szymonekk
Dołączył/a: luty 2011
Ełk/WWA
9 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A mi się śniło 1:3. :)
0
Problemem moze byc fakt sprzecznosci z wiara...
0
Musialby zaczac w pierwszym skladzie i zejsc po minucie. :p
0
Realoi kiedy prawie udalo sie wygrac grupe bez straty gola, ale w ostatnim meczu z Apoelem(?) Stracili chyba dwie. :)
0
Dałem Valencia btts/2. Sevilla to samo.
0
No mi też by się przydała. Mam DW. :D
0
Tak sie skończy, bo dalem btts/2. :p
0
Tak. Niestety tak uwazam. Wywalczyl gre w, LM, ale jest przecietny co w tym dziwnego?
2
Przeciętny bramkarz w przeciętnym klubie. :)
0
W takich momentach wychodzi, jak wielkim sportowcem jest Leo. Pokora...
1
Ladnie. Ja najwiekszy dystans jaki zrobilem w zyciu, to 17 km z groszami. Półtorej godziny mi to zajelo. :)
0
A ja od czasow Kluiverta... siostra miala plakat i twierdziła, ze najprzystojniejszy pilkarz. :)
0
O taki Tottenham dalem na handi z kursem ponad 4. :D oby jeszcze wrzucilo. :p
1
Panie i Panowie. Szukam jakiejś muzyki motywujacej. Na codzień slucham polskiego rapu, tylko takiego bardziej ambitnego, ale... do biegania i cwiczen moga byc jakies teksty typu ameba, oby wpadalo w ucho i bit byl taki.. z pie****ciem. :D Poratujecie?
0
Dobrze... ze nie oglądałeś. :)
Bramka uznana nieprawidłowo.
0
Lipsk - VFB +2,5/1
1
Przy wpisywaniu w przegladarce adresu obok masz ilosc otwartych kart, a jeszcze bardziej w prawo rozwijane opcje, z ktorych jest mozliwosc odznaczenia "wersja na komputer". Przynajmniej ja z tym tak sobie radze.
1
Akurat od kilku dni katuje 3. ;)
1
Rowniez polecam xbox360. Mam swojego z 4 lata juz, laczna droga w metrach, jaka przebył z szafek, pol, do ziemi to pewnie juz w kilometrach mozna liczyc. Nie do zajechania. :)
7
A ja sobie wezmę 3 dyszki, pójdę do baru, wypiję 2-3 piwka i w towarzystwie obejrzę mecz. ;)
2
Nie jestem do końca przekonany, czy to faktycznie działa, bo siedzę od pół godziny i klikam, a % w miejscu. :(
0
Ja tam place 15 zl miesiecznie i ogladam bez problemu tez w telefonie i nie tylko Barcelone. ;)
0
Czy mecz z LP odbędzie się bez opóźnień?
0
Oooo i za to stawiam piwo! :) Don Andres wieczny. ;)
14
Jaki remisik. Wyczuwam 3:2 dla RSSS. :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Na pc tez juz jest?
0
Panie i Panowie, ktos rowniez szuka strima na telefon? :(
0
Niestety nie mogłem oglądać meczu, naczytałem się o Semedo, że zagrał rewelacyjnie, czekam na oceny, patrzę, a tu 6,5?! O co kaman?
0
Sobota, ważne, że będzie wolne. :)