12

Daj jeden mecz za 2 zł, tylko po to, żeby się przełamać. :D

0

Totki 3:0 na spokojnie.

0

Paco pokazał, że jest goleadorem, dlatego w następnym meczu usiądzie na ławce. ;D

0

Totki, City, Juve handi 2,5 za stowkie. ;)

1

Ja naprawdę zaczynam wierzyć w to, że oni są po kilku głębszych. :D

0

To ja stawiam druga i pijemy. :D

0

Dybala jest typowa 9? :/

0

Obroncy Sevilli stwierdzili, ze Rakitica nie trzeba w ogóle kryc. :p

0

Pacooo!!! :)

0

To jak mi dzisiaj Sampdoria nie zepsuje kuponu, to odeślę z Warszawy. :D

0

No to oby weszło, jak już kolega wyżej wspomniał, bo każdy z nas tutaj liczy na zwycięstwo Barcelony. :D

0

Wyślesz pocztówkę? :D

0

Kolega popłynął delikatnie. :D

0

Pacować? :D

0

Freddy Adu. :v

0

Nie ma co porównywać piłkarzy na przestrzeni kilku dekad... inny styl gry, inne nastawienie na wynik, inny poziom taktyczny, a przede wszystkim defensywny...

0

Kiedyś już graliśmy w takich warunkach z Sevillą. :)

0

Koniec, zaorane. :D

1

Czyli co, gramy 4-3-1-2? :D

2

11 bramek w 53 spotkaniach. Ot czysta statystyka.

1

Z Tottenhamem przegrywali w pucharze 0:2? :P

0

Robben ale brameczka.

0

Też to widziałem. :D

0

Ktoś jakiś stream na Liverpool? :)

0

Ja tym bardziej. Satysfakcjonowałoby mnie jakieś 1:3, żeby nerwówki pod koniec nie było. :p

0

To ja na pelnwj wbilem btts/2 :D

0

Gral ktos dzisiaj na Sampdorie? :)

0

Zipy, potrzebuję zdarzenia z kursem około 2 na dzisiaj. :D

0

BTTS/+2,5 :)
Bramki będą raczej.

0

Ma ktoś link do Monaco? :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?