0

A mi się śniło 1:3. :)

0

Problemem moze byc fakt sprzecznosci z wiara...

0

Musialby zaczac w pierwszym skladzie i zejsc po minucie. :p

0

Realoi kiedy prawie udalo sie wygrac grupe bez straty gola, ale w ostatnim meczu z Apoelem(?) Stracili chyba dwie. :)

0

Dałem Valencia btts/2. Sevilla to samo.

0

No mi też by się przydała. Mam DW. :D

0

Tak sie skończy, bo dalem btts/2. :p

0

Tak. Niestety tak uwazam. Wywalczyl gre w, LM, ale jest przecietny co w tym dziwnego?

2

Przeciętny bramkarz w przeciętnym klubie. :)

0

W takich momentach wychodzi, jak wielkim sportowcem jest Leo. Pokora...

1

Ladnie. Ja najwiekszy dystans jaki zrobilem w zyciu, to 17 km z groszami. Półtorej godziny mi to zajelo. :)

0

A ja od czasow Kluiverta... siostra miala plakat i twierdziła, ze najprzystojniejszy pilkarz. :)

0

O taki Tottenham dalem na handi z kursem ponad 4. :D oby jeszcze wrzucilo. :p

1

Panie i Panowie. Szukam jakiejś muzyki motywujacej. Na codzień slucham polskiego rapu, tylko takiego bardziej ambitnego, ale... do biegania i cwiczen moga byc jakies teksty typu ameba, oby wpadalo w ucho i bit byl taki.. z pie****ciem. :D Poratujecie?

0

Dobrze... ze nie oglądałeś. :)
Bramka uznana nieprawidłowo.

0

Lipsk - VFB +2,5/1

1

Przy wpisywaniu w przegladarce adresu obok masz ilosc otwartych kart, a jeszcze bardziej w prawo rozwijane opcje, z ktorych jest mozliwosc odznaczenia "wersja na komputer". Przynajmniej ja z tym tak sobie radze.

1

Akurat od kilku dni katuje 3. ;)

1

Rowniez polecam xbox360. Mam swojego z 4 lata juz, laczna droga w metrach, jaka przebył z szafek, pol, do ziemi to pewnie juz w kilometrach mozna liczyc. Nie do zajechania. :)

7

A ja sobie wezmę 3 dyszki, pójdę do baru, wypiję 2-3 piwka i w towarzystwie obejrzę mecz. ;)

2

Nie jestem do końca przekonany, czy to faktycznie działa, bo siedzę od pół godziny i klikam, a % w miejscu. :(

0

Ja tam place 15 zl miesiecznie i ogladam bez problemu tez w telefonie i nie tylko Barcelone. ;)

0

Czy mecz z LP odbędzie się bez opóźnień?

0

Oooo i za to stawiam piwo! :) Don Andres wieczny. ;)

14

Jaki remisik. Wyczuwam 3:2 dla RSSS. :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Na pc tez juz jest?

0

Panie i Panowie, ktos rowniez szuka strima na telefon? :(

0

Niestety nie mogłem oglądać meczu, naczytałem się o Semedo, że zagrał rewelacyjnie, czekam na oceny, patrzę, a tu 6,5?! O co kaman?

0

Sobota, ważne, że będzie wolne. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?