szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Albo i czerwoną... i tak by odpoczął. :P
A tak na poważnie, to w zupełności się zgadzam. Po prostu odepchnąć gościa chamsko ręką i tyle.
0
Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to niestety zachowanie godne juniora.
0
Hola, hola, jakie zaraz. :p
0
W soccerze patrzą inaczej. :p
0
Bayern tez. Kazdy jest. Dyspozycja dnia. Nasza, czyli w glownej mierze Messiego i Bayernu...
0
Wzruszylem sie.
0
Dobrze kombinujesz kolego. :>
0
Mam na kuponie Real jako ostatni mecz, ale chetnie przegram dzisiaj kupon. ;p
0
Hahaha nie no, blagam, obwiniamy za cokolwiek Ter Stegena?
2
Podsumowane: rece opadaja.
2
Dokładnie tak jest. To samo reklamy na fejsie, czy podczas przewijania czegokolwiek w telefonie.
0
Dokładnie to samo powiedziałem sobie w myślach czytając ten komentarz. :D
0
Ja wczoraj na trasie Warszawa-Lublin widzialem ze 4.
0
A żeby cię... a nie bedee kończył...
0
Ale tak na poważnie? Bo nie do końca rozumiem.
1
Dokładnie. Powiedzieliby, ze przeciez to nie drzewa, tylko choinki...
0
To by nazywalo sie Deja vu. ;)
0
śmiem stwierdzić, że Deulofeu dał słabą zmianę.
0
Alez Messi ma klase.
1
Alez oni musza byc wkur...ni za te nieuznana bramke. :o
8
W LL nawet sedziow nie ma.
0
Wszystko i tak sędziują pod nas...
0
Hahahahhaha no parodia...
0
O, widze potencjal w Umtitim jako playmakerze. :p
0
No to Panie i Panowie. Zaczynamy najciekawszy mecz tej jesieni!
Po 3 punkty!
1
Ależ czekam na ten mecz, głównie z racji preferowanych stylów gry obydwu zespołów. Valencia jest absolutną rewelacją, co bardzo cieszy, liczę jednak na zwycięstwo naszych po arcytrudnym spotkaniu. :)
0
5?! A stracimy cos? :p
2
Kreatywny pomocnik mile widziany. :)
1
Szczę$liwy. :p
1
Ten gosc szedlby od swojego pola karnego w pole karne przeciwnika, to tak dlugo kopaliby sie po czolach, zeby Paulinho mogl przyjsc i dostawic noge. :p