szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
Daj jeden mecz za 2 zł, tylko po to, żeby się przełamać. :D
0
Totki 3:0 na spokojnie.
0
Paco pokazał, że jest goleadorem, dlatego w następnym meczu usiądzie na ławce. ;D
0
Totki, City, Juve handi 2,5 za stowkie. ;)
1
Ja naprawdę zaczynam wierzyć w to, że oni są po kilku głębszych. :D
0
To ja stawiam druga i pijemy. :D
0
Dybala jest typowa 9? :/
0
Obroncy Sevilli stwierdzili, ze Rakitica nie trzeba w ogóle kryc. :p
0
Pacooo!!! :)
0
To jak mi dzisiaj Sampdoria nie zepsuje kuponu, to odeślę z Warszawy. :D
0
No to oby weszło, jak już kolega wyżej wspomniał, bo każdy z nas tutaj liczy na zwycięstwo Barcelony. :D
0
Wyślesz pocztówkę? :D
0
Kolega popłynął delikatnie. :D
0
Pacować? :D
0
Freddy Adu. :v
0
Nie ma co porównywać piłkarzy na przestrzeni kilku dekad... inny styl gry, inne nastawienie na wynik, inny poziom taktyczny, a przede wszystkim defensywny...
0
Kiedyś już graliśmy w takich warunkach z Sevillą. :)
0
Koniec, zaorane. :D
1
Czyli co, gramy 4-3-1-2? :D
2
11 bramek w 53 spotkaniach. Ot czysta statystyka.
1
Z Tottenhamem przegrywali w pucharze 0:2? :P
0
Robben ale brameczka.
0
Też to widziałem. :D
0
Ktoś jakiś stream na Liverpool? :)
0
Ja tym bardziej. Satysfakcjonowałoby mnie jakieś 1:3, żeby nerwówki pod koniec nie było. :p
0
To ja na pelnwj wbilem btts/2 :D
0
Gral ktos dzisiaj na Sampdorie? :)
0
Zipy, potrzebuję zdarzenia z kursem około 2 na dzisiaj. :D
0
BTTS/+2,5 :)
Bramki będą raczej.
0
Ma ktoś link do Monaco? :)