, mogą z pełną świadomością wierzyć w kolejną obronę LM...
0
A my kupujemy Paulinho... ech.
0
Do tego jeszcze z oburzeniem stwierdzili, ze pada... przykre to, co sie dzieje z tym klubem.
9
Odejscie Neymara bylem w staniedomu przebolec bez wiekszych problemow, ale jak Roberto odejdzie, to sie, delikatnie mowiac, wku***e.
0
Hahaha. :D komicznie to wygladalo. Jakby w trakcie zdal sobie sprawe, ze to jednak arbiter.
0
No to część poszła na transfery. Paulinho.
0
Paulo (Dybala) + Coutinho = Paulinho, tak?
0
Ku**a serio? To juz dawno przestalo byc smieszne...
0
O, ja akurat na weekend w Toruniu, to bym sie dolaczyl. :D
0
Neymara nie ma, a saga trwa. :D
0
Dokładnie. Z 15 metrow i jego by połknął. :)
0
Badz, co badz ladna klepke graja. Z drugiejdrugiej strony rywal: Amiens. :)
0
Gdyby rozwijał się jak do tej pory, to opcja nieglupia.
0
Nie mogą wpłacić klauzuli, bo "przepis" na to nie pozwala. Więc może Verratti +221mln? :D
1
On śpiąc przez tydzień zarobił więcej. :D
2
Biedactwo. :(