0

Albo i czerwoną... i tak by odpoczął. :P
A tak na poważnie, to w zupełności się zgadzam. Po prostu odepchnąć gościa chamsko ręką i tyle.

0

Jeśli taka sytuacja miała miejsce, to niestety zachowanie godne juniora.

0

Hola, hola, jakie zaraz. :p

0

W soccerze patrzą inaczej. :p

0

Bayern tez. Kazdy jest. Dyspozycja dnia. Nasza, czyli w glownej mierze Messiego i Bayernu...

0

Wzruszylem sie.

0

Dobrze kombinujesz kolego. :>

0

Mam na kuponie Real jako ostatni mecz, ale chetnie przegram dzisiaj kupon. ;p

0

Hahaha nie no, blagam, obwiniamy za cokolwiek Ter Stegena?

2

Podsumowane: rece opadaja.

2

Dokładnie tak jest. To samo reklamy na fejsie, czy podczas przewijania czegokolwiek w telefonie.

0

Dokładnie to samo powiedziałem sobie w myślach czytając ten komentarz. :D

0

Ja wczoraj na trasie Warszawa-Lublin widzialem ze 4.

0

A żeby cię... a nie bedee kończył...

0

Ale tak na poważnie? Bo nie do końca rozumiem.

1

Dokładnie. Powiedzieliby, ze przeciez to nie drzewa, tylko choinki...

0

To by nazywalo sie Deja vu. ;)

0

śmiem stwierdzić, że Deulofeu dał słabą zmianę.

0

Alez Messi ma klase.

1

Alez oni musza byc wkur...ni za te nieuznana bramke. :o

8

W LL nawet sedziow nie ma.

0

Wszystko i tak sędziują pod nas...

0

Hahahahhaha no parodia...

0

O, widze potencjal w Umtitim jako playmakerze. :p

0

No to Panie i Panowie. Zaczynamy najciekawszy mecz tej jesieni!
Po 3 punkty!

1

Ależ czekam na ten mecz, głównie z racji preferowanych stylów gry obydwu zespołów. Valencia jest absolutną rewelacją, co bardzo cieszy, liczę jednak na zwycięstwo naszych po arcytrudnym spotkaniu. :)

0

5?! A stracimy cos? :p

2

Kreatywny pomocnik mile widziany. :)

1

Szczę$liwy. :p

1

Ten gosc szedlby od swojego pola karnego w pole karne przeciwnika, to tak dlugo kopaliby sie po czolach, zeby Paulinho mogl przyjsc i dostawic noge. :p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?