1

I dobrze, dla takiej druzyny jak AM dwa punkty w meczach z azerami to istny dramat.

0

Ja teraz juz Ostrego odpuscilem. W sensie jego nowsza dyskografie.
Moze Tetris? :)

1

Fenomen Endefis Jelonki polnocno zachodnie. :) Stary dobry Fenomen. Katowalem strasznie.

12

Tak samo jak remis Karabachu z AM. :)

2

Najciekawsze jest, ze Juventus moze w ogole z grupy nie wyjsc, choc malo prawdopodobne.

1

Łona - piekny dzien by zadzwonic

Rozmowa z Bogiem. Ogolnie kawalki pana Adama.
Ogolnie tez wielki sentyment do plyty Ostrego Masz to jak w banku.

4

Roma gra naprawde fajna pilke. :)

0

Moi Drodzy, któś poratuje linkiem na telefon? :( Zaraz muszę wychodzić z domu, a chciałbym popatrzeć jak tam grają.

22

Nie chwalcie dnia przed zachodem. Niczego nie mozemy byc pewni. Na te chwile jest dobrze, za kilka miesiecy sytuacja moze sie odwrocic.

25

https://thumbs.gfycat.com/IllegalSlimAlpaca-size_restricted.gif
Taki follow up do zachowania w stosunku do Messiego. :)

0

Chodzi mi, że ludzie oglądają Real, mnie fakt faktem interesuje tylko wynik. Może i macie racje, nie to, żebym miał z tym problem. Ja osobiście w miejscu Madrytu wolę obejrzeć np. naprawdę fajnie grające Napoli.

0

Troche smieszne to, ze podczas meczu Realu tutaj jest prawie taka sama aktywnosc, jak podczas spotkania "naszych". :D

0

Ja mam Napoli hc, Lyon hc i Real. Uwielbiam miec Real jako ostatni mecz na kuponie. :p

0

Zapisana Callejonowi. Sam Insigne pokazywal, ze to nie on strzelil bramke.

2

Oglądam. No cóż. Ogólnie to jedno wyjście z kontrą po nieudanym podaniu i tak wyszło. :P

0

Eleven. Abonament roczny bodaj 14,90/miesiąc, a możesz oglądać i na komputerze i w telefonie w aplikacji. Poza tym masz mnóstwo innych ciekawych meczy do wyboru.

0

Podziękował. :)

6

Czyli zawsze będzie jakieś "ale". Czas pokaże. Nie ma co wyciągać pochopnych wniosków. Ja osobiście przekładam zdobywane trofea ponad piękną grę. Innymi słowy, wolę brzydko wygrać, niż pięknie przegrać. :D

0

Tak panie kolego.

0

Ma ktoś jakiś stream do NBA?

0

Nieźle, ja dzisiaj Bayern over 8,5 rożnego, Roma i Barca za stówkę. :) Niecałe 3 wpadło.

3

Kontuzjowany.

2

Pierwsza połowa w zasadzie wymiana ciosów ze wskazaniem na Barcelonę. Bilbao miało okazje, a w zasadzie Aduriz, najpierw głową, a później sam na sam z ter Stegenem. U nas była sytuacja, w której wjechaliśmy jak w masło, ale niestety słupek uratował gospodarzy. Później kapitalna akcja Messi-Alba-Messi. Ogólnie to wyrównane spotkanie, ale to, co działo się w drugiej połowie, to jakiś dramat, nie mogliśmy wyjść z połowy i gdyby nie MAtS, to nie byłoby 3 punktów. :)

1

Panie! Koncz Pan. :D

0

Bo hejt na Gomesa jest na fali. Chcial zablysnac zartem, a sie zblaznil.

0

Jesli o jedna mniej, niz strzelimy my, to nie ma problemu. ;p

1

Hahahaha. Fair enough.

0

Na dobra sprawe moglibysmy tez przegrywac. Glowka i 1na1 Aduriza.

1

Dla mnie to Gomes może i w bramce wystąpić, aby tylko zainkasować 3 punkty. :)

0

Za dużo pomocników, chyba, że Messi cofnąłby się do drugiej linii. :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?